Люблю Украину• Изменено 25 января в 21:39

Конфлікти на роботі

На роботі виникла ситуація, що через те, що один відділ не надає вчасно інформації, ми 2 раз на місяць повинні в інше підприємство готувати корегуючі довідки. Неодноразово просили та пояснювали. І цього разу знову не надали і треба корегувати. Я при розмові з керівницею розповіла, що ми просимо, але нас не чують. Керівник дуже емоційна, і сказала, що йде сваритися, і поводилася не дуже коректно, сказала, що ми жаліємось на них. Виник конфлікт. Я сказала, нащо ви так робите, нам потім працювати. Працівники іншого відділу на нас злі. Керівник сказала незвертай увагу. А я собі відчуваю винною, бо через усе виник конфлікт. Керівник сказала, якщо вам мої методи не подобаються, вирішуйте самі. Як бути в таких ситуаціях? Дякую
Пи Пи Пилюля• 25 января в 21:39
Правильно сказала. Ви не хочете, щоб інший відділ був злий, а були злі ви? Вибирайте щось одне
автор Люблю Украину • 25 января в 21:42
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так, просто керівник пішла в цей відділ і криком кричала, коли інші вирішують спокійно
НашлаПерепискуМужа• 25 января в 21:42
Ну Вы пожаловались, другой отдел зол. Будете молчать - будете готовить корректировки. Что ещё Вы хотите услышать?
Педиатор_я• 25 января в 21:43
Везде есть такие, работаю в бухгалтерии, отдел кадров по 2 недели подписывают приказы, а потом приносят кучу за 2 дня до закрытия зарплаты
Відморожена• 25 января в 21:43
Руководитель порешала, но так, чтобы вы ее второй раз не просили.
автор Люблю Украину • 25 января в 21:43
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Те, що Ви відповіли, дякую
НашлаПерепискуМужа• 25 января в 21:43
Ответ дляЛюблю Украину
Какая Вам разница, что там происходит в другом отделе? Ваш вопрос решен? Отлично
Вредняжка• 25 января в 21:44
Ответ дляЛюблю Украину
Радуйтесь, что у вас такой руководитель.
Те пусть до усерачки обижаются- не могут или не хотят свою работу делать, пусть слушают ругательства. Вы какая то мямля
Сегодня сержусь• 25 января в 21:44
А Ви типу фінансовий відділ?Розумні керівники роблять не так, вони дають зелене світло своїм співробітникам на агресивні методи впливу, а самі білі і пушисті.Так що мені здається що Ваш варіант кращий ніж навпаки.
Пи Пи Пилюля• 25 января в 21:44
Ответ дляЛюблю Украину
Ну покажіть майстер клас і вирішіть спокійно.
Локшина на вухах• 25 января в 21:44
Вам треба зробити так, щоб корегування було функцією того відділу.
Яка сфера діяльності?
автор Люблю Украину • 25 января в 21:44
Ответ дляПедиатор_я
Як у вас до цього відносяться?
автор Люблю Украину • 25 января в 21:45
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Мені б вашу впевненість
Вредняжка• 25 января в 21:45
Ответ дляПи Пи Пилюля
И эффективно главное
автор Люблю Украину • 25 января в 21:46
Ответ дляВредняжка
Ще й яка мямля, порадьте, як такою не бути?)
НашлаПерепискуМужа• 25 января в 21:46
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та шось там уже рішала автор спокійно - нічого не змінилось. Ну хоче робити лишню роботу - флаг в руки
Локшина на вухах• 25 января в 21:46
Ответ дляПедиатор_я
Це регламентується.
Ніяких наказів в період розрахунку зарплати, наприклад, з 30 по 3 число
автор Люблю Украину • 25 января в 21:47
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мпросили, ефекту нема
НашлаПерепискуМужа• 25 января в 21:47
Ответ дляЛюблю Украину
Мені б вашу впевненість
А до чого тут впевненість? Ви невпевнені, що робити ті коригування постійно, то не ваш прямий обов´язок?
Локшина на вухах• 25 января в 21:49
Ответ дляЛюблю Украину
Мпросили, ефекту нема
Значить просили не аргументовано.
Зробіть звіт, і надішліть його на той відділ, яких затримує інформацію. І зробіть так, щоб вони були адресантами, а не ви.
Вредняжка• 25 января в 21:50
Ответ дляЛюблю Украину
От моих советов вы не изменитесь
Просто не бойтесь конфликтов, это не страшно
Вот тот отдел знает что он вам допработу создает? Знает. Они изменили что-то ? Нет. Почему- а им чхать на вас и вашу работу.
Они получили по делу? Да , по делу.
А ваша руководительница причесала их неплохо против шерсти.
Не думайте еще ходить извиняться перед ними, это совсем себя опустить в их глазах
Большой секретик• 25 января в 21:53
Ответ дляЛюблю Украину
Мпросили, ефекту нема
Иногда путь через конфликт самый короткий. Друзей на работе нет- только коллеги. Иногда люди не хотят слышать других, тип ’ прогнулся’, но работа должна быть сделана и для всего есть сроки
Регионщица• 25 января в 21:57
Я когда задолбалась просить, отправила письмом указав всех начальников, прикрепив первоначальное письмо и что до конца срока пару часов осталось. Х з кто кому что говорил но пока помогло, сроки мне не срывают. Если б не здоровались не велика потеря. Это они косячат, зачем мне проблемы и потом рассказывать чего я не в срок делаю
автор Люблю Украину • 25 января в 21:58
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Якщо є такі випадки , то обовязок, але шоб такі випадки щомісяця не були просимо подавати довідки, в них вони лежать поки не згадають дати
Шеллар• 25 января в 21:59
Ви жували соплі, мямлили, керівник проблему вирішила, Ви знову хнюкаєте. Таки проблема у вашій голові.
автор Люблю Украину • 25 января в 22:01
Ответ дляШеллар
💯
Пи Пи Пилюля• 25 января в 22:01
Ответ дляЛюблю Украину
Мпросили, ефекту нема
Ну так яка альтернатива? Ви і самі не вмієте, і начальницю критикуєте.
автор Люблю Украину • 25 января в 22:02
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я боюся що через мене просто
автор Люблю Украину • 25 января в 22:03
Дякую за відповіді
Жена миллионера• 25 января в 22:08
Ответ дляЛюблю Украину
так вы ж видите что не работает ваше спокойно, может после скандала будут вовремя все подавать