Молчунья• Изменено 27 января в 10:51
Де купити велику сумку?
Потрібна сумка з розміром приблизно 40/35. Перевага шкіряній, але і замінник шкіри розглядаю. Дівчата, підкажіть,
будь ласка, де можливо придбати таку сумку? Не можу нічого знайти.
Без Баяна• 27 января в 10:56
Купила таку у польському ССС (онлайн через мейлфорвардера) від бренду Jenny Fairy/ Не шкіряна, недорога, в пріорітеті був розмір. Теж не могла ніде знайти.
вони ще на eobuv представлені.
Дама_из_рекламы• 27 января в 10:58
Ви з наявності шукаєте чи на іноземних сайтах?
І може б ще сумку з тканини розглядати, бо зі шкіри плюс нагрузите її то важко буде носити..
А так то італійські фірми треба дивитися,та іспанські
Кочінелль, Фурла, массімо дутті, в Корса великі теж були
Молчунья
• 27 января в 11:01
Ответ дляДама_из_рекламы
Я шукаю чорну сумку. Тканина не цікавить. На брендові в мене коштів немає. Максимум що можу витратити до 3500 грн.
Молчунья
• 27 января в 11:03
Ответ дляa.ostroverh
Нравятся poelle и coach Brooklyn
У Massimo dutti шопперы немного меньше, но тоже симпатичные
То там же і ціна .
Дама_из_рекламы• 27 января в 11:06
Ответ дляМолчунья
Наберіть в продавалці в пошуку «сумка Італія» і там є шопери, і цей розмір теж є, трішки менший , правда, 38 на 35
Я не продавець, якщо що
Молчунья
• 27 января в 11:08
Ответ дляДама_из_рекламы
Я не продавець, якщо що
Дякую.
a.ostroverh• 27 января в 11:11
Ответ дляМолчунья
То там же і ціна .
Уже увидела бюджет
Я бы смотрела зару тогда
Правда все эти чуть меньше тоже((
Возможно ещё появятся
Я бы смотрела зару тогда
Правда все эти чуть меньше тоже((
Возможно ещё появятся
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 января в 11:11
Italia vogs купила там осенью,бо тоже папку надо носить.Смотрите с застежкой обязательно,шопперы без нее или вкладыш гораздо меньше заявленного размера