Злюсь до кипіння• 25 января в 19:51

Те кто был на грани смерти. Это правда?

Многие говорили, что не хотелось возвращаться оттуда.
Варена цибуля• 25 января в 19:53
я просто колись в обмороке була. казалось що я в лесу, купа квітів. так було файно. очнулась і пожалкувала. так що може і смерть добре
begovelik• 25 января в 19:53
Что правда? Галлюцинации в голове, в зависимости от того, кто и во что верит?
Рогнеда Карповна• 25 января в 19:54
ну вам же многие говорили
или вы им не верите?
Я-ваш шанс• 25 января в 19:57
Звідки? Так, я після тижневої коми відчувала себе як ніколи відпочившею. Я запам´ятала відчуття, коли тебе взагалі нічого не турбує, нема ніяких почуттів і це так круто.
Птица секретарь• 25 января в 20:02
Правда. Такий спокій, блаженство і безумовне щастя… І коли повертаєшся такий жаль і не бажання, приреченість якась. Але я почула голос, що ще не час і діти чекають…
автор Злюсь до кипіння • 25 января в 20:03
Ответ дляПтица секретарь
А який голос? Думаєте це був сон?
3@йk@• 25 января в 20:09
Ответ дляПтица секретарь
Наверное действительно есть что-то, чего мы не может осознать в силу развития своего. Какаето высшая материя , сила. Я уверена что физическая смерть это не конец
Птица секретарь• 25 января в 20:09
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А який голос? Думаєте це був сон?
Я не знаю сон чи ні, але я памʼятаю все до секунди. Летиш вверх, відчуваєш це щастя, потім голос, і ти летиш назад вниз, дуже сильно не хочеш, але розумієш, що мусиш. Голос невідомий, буквально декілька слів, тобі ще не час, треба до доньок.
3@йk@• 25 января в 20:11
Ответ дляПтица секретарь
Вы были в больнице у вас была кома или наркоз?
Оно само купилось• 25 января в 20:12
Не знаю- які квіти, яке щастя... нічого не було, перед очима все почорніло і повна темрява...нічого
Птица секретарь• 25 января в 20:14
Ответ для3@йk@
Наркоз. Повна пітьма до цього, і після також. Наркоз 7 годин. Можливо фантазія, можливо ліки, можливо галюцинації. Але такого щастя і спокою, а потім розчарування я ніколи більше в житті не відчувала.
Вам телефонограмма• 25 января в 20:16
Не знаю. Но иногда такие приятные сны снятся, что не хочется просыпаться.
автор Злюсь до кипіння • 25 января в 20:20
Ответ дляПтица секретарь
Пітьма до наркозу, маєте на увазі до наркозу вже були без свідомості?
Птица секретарь• 25 января в 20:24
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ні, я маю на увазі що це було десь всередині операції, по відчуттях. Мені обіцяли яскраві сни, але не було нічого, потім ось цей епізод і знову нічого.
Операція пройшла заплановано, якихось відхилень чи ще чогось небажаного під час операції не було, лікарі нічого такого не казали.
Гуляю босоніж• 25 января в 20:26
Ответ дляЯ-ваш шанс
А чого ви в комі були?
Гуляю босоніж• 25 января в 20:29
Не знаю що там під час смерті, але під час наркозу мені снилось, що я в білій кімнаті в центрі, вікна величезні і світло яскреве аж сліпить.
А я сиджу в білій красивій нічній сорочці до п´ят. І так мені добре, і так легко
Добрая свекровь• 25 января в 20:31
Со мной в детстве был несчастный случай, у меня была гипоксия.
Я помню как сон, я бежала по выжженной земле, увидела забор, а там трава, люди мне улыбаются и я была очень счастлива там.
Меня спасли, но я всю жизнь задаюсь вопросом-для чего? Я же умерла уже тогда, пусть для себя. Умирала очень страшно и тяжело, я так много вынесла тогда.
Теперь второй раз умирать надо(.
На привозе• 25 января в 20:33
Ответ дляПтица секретарь
Питання без підколу: якою мовою спілкувався голос? І чи чули ви його чи він якби в голові лунав? Не знаю як більш точно пояснити. І що ви бачили під час цього досвіду, є якісь спогади ?
Кружите меня,кружите• 25 января в 20:35
Мне снился сон, я у дедушки (умершего) в гостях, там так хорошо , не передать словами. И вот он говорит- все, тебе пора, а я не хочу , говорю , дедушка я тут останусь, тогда он так строго говорит- иди, тебе ещё рано, и толкает меня, я лечу вниз со страшной скоростью, проснулась посреди ночи , сердце колотится, в ушах как свист ветра.
Джем Шакіри• 25 января в 20:45
Я коли була під наркозом, такий кайф коли провалюєшся, абсолютна темрява, але така приємна і лагідна, так не хотілось прокидатись.
Птица секретарь• 25 января в 21:10
Ответ дляНа привозе
Чула голос збоку, українською мовою. Бачила тільки хмари. Як я лечу вверх, піднімаюсь над хмаринками. А потім вниз, знову ж таки тільки хмари.
На привозе• 25 января в 21:17
Ответ дляПтица секретарь
Дякую за відповідь, цікавий досвід.
Киця-бриця• 25 января в 21:49
Ответ дляГуляю босоніж
видно вы добрый человек.
Коварная Зая• 25 января в 23:04
Так, правда. Особисто пережила
автор Злюсь до кипіння • 26 января в 01:34
Ответ дляКоварная Зая
Так, правда. Особисто пережила
Наркоз?
Сама вумна тутички• 26 января в 07:54
Меня реанимировали. Тоже было разочарование. Мама мне сказала, что ещё не время и меня реанимировали. Был просто белый туннель, в темноте, и мама на его фоне
Я-ваш шанс• 26 января в 14:25
Ответ дляГуляю босоніж
А чого ви в комі були?
В пологах відкрилася ниркова кровотеча.
Гуляю босоніж• 26 января в 16:13
Ответ дляКиця-бриця
видно вы добрый человек.
Спрдіваюсь)