Сиренькая• 25 января в 12:13

Чи можна ділити ксігдуопролонг? Таблетки від цукру, щоб була менша доза

Зашла на 5минут• 25 января в 12:16
Інструкцію читали?
Написано, ковтати цілою, не розламувати, не розжовувати, не подрібнювати.
Відповідь - не можна.
автор Сиренькая • 25 января в 12:17
Ответ дляЗашла на 5минут
Інструкцію читали?
Відповідь - не можна.
Дякую вам
Бо дуже цукор знижує
Лікар приписала
Там метформіну 1000, треба шоб 500 було
Але лікар сказала шо то класна формула бо виводиться не через нирки і не шкодить
автор Сиренькая • 25 января в 12:19
Ответ дляЗашла на 5минут
Інструкцію читали?
Відповідь - не можна.
Інша лікар приписала форксігу (та що входить в ксігдуопролонг) але вона не дуже знижує цукор
автор Сиренькая • 25 января в 12:19
Я б сказала взагалі не знижує
Зашла на 5минут• 25 января в 12:23
Ну я не лікар, в цих препаратах взагалі не розбираюсь. Але вони є в різному дозуванні, зверніться ще раз до лікаря і спробуйте підібрати своє.
Відірву та викину• 25 января в 12:27
Ответ дляСиренькая
Дякую вам
Бо дуже цукор знижує
Лікар приписала
Там метформіну 1000, треба шоб 500 було
так 500 продається окремо. я погуглила