Пузата Хата• 29 января 2025

Хто робить раз на тиждень розвантажувальний день і лише пʼє воду?

Послухала нещодавно людину, котра це на постійній основі робить і Ксенія Мушига теж каже , що це круто і шкіра дуже гарна потім і в цілому типу дуже гарно для здоров’я
Хто ще так робить ? Яка ваша думка з цього питання? Самопочуття?
ПлакалаВАвто• 29 января 2025
Для голодування треба підготовка, плавний вхід і вихід з нього
Або постійне легке правильне харчування
Бо так тільки проблем собі з травленням та шлунком зробите
ПлакалаВАвто• 29 января 2025
А якщо ще ж проблеми з інсуліном або тиском, то теж гірше зробите
ОбережнаЯ• 29 января 2025
В мене чоловік і по три дні може не їсти, повірте на стан шкіри це ніяк не впливає.
Перша леді колгоспу• 29 января 2025
На один день це дуже круто!
Раніше так жила в середу на водичці.
Регулярно вдавалось.
Мала гарну фігуру.

Зараз не маю сили - волі.
кг додались.
Потрібно хоч на чайок з творожком сісти в середу.
Або на бульон.
Скользкая• 29 января 2025
Туфта … а потом нажираются
Усміхайлик• 29 января 2025
Да, приходится. Иначе разносит, как Тузика. Но про какую кожу вы ахаха один день это ни о чем вообще
Тро Нью-Йорку• 29 января 2025
У меня был высокий инсулин , и Сахар

Я голодаю на костном бульоне ( это даже не голодовка ) по 48 часов

Отлично ! И анализы стали идеальными
Патика-мотика• 29 января 2025
Я теж роблю раз в тиждень розгрузочний день, цілий день пʼю , але тільки алкоголь. Шкіра як у немовляти, в 42 роки.
Смажена полуничка• 29 января 2025
Автор, що ви маєте на увазі про ’розвантажувальний день’?

Якщо ви пишите про те, що людина зранку поснідала - цілий день п´є тільки воду, а в вечері повечеряла - це буде одна історія.

Якщо був тільки сніданок - і далі тільки вода до наступного сніданку - це 24-годинне голодування.
А якщо ви напередодні повечеряли, потім весь день зранку до вечора не їли і перший прийом їжі був за вже на наступний день, то це 36 годинне голодування. І до нього треба правильно підготувати кишечник та потім правильно вийти з голодування. Як вам і написали в першому коментарі.
ШанельКуКу• 29 января 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Бо він загалом ,мабуть, харчується точно не здоровою їжею...
3@йk@• 29 января 2025
Я считаю,что это полностью бестолковая идея.На моё личное мнение.Нет в этом никакого смысла.
ШанельКуКу• 29 января 2025
Для мене особисто сутки - це ні про що ) Я беру мінімум 3-5 раз в три місяці. Мені 40+ Перший раз спробувала 5 у 16 років . Спортом займалася. Ніколи не була анорексічка ,чи товста) Навіть після третіх пологів у 39 р. Плод був 4400 ,а я дрищ-джинсі одягала завжди ті ,що і до вагітності . Плотніше сиділи, але все ж таки налазили. Але в мене немає проблем зі здоров´ям. Я нормально переношц таке голодування . І так - я виглядаю молодше набагато .Наприклад всі люблять спиратися типу шия видає...моя шия краща ніж у доньки в 24 -повірте ! Але голодування без постійного спорту -це ні про що . М´язова маса 40+ наше все ! Тому тут тільки в комплексі ! І звісно фізичні вправи РЕГУЛЯРНО краще з дитинства ,чи хоча б з підліткового віку ... Сидячі 40 років на попі і вжи ваючи алкашку і сигаретки/ айкос (доречі в мене це табу все життя) гарного результату ,а ще й швидкого -не чекайте)
ШанельКуКу• 29 января 2025
за сутки тільки вода з 2 кг піде..._ сенс??
ШанельКуКу• 29 января 2025
Знаю одну жінку ,вона пробувала троє суток поголодувати -став жовчний ,тому тут треба знати свій организм...Але аутофагія від голодування -це не казки !) Доречі солодке сильно руйнуює колаген . Тому може спочатку повністю від солодкого і мучного відмовтеся?
Пьяная вишня• 29 января 2025
Я 2 недели ем только запеченые овощи и мясо плюс орехи. Яблоки, бананы и мандарины. Пью только воду. Курю не более 3 сигарет в день, иногда ни одной. Кожа стала прекрасная
Луноликая Вика• 29 января 2025
На воде ни разу не сидела, сидела на кефире, на бульоне, на рпзгрузочных днях типа только вареная грудинка индюшиная или творог. Отлично себя чувствую после.
ОбережнаЯ• 29 января 2025
Ответ дляШанельКуКу
Їсть те, що я готую, то ж все нормально з харчуванням, я за цим слідкую.