Козачка• 28 января 2025
Мама чоловіка, знижки, акції, секонди - як це витримати?
Дівчат, живемо зараз не супербагато, бо як багато кого війна похитнула, але всі потреби закриті - квартира, машина, хороші продукти беремо, святкуємо свята, у дитини є все. Нужди як такої нема в принципі, слава Богу. По потребам мам наших завжди готові допомогти.
І от мама чоловіка вдарилась в тему акцій, знижок, секондів, розпродажів і т д. Добре б щоб себе цим розважала та й годі. Але вона активно з цим інтегрується в наше життя. Кожного ранку дзвінки з інфо де що купити по знижкам.
Потім переписування чи купили.
Коли приїздить до дитини (живе окремо, завжди каже як скучає) - грається з ним 20 хвилин і йде: «піду гляну шо у вас за магазини тут в районі». Нема весь дент. Ввечері виявляється, що купила рибу в одном місці, хліб за 2 кілометри звідти, бо там дешевше, за цукром повернулась в перше місце, бо в другому дорожче виявилось. В 21 коли вже всі поїли принесла нам пакет товарів з уцінкою вполовину, бо сьогодні виходить термін і вона так вдало взяла. Прошльопала весь день, на натурний їде і плачеться, як мало з онуком побула. Привозить нам постійний хлам, якого ми не любимо. Всякі пластикові ємності, коробочки для зберігання які тут же розпадуться. Я люблю речі в дім по принципу взяти хороше один раз і воно служить. Я не люблю гори пластику одноразового. Але ввічливо кажеш не чує. Дитині привезла іграшку з секонда. Одяг туди ж. Нам на гостинець червону рибу в пластиковій банці де одні плавники і термін вийшов 3 дні як. Зате вигідно!
Говорили з нею м’яко, просили, пояснювали, що нам не потрібно, ми не будемо тратити півдня їхати за цукром по акції в інший район. Ми купимо де нам зручно, а час витратимо на заробіток і дитину. Не чує, це вже просто якась шиза.
Живе не на останні гроші, гарна пенсія, зарплата, ми завжди помогти раді. Це просто якась дурна розвага шитися по уцінкам і секондам. Можливо самотність так впливає, вона одна живе. Але якби це не торкалось так активно нас…
Як на неї вплинути, від цього дистанціюватись щоб не пересваритись
Потім переписування чи купили.
Сонячний зайчик• 28 января 2025
Старики все такие, это иногда настолько страшно бесит, что уже на голову все складывать или куда, но всеровно в дом тащит.
Король дивана• 28 января 2025
никак, єто уже тот возраст, когда в 5 утра в троллейбусе за хлебом через весь город
Гола з конопель• 28 января 2025
Проблема не в скидках, а в том, что вы не поставили четкую границу в вашем личном семейном пространстве. Просто не ведитесь на разговоры о скидках. А мама имеет полное право отслеживать акции и покупать СЕБЕ все что нужно. Более того, это разумно с ее стороны
Одні думки• 28 января 2025
Ой, важкувато буде. Це ж вона робить з добрим наміром, а від доброго наміру свекрухи важко дистанціюватися, людину ж не зміниш. Єдине, що Ви можете змінити, це відношення своє до цієї ситуації...
Пані з калабані• 28 января 2025
Приймайте її подарунки, дякуйте та викидайте,як поїде. Телефонує поговорити про акції: вибачте, маю бігти, зараз зв´язок буде поганий і повісити трубку. Не треба нічого пояснювати
Чарівне зіллячко• 28 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Знаю таких 40калетних🤦♀️
Злюка бобер• 28 января 2025
Если по-хорошему не получается,то поругаться придется все равно.Я понимаю,что не хорошо,она ’старалась,что-то выискивала’,но я бы при ней запустила бы просрочку в мусорное ведро
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляГола з конопель
Собі запросто. Про це і кажу. Але везти дитині Секонд, або уцінку з терміном придатності, або нам на стіл це нести - я про це. Ввічливих пояснень що нам не треба почуто не було
Ищу-брожу• 28 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Старікі?)))
Думаю цій мамі років 50
Хіба це старікі?
А у 80 ніхто отак швендять не буде вже містом
Думаю цій мамі років 50
Хіба це старікі?
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляОдні думки
Але змінити це як? Приймати всю просрочку і Секонд? Викидати? Слухати півдня де які акції?
Ищу-брожу• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
У свекрухи є пасивний дохід ?
Що стільки часу має на шопінг та катання до вас ?
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Старікі?)))
Думаю цій мамі років 50
Хіба це старікі?
Думаю цій мамі років 50
Хіба це старікі?
58 мамі
Ищу-брожу• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
58 мамі
Молода
Старіком обізвали
Смішно )
Значить має гарний пасивний дохід і вільний час
Є чому повчитися у такої мами
Старіком обізвали
Смішно )
Є чому повчитися у такої мами
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
У свекрухи є пасивний дохід ?
Працює на півставки. Гарна пенсія. Продала дачу і гараж відклала. Ми допоможемо коли треба. До роботи несеться в Аврору. Після в Секонд. Потім новус бо там Товар з терміном підходящим викинуть. Всі вихідні десь вишукує щось
Тримбулька• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Треба переключити її увагу на щось інше, це перше. Друге - сказати, що ви не встигаєте все це їсти і приходиться викидувати, да, вона образиться, засмутиться-вона ж так старалась, але через кілька таких раз стане меньше, а потім і взагалі купляти. Так і кажіть, ну ми не встигли з´їсти, то довелось викинути.
Ищу-брожу• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Клас
Чудове життя проживає людина
Молодець
Чудове життя проживає людина
Молодець
Пишу каліграфічно• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
58 мамі
Мамі 58,пенсія,працює,самотність,акції і знижки.Якесь сочінєніє.
Леди Г• 28 января 2025
Собирайте все ненужное и относите в церковь или на гуманитарке.Сейчас столько нуждающихся людей.В церквях готовят бесплатные обеды из того,что есть,ваши плавники на ура зайдут.Тоже мне проблема.Ваша свекровь так снимает с ресс,ну и пусть.Или лучше,если бы спилась или шопоголила,влазя в кредиты?
Одні думки• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Просто прийняти ,що от така людина вона. Звичайно, слухати про акції пів дня не потрібно. Принесла вона пакет добра, а Ви перегляньте, візьміть що пригодиться а інше кажіть хай Вам буде. Не захоче взяти назад, тоді вже викинете ( не при ній). Але якщо раптом вона і дізнається,що викинули, Ви скажете, що віддавали ж їй назад, бо не потрібно було, чому ж вона ображається?
Стетоскопуло• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Ще 5 раз напишіть секонд з великої букви, щоб краще було видно ваше ´із грязі -в князі’)))) хоча впевнена, що ´князі´ там- рівня князівських пантофель
Советничаю тут• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
А чим же ви таким допомогаєте, що у неї і пенсія хороша і зарплата, і з гаража з дачею заначка?
Стетоскопуло• 28 января 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Синдром Проні Прокопівни автору диктує
Кукусики• 28 января 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Как бесят такие люди...
Как автор или как свекровь?
аромат Жука• 28 января 2025
Повышенная тревожность, она бегает чтобы это заглушить. Успокоительные, спорт клуб, зря дачу продали- работа на земле успокаивает.
Стетоскопуло• 28 января 2025
Ответ дляСоветничаю тут
І найголовніше, хто конкретно з отих ’ви’ допомагає, якщо дійсно допомагає?
Капитанша• 28 января 2025
Це ви вирішили повторити успіх вчорашньої теми?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3669919
Ну, все як по нотах! Риба в одному місті, хліб - в іншому....І головне, що акції вишукує саме свекруха. Це додає пікантності будь-який темі тут
До речі, навіть якщо б ця історія була реальною, у вишукуванні знижок і акцій немає нічого поганого. А якщо це ще й спонукає пенсіонера до проведення часу на свіжому повірті, активного пересування пішки та комунікації з іншими пенсіонерами - то це взагалі сжоже більш на терапію, ніж на звичайний шопінг!
Кукусики• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
58 мамі
А звідки в неї гарна пенсія, якщо це ще не пенсійний вік?
Чижик Пижик• 28 января 2025
Ответ дляПані з калабані
Якщо брати і дякувати, то вона ще більше буде привозити та налягати з цим питанням. Тому потрібно чітко пояснити, що це хлам та сказати, що йому не місце у домі автора.