Тушьмушьнюшь• Изменено 25 января в 11:36

Яку б сумку ви взяли: яскраву чи нейтральну?

Дівчата, маю собі на подарунок обрати сумку - вагаюся між яскравою і нюдовою?
Це сумка не міні, вона середнього розміру.
Маленьких в мене багато, є преміум сегменту. А середніх якраз преміум немає жодної. І от вагаюся. Брати яскраву акцентну помітну чи базову нюдову?
Творог для розжига• 25 января в 12:28
Ответ дляСамавиховуюКота
Що означає ´не можна ´
Я вам щось забороняла,? Коли це?

Я про інше.
Яка вам різниця, як комусь ті тарілки? Ну от вам вони подобаються.
Підходять під інтер´єр. Чи просто ви про них мріяли.

Але , чи не все одно, чи вони подобаються ще комусь?

Що до посуду- мені подобається таке.
Чи воно подобається ще комусь? Яка різниця?

Я просто отримую задоволення від споглядання
А я совершенно не про это.
Когда я спрашиваю ’как вам тарелки’ или ’хочу новую посуду на весну’, то мне женщины скидывают фото какие они видели на нужную тематику и что им нравится.
И я вижу то что раньше не знала и не знала где искать.

Но я к примеру на представляю чтоб я спрашивала как мне растить и воспитывать моих детей или какую книжку мне читать.
СамавиховуюКота• 25 января в 12:31
Ответ дляТворог для розжига
А я совершенно не про это.

Хочете сказати, що це скоріше про розвиток світогляду, а не про залежність від чужих думок?
ТайТаке• 25 января в 12:38
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну то для підтримки розмови розкажіть мені.
к так може статися, що доросла людина не може обрати колір сумки?
Вона знає, які кольори переважають в гардеробі. Розуміє, з чим і як буде її носити.
Взагалі, в людини є улюблені кольори.

І при цьому потрібна порада анонімних анонімів?

Для чого?
Шоб вас тіпало . Ось для чого
СамавиховуюКота• 25 января в 12:39
Ответ дляТайТаке
Шоб вас тіпало . Ось для чого
Це вас сенс життя?
Зробити, щоб когось тіпало?

Ну, шкода вашого партнера і дітей))
ТайТаке• 25 января в 12:40
Ответ дляСамавиховуюКота
Це вас сенс життя?
Зробити, щоб когось тіпало?

Ну, шкода вашого партнера і дітей))
А вы таки и читаете и думаете 🍑. Пробуйте думать еще . Давайте.
Творог для розжига• 25 января в 12:42
Ответ дляСамавиховуюКота
Це вас сенс життя?
Зробити, щоб когось тіпало?

Ну, шкода вашого партнера і дітей))
Зачем вы ходите в темы которые вам не интересны и вы их не понимаете?
Творог для розжига• 25 января в 12:43
Ответ дляСамавиховуюКота
Вы ’зависимость’ придумали сами себе.
Темы для общения по абсолютно разным темам с абсолютно разными людьми.
So_so• 25 января в 12:44
Ответ дляСамавиховуюКота
Взагалі, в людини є улюблені кольори.

Для чого?
Звучите как зануда)
So_so• 25 января в 12:45
Ответ дляКороль дивана
Тут люди труси без порадниці купити не можуть, чоловіка для життя...
Найти хорошие трусы не так и просто
Творог для розжига• 25 января в 12:53
Ответ дляSo_so
Найти хорошие трусы не так и просто
Это да.
Дадосвидания• 25 января в 13:08
Ответ дляSo_so
О чём бы мы тогда разговаривали кроме политики?
Как хорошо, что советчицы только в интернете Представляю, общаться в жизни только о политике и сумках
euhunter• 25 января в 13:24
Исходите из назначения сумки и ее модели. Если это будет более практичная сумка для офиса или шопер на повседневку, то лучше в гардеробе работают базовые цвета.
Если это сумка будет акцентной и стилеобразующей, то имеет смысл цвет.
ДолькиКабана• 25 января в 13:54
Яркие не ношу, мне не нравятся
Броніки для Моніки• 25 января в 15:06
Ответ дляSo_so
Якщо серйозно, то мені подобаються не тролячі теми про відносини і про щось позитивне. Або щось справді смішне/ цікаве.
So_so• 25 января в 15:06
Ответ дляБроніки для Моніки
И мне
Броніки для Моніки• 25 января в 15:07
Ответ дляТворог для розжига
А зря
Та я вже зрозуміла...
Але показувати вже куплені не буду - я не самовбивця.
Броніки для Моніки• 25 января в 15:13
Ответ дляSo_so
И мне
О, і ще про ремонти. Бо я в процесі.
So_so• 25 января в 15:28
Ответ дляБроніки для Моніки
О, і ще про ремонти. Бо я в процесі.
Я тоже такое люблю. И про путешествия, люблю фото посмотреть, почитать о впечатлениях. Темы про домашних животных - вне конкуренции, котики ❤️.