ЗавЛабСнаб• 27 января 2025

Є сенс іти працювати в школу молодій дівчині?

Мені 24 роки, є досвід роботи репетитором, знайшла школу біля себе, де треба вчитель англійської. Варто спробувати для досвіду чи там дійсно все настільки погано, як пишуть і розказують в соцмережах? На співбесіді ще не була, написали, що є 26 год. Чи зобов´язують одразу брати клас. Кер.?
ПультОт_БМВ• 27 января 2025
Ответ дляSvitlo_
Рівненська обл. В нас і премії до нового року були кожен місяць. В кого місця з олімпіад то дуже солідні.
У нас доводять вчителів. Мені за 40, але дуже жалкую, що в школі. Не лише в грошах справа. Хоча вчителі іноземної в гарному становищі. Якщо хороші вчителі, то репетиторств купа
ПультОт_БМВ• 27 января 2025
Ответ дляХикориДикори
Там жах. І вже не перший рік.
Тому я щаслива, що мої після 4 класу склали іспити і вступили до ліцею.
Молодих вчителів ще примушують фарбувати приміщення, білити паркан школи, то вони не тримаються довго :(
В нас білять і ремонти роблять вчителі не лише молоді. Я вже вмію лінолеум стелити та панелі прибивати.
ПультОт_БМВ• 27 января 2025
В принципі спробуйте. Різні умови. Є й непогані школи. Діти скрізь однакові, то діти.
Svitlo_• 27 января 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
В мене донька працює, правда в приватній християнській школі, каже на роботу йде з радістю.
ПультОт_БМВ• 27 января 2025
Ответ дляSvitlo_
В наші приватні не піду точно. На місцях вирішуються умови. От навіть тут пишуть про реальні доплати, а у нас навпаки. Місто вказала, вчителі підтвердять.
Донька репетитор, то в школу не хоче. Буде іншим займатись
ХикориДикори• 27 января 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ого :(
Наші старші бачила, як підмітали і садили квіти перед школою.
Лінолеум все-таки хтось інший клав.
Svitlo_• 27 января 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Моя і репетиторство бере. Але школу вона прям любить. Каже і без грошей би працювала.
ПультОт_БМВ• 27 января 2025
Ответ дляХикориДикори
Ого :(
Лінолеум все-таки хтось інший клав.
В моєму класі батьки відмовились збирати 6 тис майстру. Добре, хоч занесли. Чоловіка попросила, бо що ж робити. В інших класах батьки оплатили. Я не вмію гроші видурювати(
ХикориДикори• 27 января 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Жахливе керівництво...
У нас є пара технічних працівників у штаті, дрібний ремонт вони роблять. Це чоловіки.
Фиона Шрековна• 27 января 2025
Ответ дляSvitlo_
Вінниця?
ПультОт_БМВ• 27 января 2025
Ответ дляХикориДикори
Жахливе керівництво...
У нас один двірник. Техпрацівники роблять лише свою роботу. Тепер взагалі сова про закриття шкіл. Буду шукати курси й нове вчити. Подологом не пізно стати?)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 января 2025
будете там со старшеклассниками туда-сюда
Svitlo_• 27 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Вінниця?
Ні
Піна• 27 января 2025
Я працювала в приватній школі вчителем англійської, маленькі групи, по 8 чоловік, повний клас - 16, дітьми задоволена, батьками теж, умови праці чудові, немає додаткових навантажень. Крім того, можна працювати викладачем на курсах англійської, в мовних школах, це таке задоволення! Якщо розглядаєте Київ, в гімназії Консул цікава система, там працювала рік, діти як діти, більшість - чудові)