празники не помню• 24 января 2025
Допомога для ВПО від ООН 10800 грн знову стартувала
Дівчата, знову приймають заявки для ВПО ( хто переїхав в останні 6 місяців) на допомогу та тим, хто ПОВЕРНУВСЯ в межах України додому або з за кордону та НЕ отримував допомоги від ООн та ін міжнародних організацій протягом 3-х місяців.
Ця допомога для родин (чи самотніх) ПОХИЛОГО ВІКУ- з 55 років або самотніх батьків з дітьми до 18 років чи інвалідів.
Перелік областей, де діє допомога у другому посиланні.
Залишаю посилання, щоб перевірити, чи ви підлягаєте чи ні до виплат, сайт БФ Право на захист
Також посилання на отримання допомоги від ООН (офіційна сторінка БФ Право на захист)
Сонячний день• 24 января 2025
Там якщо в місяц дохід на члена родини більше ніж 5400 ви не попадаєте під програму
празники не помню
• 24 января 2025
Ответ дляСонячний день
в посиланні всі умови є
Всіх підсаджую• 24 января 2025
Ответ дляСонячний день
А если пенсия 11 тыс, тоже не попадёт человек? До этого ООН платил с такой пенсией два раза
празники не помню
• 24 января 2025
Ответ дляФенте Фря
А якщо в Україні ВПО - в прольоті?
не в прольоті, якщо ви як ВПО повернулися назад додому з іншої області України та надежите до вразливої категорії, які вказані за посиланнями
празники не помню
• 24 января 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
спробуйте подати заявку або проконсультуйтеся за гарячою лінією, а раптом вийде, хоча там вказано дохід не більше 5400 на 1 особу
Сонячний день• 24 января 2025
Ответ дляпразники не помню
За посиланням є анкета і там є питання, дохід на члена родини більше або менше ніж 5400, якщо більше, то вже далі не проходить.