Борець за гаманець• 25 января 2025
Це вірус? Що робите в таких випадках
Вчора соплі, забитий ніс. Температури немає.
Звечора вчора 36,8-37 в домі, давала синупрет, ніс вже без судиннозвужуючих, горло червоне але не болить. Мигдалики чуть побільшали.
Зараз вже 37,5-38, бачу що росте. Вже почало боліти горло з однієї сторони і дивлюсь наліт там є ( в сина часто фарингіт з нальотом, і сильним болем). Маю шприц такий спеціальний, промила ромашкою, і наче наліт ( то не пробки) вимився, п´є багато . Буду повторювати щогодини. Але питання , стрептотест робити завтра чи ні? А то я вже так всього боюсь що роблю його при кожному нальоті в горлі , а він завжди негативний
Якщо не покращає, то в понеділок поїду до лікаря.
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляСтильна штучка
Це соплі і забитий ніс
Вже наче не забитий і соплів майже немає. Почало боліти горло + температура є, а вчора не було
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Для чого стрептоест?
Бо є наліт , але в нього при фарингіті завжди наліт
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
Бедный ребёнок, издевательство с промываниями ромашкой
А що давати?
З вишневого садка• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Автор, Ви щось терміни попутали.
Який наліт при фарингіті?
Яке промивання ?
Який наліт при фарингіті?
Яке промивання ?
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вже третій день 39
Зараз їдемо в лікарню
А симптоми?
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Автор, Ви щось терміни попутали.
Який наліт при фарингіті?
Яке промивання ?
Який наліт при фарингіті?
Яке промивання ?
Не знаю, наліт в нього часто на горлі коли хворіє. Вже неодноразово робила стрептотест то негативний, аналізи вірусні.
Лор завжди пише гострий фарингіт. Я не медик не розбираюсь в цьому
Курочка-чубаточка• 25 января 2025
Автор, ну горло, ну сопли, умеренная температура. Обычный вирус. Из-за чего такие танцы с бубнами?
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Скільки років дитині?
Які каплі капали в ніс?
Отривін здається. 10 років майже
А я с Рио-де-Житомира!• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
А симптоми?
Горло ніби
То болить то ні 🤷♀️
Ніс закладений але нічого немає там
То болить то ні 🤷♀️
Ніс закладений але нічого немає там
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Горло ніби
То болить то ні 🤷♀️
Ніс закладений але нічого немає там
То болить то ні 🤷♀️
Ніс закладений але нічого немає там
Ясно. Швидкого одужання дитині
А ви звідки?
Кашка-маняшка• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Отривін здається. 10 років майже
Чому ’здається’? Ви не знаєте, які ліки дитині даєте?
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Бо зараз я не вдома
Які були судиннозвужуючі ті і крапнула.
Кашка-маняшка• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Бо зараз я не вдома
Які були судиннозвужуючі ті і крапнула.
Хоч термін перевірили?
Хто дитині їх призначив?
Ви самі дитині провокуєте фарингіт, бо ці краплі пересушують слизову.
Знайдіть грамотного лора або педіатра і підберіть дитині правильне лікування.
Хто дитині їх призначив?
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Хоч термін перевірили?
Хто дитині їх призначив?
Ви серйозно, коли дитина не має чим дихати, бо ніс забитий , то судиннозвужуючі то перший крок.
Кашка-маняшка• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Звичайно, але правильно підібрані, а не з форуму.
Це у вашої дитини не вперше. Пора вже підібрати ліки
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Хоч термін перевірили?
Хто дитині їх призначив?
Ні про термін забула у вас спитати, я ж дура остання, про дитину зовсім не думаю
Кашка-маняшка• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Не думаєте. Якщо дитина схильна до фарингітів, то такі краплі не можна
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
В судиннозвужуючих краплів одна мета - дозволити дихати і розблокувати ніс. Ви мені хоч одного лікаря покажіть і як то підібрати правильні, діти підлітки і всі лікарі кажуть які маєте вдома ті й використовуйте.
Кашка-маняшка• 25 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Стетоскопуло• 25 января 2025
Соплі - схоже на вірус, але ж зараз все нетипово проходить, самі лікарі кажуть. Тому може бути і грип, і стрептококк. Подивіться кілька днів, якщо самопочуття буде кращати, то все ок, лікуйте симптоматично. Жарознижувальне, сольовий розчин та судиннозвужувальне у ніс за потреби. Горло знеболюється нурофеном, але у кожного є свої ліки, які діють. Тільки не мордуйте дитину садистськими промиваннями.
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Дякую. Спостерігаю до понеділка, якщо температура ще буде, а це вже буде повні дві доби то поїду до лікаря най дивиться
Мурзилка• 25 января 2025
В дитини три доби була температура, горло боліло і трохи соплі. Думала вірус. Збивала температуру і все. Сьогодні четверта доба, температура менша і різко кашель страшний зʼявився. Побігла до лікаря, а той відправив на рентген( бронхіт підтвердився (
Ну от яка я мама, якщо ніяк не вдається не качати дитину тими ліками(((
Борець за гаманець
• 25 января 2025
Ответ дляМурзилка
Не ви погана мама, а віруси вже не ті що 5-10 років тому, водичка і провітрювання вже не завжди працює
Стетоскопуло• 27 января 2025
Ответ дляМурзилка
Бронхіт у гострій формі не діагностується рентгеном.
Мурзилка• 27 января 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Значить такий лікар попався((
Ви лікар? Аналіз крові показав би? Не розумію чому вони відправляють тоді на рентген (((