Дрібка щастя• 27 января в 08:23

Син пожовтів

В суботу тіло сина (7років) стало жовте. Вчора і сьогодні ніби світліше. До педіатра записані аж на середу. Що це може бути?
Ліків не приймав ніяких, харчування не мінялось. Самопочуття нормальне . З вітамінів приймає омегу дитячу і цинк
Фантазерша• 27 января в 08:35
Ответ дляГонУрова дівка
Морковки много ест.
Буває так а буває ні, треба до чегового
Распутница• 27 января в 08:35
Зачем ждать среды? Есть дежурные врачи, есть частные клиники
Шумелка Мышь• 27 января в 08:35
В мене мама пожовтіла коли каміння в жовчному накопичилося. Але у неї і інші симптоми були - болі, рвота.
Стервочка• 27 января в 08:37
Каждый раз в шоке от безответственности родителей
Я живу в каком-то другом мире, где детей любят и заботятся о них
Тут же, бывает, открывается портал в ад
Чудовий каламбур• 27 января в 08:37
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дефицит железа, анемия
Плюсуюсь. Моя мама пожовтіла при анемії, гемоглобін був 67.
Всім шампаньського• 27 января в 08:37
Ответ дляКоник-стрибунець
Гепатит В. Боткина. Я болела.
Боткина - это гепатит А.
Покращена• 27 января в 08:37
Відмініть поки що омегу і цинк.
Щось з печінкою не так і зайве навантаження їй не треба.
Можете зробити аналіз крові на білірубін і гемоглобін.
Так буває, коли еритроцити гинуть, тоді підвищується білірубін і падає гемоглобін.
І це не обов´язково гепатит, хоча часто це ознака гепатиту.
Якщо він не по 200г моркви на день їсть, то навряд чи це від моркви.
Дивіться на колір сечі. Якщо вона темна, давайте більше пити.
У мого старшого таке було у серпні. Від зневоднення (їхали довго в автобусі, мало пив, і ще дала разово нурофен), потім лікар подумав, що могли бути ще глисти, висіяли аскарид :(
Чемна панночка• 27 января в 08:37
Ответ дляШумелка Мышь
Не все ж сразу идет по симптомам у разных людей.

Но маме нужно в любом случае требовать скорой помощи ребенку.

Хватать за руку и бежать к врачам, вызывать скорую.
Всім шампаньського• 27 января в 08:39
Ответ дляЧудовий каламбур
При анемии не желтеют, а становятся бледными. Если пожелтела, могли желчный или печень подключиться.
Покращена• 27 января в 08:40
Ответ дляГонУрова дівка
Морд наставили, это реальная ситуация, кто сталкивался понимает. Провериться конечно надо на всякий случай.
Думаєте, багато їсть?
Племінник колись від морквяного соку пожовк. Але там педіатр радив з 4 місяців давати по 50 мл соку щодня. Це як дорослому по півлітра, там точно був перебор. Досі не розумію, як сестра послухала того лікаря.
Стопясят раз обсуждала• 27 января в 08:40
я б уже костьми лягла под больницей , чего вы ждете?
автор Дрібка щастя • 27 января в 08:40
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Язиком на форумі
автор Дрібка щастя • 27 января в 08:40
Всім дякую за поради
Стопясят раз обсуждала• 27 января в 08:41
Ответ дляДрібка щастя
Язиком на форумі
ну это ваш ребенок, на форуме вы языком
Чемна панночка• 27 января в 08:42
Автор, и не забывайте, что гепатит А - он же Боткина, - инфекционная болезнь. Настаивайте в больнице, что ребенок может переносить болезнь далее, а значит срочно пусть проверяют, что у него

Вы б не к нам шли за вопросом на форум большей части Украины, а уже в группах того места, где находитесь или страны написали, вам бы рассказали, как срочно действовать.

Если реально Боткина, то ваш ребенок сейчас там не один, как и болели ранее. Он уже переносчик инфекции, а от кого он подхватил? В школе?
Покращена• 27 января в 08:43
Ответ дляКоник-стрибунець
Я отключилась через час,после появления желтизны первой. Но,у каждого по-разному.
У мене син мені на руки впав, температура піднялася до 38,2, була жовта шкіра, жовті склери і якщо по шкірі провести, оранжеві полоси з´являлися.
Але пощастило, то був не гепатит.
Перевірка треба, аналізи і УЗД органів черевної порожнини (не лише печінку лікар дивився).
Бутерброд з ікрою• 27 января в 08:43
У меня так руки желтеют после дыни. Ещё темнее. Коричневые местами.
Садоводница• 27 января в 08:43
А чому до сімейного не звернулися в телефонному режимі? Що б аналізи хоча б здати до візиту- сечі, калу, крові...
Угги_в_горошек• 27 января в 08:45
Я пожовтіла, коли було токсичне ураження печінки, від парацетамолу, що приймала від грві. Печінкові проби взлетіли в космос.
Бутерброд з ікрою• 27 января в 08:45
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Истеричка.
Шкідлива молекула• 27 января в 08:48
Ответ дляДрібка щастя
Є. Ми вчора там в черзі просиділи 4 години і поїхали додому. Кінця черги видно не було. Цілий коридор хворих
Запись в Европе есть , записались к педиатру и пришли на время, везде в Европе по записи
Бараболька• 27 января в 08:48
Ответ дляДрібка щастя
Їсть . Дуже любить моркву міні. Але він її завжди їв
Фух. У меня аж лёгкий шок случился. Морковь очень меняет цвет кожи, я так тоже раз объелась, испугалась, стала желтой с коричневым подтоном.
Купи слона• 27 января в 08:48
Може бути від синдрому Жильбера до Гепатиту А
Поки не потрапили до лікаря ідіть здавайте печінкові проби і пцр на гепатити, щоб виключити. Затягувати не можна
сладкий_ноябрь• 27 января в 08:49
Ответ дляДрібка щастя
Ми не в Україні на жаль
В вашій країні не має невідкладної допомоги?
котопёс• 27 января в 08:49
Ответ дляКоник-стрибунець
Гепатит В. Боткина. Я болела.
Боткина -это А.
Леди_на_драндулете• 27 января в 08:49
Ответ дляКоник-стрибунець
Гепатит В. Боткина. Я болела.
Какой В?Вы знаток в гепатитах?
Вот так люди и лечатся по советчице.Каждая старается козырнуть своими глубокими ’познаниями’.
Стервочка• 27 января в 08:50
Ответ длясладкий_ноябрь
Да есть же
Автор из больницы ушла не дождавшись приёма
КоКоКоКоКоКо...• 27 января в 08:51
При синдромі Жильбера теж жовтіють
Покращена• 27 января в 08:51
Ответ дляВсім шампаньського
Анемія не причина, а наслідок.
Метровий сантиметр• 27 января в 08:52
Гепатит А имеет не только эти симптомы , автор говорит что больше нет ничего.