КаваЗМолоком• 28 января 2025
Реально поступить в универ в Словакии без посредников?
Скажите пожалуйста, у кого был такой опыт?
Или всё таки надёжней через посредников?
Их услуги 1.500 евро, хотелось бы сэкономить
Инста_Богиня• 28 января 2025
Можно и самим.
Но начинать поступать нужно только если ребенок достаточно хорошо выучил язык. На B2 не меньше.
Иначе все усилия пройдут даром.
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Реально, сусід та його однокласник вступали, один через агенцію, інший самостійно. Як розумію, зі складного, то розібратися з нострифікацією і діями на місці для отримання внз, відкриттям рахунку. А сам вступ -подати правильний пакет документів і обрати потрібний (бажаний) напрямок, все одно всіх беруть. Хіба у деяких ВНЗ є вимога обов´язової наявності мовного сертифікату.
Сама купляю квіти• 28 января 2025
Реально. Дитина в Чехію сама поступила (там складніше), але якщо дитині менше 18 років, йому потрібний офіційний опікун до 18 років й зазвичай цю послугу надають агенції. Як і будь-які прсерплницькі послуги - це точно можна зробити самому, але якщо є час й бажання це робити.
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Ответ дляhrystia
Не підкажу. Не думала, що так дорого. В Польщу поступити послуги посередника коштують набагато менше. А чому ви вибрали Словакію? Питаю, як мама випускника.
В Польщі взагалі не потрібні послуги посередника, там все значно простіше і ніяких особливих складнощів, підготовлений пакет документів, який подаєш кругом, куди плануєш, за кожну подану заявку окремо збір 85 злотих .
КаваЗМолоком
• 28 января 2025
Ответ дляhrystia
Я хотела в Польшу, мне сказали что в Польше нет бесплатного обучения и посоветовала знакомая Словакию, скинула ссылку через которых они уехали.
Я пока ещё не определилась
КаваЗМолоком
• 28 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Я ищу и мне только агентство попадаются, напрямую никак не могу выйти.
Если вы знаете как подскажите 🙏
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Если вы знаете как подскажите 🙏
На кого не можете вийти напряму, на університети ? Гуглите назву, заходите на сайт кожного і читаєте вимоги до подачі документів, терміни і т.д. щось не розумію, що ви не знаходите ?
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Если вы знаете как подскажите 🙏
От до прикладу сайт Братисласького університету, читайте, що потрібно для вступу. Посередник - це агентство, яке посередник між вами і університетом, яке за вас подає документи, нострифікує документи, допомагає оформити ВНЗ, рахунок, допомогти з гуртожитком (якщо таке заявлено в договорі), бо може ви щось інше маєте на увазі.
КаваЗМолоком
• 28 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Спасибо сейчас посмотрю
КаваЗМолоком
• 28 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Да, мы меня правильно поняли это я имела ввиду.
Сама скорей всего не справляюсь, зашла на сайт и потерялась 😀 подписалась на их.
Если им писать то по русский я так понимаю не подходит?
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Іноземний навчальний заклад, чому вони мають читати російською, зараз купа ’транслейтів’ для цього, написали - переклали, але судячи з усього вам краще шукати агенцію. Бо насправді це поки елементарні кроки і ви до них не готові, якщо не вмієте знайти сайти університетів. ПОчніть з вивчення сайтів агенцій-посередників, там купа інформації, вони часто проводять якісь конференціїї, стосовно вступу.
Там же питання не тільки вступу, а проживання, легалізації, ви ж не будете в словацькому банку розмовляти російською. Дитина вже знає словацьку ?
Ответ дляЧорноброваЯ
Особисто я вирішила скористатися послугами посередника, так як немаю часу розбиратися з документами, займатися перекладами, встигнути з гуртожитком та потім, при потребі, готувати документи на соціальну стипендію.
Ответ дляКаваЗМолоком
Я пока ещё не определилась
По статусу укр, наразі, безкоштовно і якщо здати екзамен на С1, теж безкоштовно. Є неофіційна інформація, що статус продовжать до березня 2026 р. Також, багато інформації можна знайти у групі ФБ.
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Ответ дляhrystia
Ми всим займалися самостійно, від вступу і зарахування до трьох ВНЗ, гуртожитку і отримання стипендії, навіть при нульовому розумінні польської з усім можна було розібратися. Я стикнулася з іменитими посередниками, які охоче брали гроші за консультації, а інфу надавали ту, яка їм була зручна, вирішила сама займатися з дитиною вступом.
Ответ дляЧорноброваЯ
Рада за вас. У мене є перевірений посередник, що вирішує всі питання.
ЧорноброваЯ• 28 января 2025
Ответ дляhrystia
Це супер, удачі ! Стосовно соціальної, то найкраща допомога це студентська спільнота універу, якщо по вимогах проходите.
Сама купляю квіти• 28 января 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Если вы знаете как подскажите 🙏
Не можете знайти сайти університетів, чи що ви маєте на увазі під ’напряму’?
Напланетянка• 29 января 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Погуглите Євген Дубенко. За него я точно могу поручиться, что это будет не кидалово