Черпак_для_фантазий• 28 января 2025
Как и чем смыть зеленку?
Можно ли вообще к дерматологу в зеленке? Не знала что ее так трудно отмыть. У нас прием на сегодня, а дите в зеленке.
Тут надолго• 28 января 2025
Звичайною горілкою чи чимось на спирту, типу антисептику для рук.
Повністю не змиють, але буде набагато світліше.
На майбутнє краще не зеленкою, а, наприклад, настоянкою календули мастити всяке таке.
Тут надолго• 28 января 2025
Якщо багато де намастили, то відмийте для діагностики пару ділянок, цього вистачить.