Небалувана Галя• Изменено 29 января в 02:41
Раніше діти були більш здорові, чи просто ніхто не заморочувався?
Моя старша дочка має діагноз депресивно тривожний стан, у молодшої підозрюють соціофобію. В класі дітей 1/4 мають діагнози. В мої шкільні роки діти з такими діагнозами майже не зустрічались. Це просто були недообслідуванні чи зараз діти більш схильні до хвороб нервової системи?
Девальвация• 29 января в 13:00
Ответ дляOlga_72
Дуже смішно. Розкажіть ще що вас не забирали в окремий бокс в пологовому
Меня не забирали. Я дочка врача. 78 г.р
И я не единственная такая))
Шумелка Мышь• 29 января в 13:01
Ответ дляТану на сонці
Лучше принимать ад, чем свихнуться от депрессии . Если помогает валерьянка, значит вам повезло
мне их выписывали не единожды, но не хочу сидеть на химии, вытаскиваю себя работой с головой
Пацака-задирака• 29 января в 13:10
Не заморачивайся никто. У многих в школе были дети, которые с первого класса получали только двойки, не могли сидеть на уроках, отвлекались и не понимали ничего. Тогда их считали непослушными и просто тупыми. Но здоровый ребенок не может в школе вообще ничего не понимать и быть со всех сторон плохим. Наверное, ему не подходила массовая школа в силу нарушений, которые не диагностировались.
Українська Мрія• 29 января в 13:15
Ответ дляnabludatel
А ваша характеристика ’трошки тормоз’ - це хіба не клеймо?
Не такое как аутист
Тану на сонці• 29 января в 13:21
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не такое как аутист
А Илон Маска? У него какая то форма аутизма
Хома з пастою• 29 января в 13:29
звісно більш здоровоими, бо ніхто не вишукував таких розладів дибільних і не прищеплював дитині такі придуркуваті хвороби.
моя дитина і зараз здлрова. бо не тягаю по лікарях.
2 рази в рік - стоматолог, перевірка зору, кардіолог узд серця. і по скаргам лише - от хірург був рік назад. і все!
Зупка_цем• 29 января в 13:36
Ответ дляДевальвация
Меня не забирали. Я дочка врача. 78 г.р
И я не единственная такая))
Скільки таких дочок лікарей на всю країну? Ви впевнені що ваша особиста історія впливала на статистику в світі країни?
Шкварочка• 29 января в 13:48
Ответ дляШумелка Мышь
Да вообще дети другие. Я в 7 лет сама гуляла во дворе с подружками и часами дома сидела маму ждала. Моей 7, 2й класс, вот пару месяцев как я ее одну дома на 15-30 мин оставляю в магазин под домом сбегать...до этого истерика была - боялась...
Мене взагалі в три роки закривали та на роботу ішли
ОливьЕЖечка• 29 января в 13:49
Я помню в школе в начальных классах у нас были пару детей с нарушениями, один точно с СДВГ, у второго тоже типо припадки были. Потом они исчезли кудато
Шкварочка• 29 января в 13:49
Ответ дляНебалувана Галя
Я собі не можу дозволити депресію, як би не хотілось. Сама тягну дітей. У чоловіка рак, не відомо скільки проживе.
Скільки йому років?
Шкварочка• 29 января в 13:50
Ответ дляФрекенБок
Раньше был естественный отбор, выживало сильнейшее потомство, сейчас с изобретением лекарств выхаживают всех подряд с проблемами , и каждое следующее поколение все слабее и слабее
Які ліки?
Ліки назначають під час вагітності майже всім жінкам в тому числі тим в кого народилась повністю здорова дитина
Шкварочка• 29 января в 13:52
Ответ дляБабуся мороз
У нас в семье каждое последующее поколение здоровее предыдущего. Я гораздо чаще болела, чем мои дети.
Теж це помітила
Шкварочка• 29 января в 13:53
Ответ дляДопоможіть знайти
Прививки все делали детям?
В мене є всі вакцини нічим не хворіла в дитинстві окрім вітрянки.
Українська Мрія• 29 января в 14:13
Ответ дляOlga_72
То ви зараз не сприймаєте аутистів із збереженням інтелекту як нормальних людей, бо в них є діагноз? А якби цю дитину не повели до лікаря, то ваше відношення було б іншим. Я правильно вас зрозуміла?
Нет, не правильно вы понимаете.
Я говорю о том,что диагнозы стали лепить при любом отклонении и тут сразу инклюзивность и пошло поехало.
Вообщем то посмотрим как пройдет интеграция людей с официальным диагнозом лет через 10/15
Стетоскопуло• 29 января в 14:15
Ответ дляOlga_72
В СРСР якщо мати не приходила на щеплення, то медсестра приходила додому і щепила.
А зараз приходить педіатр додому і залякую молодих мам, якщо вони не щеплять свого малюка
Стетоскопуло• 29 января в 14:17
Ответ дляПацака-задирака
Это кстати в Германии хорошо диагностируется и такие дети ходят в спецшколы.
Девальвация• 29 января в 14:27
Ответ дляСтетоскопуло
А как рассказывали как рассказывали все на заре нуша, что в Европе особые дети вместе со всеми ходят и у всех личный тьютер. А оказалось... показалось... В Германии школы 4 типов есть в США оказывается лекарства надо принимать в обязательном порядке и бить окружающих нельзя - сразу из школы попросят. И в той же Финляндии спецклассы есть оказывается
Вимагаю спілкування• 29 января в 14:31
Ответ дляУкраїнська Мрія
Просто не заморачивались, может это и хорошо.
Раньше таких детей считали слабыми, тихими, скромными , застенчивыми,но относились к ним как к здоровым и дети адаптировались в обществе.
Сейчас этим детям лепят диагнозы и родители+ общество к ним относятся как к больным
Раніше дітей з явними діагнозами (таких, що вимагають супроводу) у звичайних школах не було, вони вчилися в спецшколах, тому і здавалося, що хворих дітей менше. Плюс не було інтернету. Це зараз інформація розноситься миттєво, а раніше це замовчуалося.
Українська Мрія• 29 января в 14:31
Ответ дляВимагаю спілкування
Лет 20 ничего не замалчивается
Вимагаю спілкування• 29 января в 14:35
Ответ дляУкраїнська Мрія
Лет 20 ничего не замалчивается
Скажімо так: не замовчувалося, але й не афішувалося. Коли почали активно обговорювати проблеми дітей з особливими потребами? Тоді, коли вони потрапили у звичайні школи, а вчителі, діти, батьки виявились до цього не готовими. Ці діти були, але десь, не у вашому оточенні, тому вас це не зачіпало. А зараз ситуація змінилась.
40каградусная• 29 января в 14:48
Припускаю, що впринципі могли бути більш здорові - не було війни, великого потоку інформації, гаджетів.
Але і не обстежував ніхто і не придавав значення. Оглядаючись назад можу припустити в кого з однокласників було сдвгу, в кого аутичні риси, дислексія, а над ними просто сміялися і глузували, в тому числі вчителі.
І так, мені 39 і в свої 12 я сама різала руки (не глибоко) і напилася таблеток (на щастя в аптечці тоді знайшла лише антигрипін і гормони щитовидки, напевно л-тироксин). Ліки не подіяли, тобто навіть отруєння не було і батьки навіть цього не помітили, взагалі не зрозуміли, що я щось намагалася зробити.
А коли мені було 13 покінчив життя самогубством мій дідусь і я першою побачила його мертвим. Ніхто навіть не подумав мене психологу показати, я після школи сама вдома залишалася і боялася навіть проходити біля кімнати, де сталося це самогубство. Але якось не прийнято було зізнатися, що мені страшно.
А через рік ’вилізла’ аутоімунка - дифузний токсичний зоб і поки його діагностували я виснажилася настільки, що мене на домашнє навчання перевели. Лікарі розповідали, що в тому числі стрес міг автоімунне щазвлрювання запустити, але батьки щиро це заперечували і самі вірили, що в мене жодного стресу не було.
Правда до кінця так і не знаю, можливо проблеми з щитовидкою виникли через тн, що тоді тих гормонів напилася.
Соціофобія і тривожність в мене теж з дитинства була, це я вже тепер розумію.
Сім´я, до речі, цілком благополучна та інтелегентна, причини самогубства дідуся досі не знаємо.
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нет, не правильно вы понимаете.
Інклюзивність потрібна тим хто не може вчитись без тьютора. Хлопець про якого ви писали міг вчитись без тьютора. Наявність діагноза про який ніхто не знає, аж ніяк не впливає на відношення спільноти до людини. А якщо ви вже помітили що людина з особистостями, то цим ви вже показали своє особливе відношення, ще до того як стали докопуватись до наявності діагноза.
Про інтеграцію. Навіщо стільки чекати? Ви зараз можете подивитись на прикладах як інтегровані ті кому зараз 20-25 років.
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нет, не правильно вы понимаете.
Ну давайте згадаємо як це було раніше.
Так сталося що в мене висока донька. Генетика. Вона з дитинства була вище норми. Але розвиток згідно з віком. Скільки я наслухалась що моя дитина розумово відстала, бо виглядає як 5 річна дитина, а розум як у трирічної, і розмовляла як трирічна неразбірливо, бо їй тільки 3 роки. То ви уявити не можете. І це в неї не було ніяких діагнозів. Але добрі матусі з двору де гойдалки їй їх наліпили. Це був початок 90-х, по суті ще совок.
Поддакиваю иногДА• 29 января в 15:34
Ответ дляДопоможіть знайти
А прививки делали все ребенку? Я скоро свихнусь или поседею. Мой старший постоянно болеет. 5й раз за 8 месяцев будет пить антибиотик. Я так не болела в детстве. Младшего только родила и мне страшно. Он абсолютно здоров. Но так было и со старшим до года - 1,5 где-то. Я уже не знаю на что думать. Крыша едет.
В роддоме какие-то делали стандартные, не помню, давно было, в школе отказы писала на все
Пасти Ла• 29 января в 15:35
Ответ дляШумелка Мышь
Кстати, взрослые тоже были более здоровые, у меня сейчас почти все друзья на АД сидят, муж гидазепам принимал, одна я на валерьянке периодически)) Но это и понятно, жизнь такая...
Справді? А пили безбожно просто так? Серед робочого класу питущий чоловік вважався нормою. Це, звісно, ознака ментального благополуччя) Не кажучи про тих бідних жінок, у яких був весь спектр всього на світі, але говорити про це було не прийнято. Поняття ’норми’ сильно змістилось, тільки й того
Треба ось так• 29 января в 15:41
Я 1992 года рождения
Социофобия, тревожное расстройство
С детства, как я сейчас понимаю
Лучше стало только во взрослой жизни, когда осознала свои проблемы и пошла на лечение
Социофобия, тревожное расстройство
С детства, как я сейчас понимаю
Пасти Ла• 29 января в 15:44
Ответ дляАноним_1857
Меньше было. Во-первых, не сидели за гаджетами, не было соцсетей с разными идиотскими группами, было живое общение, спорт, чтение. Из детей не делали культа.
Та не смішіть. Зі мною а перший клас пішло дев´ятеро. У трьох на зараз були б діагнози. Не було звісно ж)
Пасти Ла• 29 января в 15:53
Ответ длякнопкодав
есерія,всіх ´лікувала´ колоніями, гратами та психлікарнями, інтернатами. Бо, в ’счасливой стране’, всі здорові.Тому, які психологи,неврологи, діагнози?
О, це точно. Доплачували навіть батьки, щоб у дитини ’по бумажці’ була норма, бо то ж позор. Ну і не сильно добре для самої дитини.