Милота• 28 января 2025
В літак чемодан 45 см, а можно 40. Пропустять?
якщо без коліс то 40 виходить , а з тими колесами 45
Анчо Ус• 28 января 2025
Це залежить від працівників, якщо дуже вредний, то може переміряти
Але більшість пропустить
дякую аж підскакую• 28 января 2025
Зависит от перевозчика
Визейр и райнейр к этому очень придирчивы
Лот нормально
Бубль Гум)• 28 января 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Зависит от перевозчика
Лот нормально
Проблема в тому, що просто не влізе і все
миссАрфография• 28 января 2025
Як пощастить. Лоукости люблять перевірити. Вже був якийсь судовий кейс, коли пасажир довів, що колеса не мають рахуватись. Але на практиці все ще зустрічається
Милота
• 28 января 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Зависит от перевозчика
Лот нормально
флайван
Ласковая_львица• 28 января 2025
в мене звичайна валізка маленька на коліщатках, ніколи не міряли її. віззейр.
Милота
• 28 января 2025
Ответ дляЛасковая_львица
дякую , нас просто троє з ручною поклажею , два таких чемодани є, один треба докупити , а так всі три треба купляти , вагаюсь
Ласковая_львица• 28 января 2025
от що пише візз ейр:
Дозволені габарити не включають ручки/коліщатка сумки; однак коліщатка мають виступати за межі сумки не більше ніж на 5 см.
ТаПрямТам• 28 января 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Зависит от перевозчика
Лот нормально
Кстати, нет.
А вообще там рамки стоят, в нид влезть должно)
Я натуралка• 28 января 2025
Все залежить від працівника. Ось летіли позавчора Ренейр. Ніби всі проходили. І перед нами пані запросили на перевірку. Доплачувала кошти((( І віддали прямо перед трапом той чемодан в багажний відсік
АдеКВАтная• 28 января 2025
Ответ дляЯ натуралка
Я натуралка• 28 января 2025
Ответ дляАдеКВАтная
З Единбурга в Краків. Завтра вилітаємо назад. Але ж то нічого не значить. Яка людина буде, яка зміна......
Шикаю і викаю• 28 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Поясніть будь ласка: куди ту валізу додаткову можна брати?
В смысле куда?В багажный отсек над головой
Не пириживай• 28 января 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Ясно.
Корсет_на_шурупах• 29 января 2025
А колеса знімаються з валізи? Якщо так, то зможете зняти і в кишені покласти, а валіза має влізти в рамку.