Мадам Тю-лю-лю• 27 января в 12:03

Корм для котів М´ясна миска

Є котик, 3 роки. Кушає сухий корм Оптиміл. Корм довго підбирали, бо від більшості він відмовлявся. На Оптимілі зійшлися смаки кота, думка ветеринара і моя платіжна спроможність. Ще раз на день їсть півпакетика вологого Оптиміла. І от якось трохи прорахувалися ми з кормом, що не вистачило пакетика. І донька дала йому корм М´ясна миска. Кіт влупив той корм як ніколи. Я коли побачила, трохи нервувала, бо проти Оптиміла він ну явно дешевший. Але потім подивилася склад і трохи озадачилася. Там склад краще, ніж в дорогих кормах, ну принаймні так написано.
Коту його більше не давали. Але от я думаю, чи дійсно так може бути? Невже корм за 12 грн може бути якісним? Ветеринар про нього не сказав нічого конкретного.
Хто знайомий з цим кормом, що скажете?
13чудоСВЕТА• 27 января в 12:07
Ароматизатора добавили в говно, что кот с ума сошел. Вызывает привыкание, кстати. Потом нормальный корм уже не хочет.
Метелики на душі• 27 января в 12:07
Кішка не їсть ту М´ясну Миску. Як на зло купила повний промо набір. Відривали і давали різні смаки. Ніфіга.
Віддала дворовим котам, не знаю чи їли.
В гости звали?• 27 января в 12:08
Дворовые кушают на ура
В гости звали?• 27 января в 12:10
У меня вопрос про Шебу. Домашняя кошка ест и просит еще. Другие корма так не ест. Наверное тоже что-то для аппетита подсыпали.
А еще корм который по 30 грн купила уличным, тоже домашняя по сравнению с другими кормами съела на ура.
Форсия• 27 января в 12:10
Мои два кота его отвергли. Хотя так по жизни ели любой корм, но покупала всегда супер-премиум. Отнесла дворовым котикам.
автор Мадам Тю-лю-лю • 27 января в 12:11
Ответ дляВ гости звали?
Дворовые кушают на ура
У нас він і був для дворових котів, декілька пачок. Але якось в склад сильно не вдивлялася. А тут аж цікаво стало., що то за делікатес такий.
Форсия• 27 января в 12:12
Ответ дляВ гости звали?
Ароматизатор вкусный значит.
Молчалка• 27 января в 12:16
Мясну миску якось купила повівшись на склад. Один пауч кіт з´їв, бо він завжди щось нове з´їдає, а від другого відмовився навідріз. Купляла її ще й дворовим котам, ну таке, теж не сильно їдять.
Молчалка• 27 января в 12:18
Ответ дляВ гости звали?
Мій із вологого їсть лише Про план, Шебу і Гурме в паучах. Їсть всі однаково. В них і виробник один.
Фляшунька• 27 января в 12:29
Думаю, как же много у нас наивных людей
автор Мадам Тю-лю-лю • 27 января в 12:40
Ответ дляФляшунька
Думаю, как же много у нас наивных людей
А я вже думала ніхто у білому бальті не з´явиться. Дійсно, наївна
Prervana• 27 января в 12:42
Состав этих паучей плюс минус одинаковый у всех. Это субпродукты, мясокостная мука и злаки. Из дешевых я лично выступаю за Леопольд. Там классическая каша мясо-ливеро-злаковая. Не сформированные кусочки, а прям такое обычное месиво, которое вы и сами сварить могли бы.
Кстати я весь зимний период кормлю соседских котов-брошенок овсяной кашей с добавлением субпродуктов (покупаю по акциям куриные желудки, жопы, обрезь говяжью, индюшью, хрящи, прокручиваю через мясорубку и автоклавирую в банках) - коты из уродцев превратились в такиииих офигенных зверей. Как британцы уже, ей богу. Вот пошла вам сфоткала. Это котик один из четырех) Был тощий урод

Так что при цене в 10-12 грн за 100 грамм (100-120 за кг) вы можете кормить свое животное гораздо более питательно. Паучи это дорого и не сказать что полезно
автор Мадам Тю-лю-лю • 27 января в 12:51
Ответ дляPrervana

Я починала натуралкою годувати. Але не вийшло. Кіт відмовлявся їсти те, що полежало хоч трохи. Їв тільки свіжозготовлене. Готувати йому тричі на день я не могла фізично, бо працюю. Кіт не наїдався порцією, яку я виділяла, навіть коли трохи збільшила. Постійно кричав, вимагав їсти. Взагалі то для нас обох пекло було. Коли підібрали корм сухий, він став спокійніше, вагу набрав, шерсть гарна стала, в туалет нормально почав ходити. А вологий корм для нього як десерт. Не основний, але має бути точно за графіком
P.S. Котик ваш красунчик
Швабристка• 27 января в 16:04
Ответ дляPrervana

Сладкий жопс