ФФФФристайла• 28 января в 18:15
Жінки медики які працюють і не стали на облік
Знаю, що деякі жінки військовозобов´язані так і не стали на облік. Чи не боїтеся ви, що одного разу прийде повістка, а разом з нею і штраф? Чи не наполягає роботодавець, щоб ви стали на облік?
Також цікавлять непрацюючі жінки. Що будете робити, якщо коли-небудь доведеться шукати роботу?
Результат:
вже голосів:
18 (56.25%)
Результат
7 (21.88%)
Працюю, стою на обліку
4 (12.5%)
Працюю, на обліку не стою
2 (6.25%)
Не працюю і не стою на обліку
1 (3.13%)
Не працюю, стою на обліку
из_под_тишка• 28 января в 18:16
Разве можно работать медиком и не стоять на учёте? У нас все стоят
Ні грама• 28 января в 18:21
Что-то сильно эту тему педалируют последнее время.Но если начнут нагибать женщин,я буду ухылянткою,’Я никому ничего не должен,кроме своих родителей’
ФФФФристайла
• 28 января в 18:22
Ответ дляНі грама
Ви працюєте?
Носки на подтяжках• 28 января в 18:27
Ответ дляиз_под_тишка
Можно, если с учёта давно снят был
Зілля до весілля• 28 января в 18:35
Я працюю в аптеці, нам теж казали ставати на облік, бо інакше штраф. А потім сказали хочете ставайте , хочете ні. Штраф всеодно вам платити. Якось так
ФФФФристайла
• 28 января в 18:38
Ответ дляЗілля до весілля
А роботодавцю хіба не платити штраф? Він же зобов´язаний вести облік?
Зілля до весілля• 28 января в 18:40
Ответ дляФФФФристайла
Чесно кажучи, я не в курсі цього всього, але тоді в липні з моєї аптеки ніхто не ставав на облік , ні завідуюча ні мої колеги(правда мої колеги не медики і не фармацевти) але якось так
ФФФФристайла
• 28 января в 18:40
Вже є два голоси ’не працюю і не стою на обліку’. Напишіть будь ласка, що ви плануєте робити, якщо доведеться шукати роботу?
ФФФФристайла
• 28 января в 18:41
Ответ дляЗілля до весілля
Цікаво. А нові люди приходять до вас влаштовуватися?
Зілля до весілля• 28 января в 18:41
Ответ дляФФФФристайла
В мене трішки інша категорія) але дозвольте і мені відповісти. Я працюю, але на обліку не стою. Бо в нашій аптеці ніхто не ставав. Але як буду змінювати роботу, і там потрібен буде цей облік, то доведеться ставати(
Зілля до весілля• 28 января в 18:42
Ответ дляФФФФристайла
Так, одна жінка приходила, вона медсестра, то в неї був військовий квиток
Зілля до весілля• 28 января в 18:44
Ответ дляНіка Найз
А если тут штраф влепят?
Ну що ж робити, заплачу штраф
Зілля до весілля• 28 января в 18:46
Ответ дляНіка Найз
А потом станете?
Ой, не знаю, дівчата. Як карта ляже. Більше всього що так, та й тимпаче я в аптеці не планую затримуватись, буду пробувати шукати роботу на виробництві, так як кар´єрного розвитку немає ніякого, що 5 років тому фармацевт, що зараз. Думаю, що буду
Ответ дляЗілля до весілля
Понятно спасибо! Удачи в поисках!
Регионщица• 28 января в 18:56
Ответ дляиз_под_тишка
Я врач ФОП с лицензией на мед.практику. Меня никто ни к чему вроде не обязывал. Но я в Оберіг+ всё обновила что нужно, вроде ничего не нарушала. Но если б хотела, могла вполне и не обновлять