Большой секретик• 27 января 2025
Чоловік думає за другу дитину
Для мене це шок
Так як в нас є вже дитина із аутизмом ,це дуже важко морально ти щось питаєш в дитини,а відповіді 0 діалога немає абсолютно ніякого не зрозуміло ,що хоче дитина ,або про що думає, нічого не розказує
Чоловік каже не потрібно думати, потрібно робити дітей не дивлячись ні на що,мені така позиція здається дещо інфальтильною ,хоча це він мені часто каже,що я інфальтильна
Через діагноз дитини він не хоче,щоб я пішла на хоч якусь роботу аргументуючи це тим ,що потрібно дивитися за дитиною в ті години коли він вдома після занять та садку
Та що мої 20 тисяч нічого не змінять для бюджету сім´ї,що це копійки
За ці роки набрала суттєво ваги та п´ю давно ад,коли дитина в садку часто лягаю спати вдень так як не знаю чим мені зайнятися,не хочу вчитися на права та вчити англійську ,все якось набридло в чотирьох стінах за роки,щей в квартирі
Ну куди сюди ще друга дитина?
Є купу інших діагнозів,про що він думає я взагалі не розумію це все страшні ризики навіть ще більші.
Зазвичай чоловіки не хочу від жінки ,яка народила хвору дитину більше дітей та навіть розлучаються,в нас якось дивно
Ну куди сюди ще друга дитина?
Большой секретик
• 27 января 2025
Ответ дляLacrimo
Цитата: Так як в нас є вже дитина із аутизмом. Я не знаю, чи на все вони можуть перевірити і передбачити, але багато на що можуть. Все таки більше шансу, що точно здоровою родиться.
А аутизм?
На нього ніяк не перевіряють , немає ще такого методу
ЗдесяЯ• 27 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Яким чином генетик з´ясує чи це спадковість?
Причини ж аутизму невідомо до сих пір
Всё это надо обсуждать с врачом , он обычно обследует и отца и мать.
Большой секретик
• 27 января 2025
Ответ дляLacrimo
Я думаю якби автор дуже хотіла вирішити чи зменшити вірогідності народження хворих дітей - вона б шукала способи, а так це відмазки.
Я відкривала ту статтю до вас разів 10,де там конкретно написана назва того аналізу та в якій лабораторії проводять даний аналіз?
Большой секретик
• 27 января 2025
Ответ дляSvitlo_
А з чого ви взяли, що хворою?
Бо вже в нашій парі є хвора дитина
Большой секретик
• 27 января 2025
Ответ дляLacrimo
Подібні статті це просто популяція, нічого серйозного під собою не мають
Ответ дляБольшой секретик
Так треба звернутись до генетиків, репродуктологів і вони все розтлумачать що і як можна зробити з вихідними даними. Вони зменшать ризики. Що можна запитувати на форумі , тут нема генетіків, які надають бесплатні консультації. В любих сімʼях з хворими дітьми народжуються здорові, як і навпаки. 100 % гарантії не дадуть навіть лікарі вище.
Гербарія сушу• 27 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Генетик це буде гарантувати народження виключно здорової дитини?
Я думаю,що ні
Вірогідність повтору, 100% ніхто не дасть