Намакушка• 27 января 2025

Э тут лікарі? Підкажіть будь ласка

У якій формі фіксувати клінічні прояви хвороби для ВЛК, якщо хвороба не потребує стаціонару? Бо не можу знайти чітку відповідь
Сито для думок• 27 января 2025
З цим питанням вам потрібно звернутися до профільного юриста. Саме він вам і розкаже, що фіксувати,яким чином і чи взагалі це має сенс
НаливайКа• 27 января 2025
Якщо хвороба така, що не потребує стаціонару, то її немає потреби фіксувати для влк.
Звичайно, є виключення, типу сталих вад, які і так зрозуміло, що не лікуються
Cаванна• 27 января 2025
Їм всеодно, на днях точніше 13 днів назад мужика забрали, з яким мама 9років прожила він з цукровим діабетом, табл. Діабетон забрали зразу і уколи одноразові забрали, поки живий сам в шоці що може без них..
Cаванна• 27 января 2025
Найкраще фіксуйте через суд
Брюнетка в Мармеладе• 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Найкраще фіксуйте через суд
шта? прояви хвороби фiксувати через суд? а подавати до суду на кого? чи на що?
Cаванна• 27 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
На людей які забрали. Потім додатково назначають лікарів які потрібно пройти
Брюнетка в Мармеладе• 27 января 2025
Ответ дляCаванна
а кого забрали? вы вообще о чем?))
Cаванна• 27 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а кого забрали? вы вообще о чем?))
Людину
Суцільна зрада• 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Ще одна сумна історія. Жахливо все,що відбувається.Цукровий діабет ,потрібна дієта ,та взагалі що там казати...
Брюнетка в Мармеладе• 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Людину
c чего вы взяли,что кого-то забрали) автор такое не писала
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляСито для думок
Має, бо сина можуть виключити, а там треба фіксувати клінічні прояви.
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляНаливайКа
Без фіксованих проявів він придатний. Це захворювання крові
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Мій ще непризовного віку, але боюся зміни законів.
Cаванна• 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Та мені на того співмешканця все одно, з одної сторони, а з другої мама вбивається і безпорядок процвітає, йому в 2021 говорили більше 5-ти років не проживе, бо організм здав, тут забрали навіть діабетону в таблетках не дають, а в нього пластину без одної забрали. Хочуть трупа чи як то розуміти..
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Найкраще фіксуйте через суд
Це як? Йти в суд з проявами хвороби?
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Я вам співчуваю, але в мене інша ситуація. Бо вони ті закони назмінювали, і ніхто не може сказати, яка саме довідка потрібна для ВЛК.
Секс-Бомба• 27 января 2025
Лікарі знають як фіксувати, чоловіку фіксував, і потім казаі де печатку поставить, я вже не пам´ятаю, бо весною то було. А як ви зараз попадете до лікарні так, шоб не опинитися через дві години в учєбці?
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Сину немає 25. До лікарів ходить. Як старші чоловіки, я не знаю. Сумно то все
Cаванна• 27 января 2025
Ответ дляНамакушка
Людям треба відвоювати свої права, бо вони не законами живуть. В фейсбуці влк Україна якось так група називається, може там підкажуть
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляCаванна
За цю інформацію дякую, пошукаю
Cаванна• 27 января 2025
Ответ дляНамакушка
Суки пристали до молодого, коли життя попереду
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Якщо не секрет, що у вашого чоловіка? Теж не потребує стаціонару?
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Йому ще й 20 немає, якщо на то пішло
Cаванна• 27 января 2025
Ответ дляНамакушка
Не чоловіка, а співмешканця мами, після тата смерті мама з ним жила, вже буде 14 днів як забрали в нього 3 пальця не працює на праві руці і діабет
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляCаванна
Я питала у іншої порадниці, яку процитувала
Суцільна зрада• 27 января 2025
Ответ дляCаванна
В учебці?
Я не в теме• 27 января 2025
Мабуть треба ходить до лікаря, щоб записували в карточку скарги в залежності від проявів/діагнозу. Бо чула що потім кажуть - а ви до лікарів не ходили, записів немає, значить все норм.
автор Намакушка • 27 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
Ускладнюють людям життя. До лікаря попасти, то і до того часу прояви пропадають. Бо треба ж направлення. Не бігати ж з кожною носовою кровотечею до лікаря. Але доведеться таки сходити декілька раз
Я не в теме• 27 января 2025
Ответ дляНамакушка
У вас ж обстеження, які підтверджують діагноз? Йдете до сімейного і описуєте скарги, вона в карточку записує.
Я не в теме• 27 января 2025
У сина є інвалідність?