begovelik• 27 января 2025
Російська мова - мова ворога, як вважає українська влада. А корейська мова?
Російська мова - мова ворога, як вважає українська влада і деякі громадяни. А що вони вважають стосовно корейської мови?
1) Нею розмовляють у Північній Кореї. Північна Корея - ворог України, бо допомагає ворогу України.
2) Нею розмовляють у Південній Кореї, яка допомагає Україні.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 января 2025
с такой риторикой вы далеко не уйдете. у нас депопуляция населения, чули про таке?
Invaserwis• 27 января 2025
А німецька? Турецька? Вже забули....
В школі вчать,на курорти їздять....то нічого. Бісять просто
BattleBunnyInAction• 27 января 2025
а как же пропаганда?
разве можно поддавать сомнениям пропагандонов времен зеленого лицедея?