ЯблокоРаздора• 29 января 2025

Чи відкладаєте ви гроші собі на майбутнє?

Цікавить в плані відкладання не в валюту чи під матрас.
А чи реально можливо інвестуєте, чи формуєте приватну пенсію в недержавних пенсійних фондах? Чи депозити тощо?
Як у вас? Простих людей (коли нема змоги купити нерухомість і тд.)
Думаєте про майбутнє чи надієтесь на державні виплати?
Люблю_смаколики• 29 января 2025
Мати рідна! Є ще ті, хто сподівається на державні гроші?!! Ви хто?
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляviter33
були колись валютні програми Метлайфу (сплачуєш в гривні по курсу, віддають чи то в доларі чи то в гривні по курсу долара)
Зараз валютних пакетів нема?
У мовно я в 2008 поклала 1000 долларів по 5.05
У 2014 1000 долл по 15.00
Разом у мене накопичень 20000
А не 2000 долл ( 30000 грн)
viter33• 29 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Хто ніколи не жив в селі так розповідає. Зазвичай пенсіонери у селі хочуть переїхати в місто. Бо немає сил на курочку і городик, хоча все життя на ньому працювали.
Переїхати вони не хочуть - перевірено(((
Але і здоров’я вже нема((
’очі би робили - руки не можуть’(((
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляviter33
Зараз валютних пакетів нема?
Валютні були Граве.
Не знаю чи вони зараз діють.
Але там сплачувати потрібно було саме живою валютою
viter33• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
У 2014 1000 долл по 15.00
Разом у мене накопичень 20000
А не 2000 долл ( 30000 грн)
Так не вигідно ((
Лише з якоюсь прив’язкою до долара (по курсу долара)
viter33• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Валютні були Граве.
Не знаю чи вони зараз діють.
Ну може хіба що так
І то - добре вивчити, чи є там щось типу ФГВФО
БО інакше - пропадуть в будь-який момент - гроші вкрадуть, на війну спишуть((
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
В этот мир лучше вообще не рождаться чтобы не думать о пенсии
Я_и_моя_собака• 29 января 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
А как хорошо банковские работники заработали, когда доллар с 1,8 поднялся до 5
А при чем тут банковские работники?
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Да, но эти инструменты не имеют отношение к Украине вообще. Здесь ничего хранить нельзя. Заработать можно, но сразу нужно выводить все.
Почему нельзя хранить ? А в тумбочке ?
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну, або живеш, живеш.
Надоїло.
Заходиш в камеру з веселящим газом, в помираєш від сміху
viter33• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Ну, або живеш, живеш.
Надоїло.
На жаль, евтаназія зараз дозволена лише при важких, невиліковних хворобах
Без сарказму
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Удалено администрацией...
Даже если РФ по вашему просто исполнитель , то что русня которая пришла убивать украинцев не сранная?
автор ЯблокоРаздора • 29 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Уже готовятся принудительно из ЗП 9% забирать в накопительный фонд.
https://sud.ua/uk/news/publication/321749-obyazate...

Все уже придумано до вас.
Так, бачила це теж. Це за умови офіційного працевлаштування. А якщо робота неофіційна?
Викупана• 29 января 2025
Недвижимость покупали... Хорошо что и ’под матрац’ складывали, иначе остались бы с голой опой... Сейчас снова откладываем на новую квартиру, но уже за границей, надеюсь в ней и будем жить уже до конца...
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Я як житель Херсонщини яку банально ’ здали’
Ну а що я зроблю.
Мене  ’здали’, я встала, отряхнулась, і далі жити життя
Не совсем сдали . Херсон освободили
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляМудробаба
Да, у меня лежит депозит. Сейчас осваиваю инвестирование) до пенсии как раз справлюсь 🤣
А во что инвестировать хотите ?
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Да Вы ,что ??? Ну тогда прикупила бы ещё пару квартир в Белгородской Народной Республике . Ах да и я тот кто голосовал за Зе и не жалею об этом )
Ну раз вам какой то бот что то сказал про Зе в интернете , это конечно истина в последней инстанции ))
автор ЯблокоРаздора • 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Почему нельзя хранить ? А в тумбочке ?
Інфляція
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляГотова до другої
Тем более неизвестно что со страной через пару лет будет и с гривной которую в копейки переведут, хотя странно наши украинцы которые до войны получали пенсии по 2000 гр, сейчас при раше получают намного больше им хватает откладывать даже)))
Счастья то сколько , пришла раза разрушила жизни , дома , поубивала столько народу , но зато кинула кость пенсию и сколько сразу смайликов довольных . Ппц
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не совсем сдали . Херсон освободили
Ой, милі мої. Я бачила своїми очима цей парад російського війська який тривав дві доби.
Вони їдуть, їдуть, їдуть.
Брат в Скадовскі, питаю - колона вже закінчилась? Нє, каже, їдуть.
Ви розумієте?
Така банальна річ!
Розмінувати перешийок
Там одна грьобана дорога яку наші розмінували.
В тому що допустили окупацію Херсонщини і Запоріжжя винне саме правління України
Скажений гудзик• 29 января 2025
Ответ длятогдалия
Навіть недержавні пенсійні фонди інвестують в акції, тому навіщо цей посередник, який ще й заробить на вас?

Я рахувала різні варіанти, краще всього такі:
• якщо одразу є капітал — то купити нерухомість
• якщо капітал ще потрібно збирати — відкрити брокерський рахунок ibkr або freedom і інвестувати в акції, там в середньому 10-12% річних в доларах і це покриває інфляцію, тому ви не просто зберігаєте гроші, а ще й накопичуєте складним відсотком
негос пенс фонд инвестирует в гос облигации, депозиты и ооочень малаЯ доля в акции, тк это более рисковый инструмент. а их основная задача - покрытие инфляции, т.е +13% для них это приемлемый результат
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
какая пенсия?
тут хотя бы сейчас выжить
тем более нет возможности даже жилье купить
Даже ))) как будто жилье так мало стоило всегда
ничевока• 29 января 2025
Автор, у нас за останній рік з доходами така дупа, що мене вже починає накривати паніка. Це помимо війни. Відсутність купівельної спроможності і обрізання народу є наслідком безпредела, що твориться в нашій країні. Я не знаю, як ми дітей будемо ростити, про відкладання на майбутнє мова навіть не йде(
Ухахайкина• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Той, у кого немає іншого виходу і коштів.
Люблю ВалЄру• 29 января 2025
Ответ дляviter33
Середня тривалість життя чоловіків до війни була 66 р.
Пенсія - з 65
Які 20 років ?
Так, для жінок - кращі показники
Песія з 60, суть не дуже, але трошки міняє)
Мудробаба• 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А во что инвестировать хотите ?
Я уже. Но распространяться не буду, т к пока о результате говорить рано
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Вони їдуть, їдуть, їдуть.
Ви розумієте?
Така банальна річ!
Розмінувати перешийок
Про разминирование это ужасно и за это должны были ответить те кто это сделал , даже на самом высоком уровне .
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляничевока
Я вже одну дитину випхала закордон.
( Саме цікаве що вона років в 16 не хотіла виїжджати) Повезли на екскурсію в розвинену країну на місяць.
Отримала тут диплом і чкурнула закордон аж дим стояв.
Треба ще меншу випроводити.
І все, можна спокійно доживати старість
ничевока• 29 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою

Все уже придумано до вас.
Вони оху...ли вже. З моєї зп сплачується 45% податків. Я не проти накопичувальної пенсії. От нехай з тих 22% ЄСВ і накопичують, а ні з лохів треба ще 9 зістригти.
Мию вікна у мороз• 29 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А при чем тут банковские работники?
Очень даже при чем. Когда доллар был 1,8, брали кредит в гривнах с возможностью досрочного погашения, покупали доллары, доллар поднялся до 5, часть суммы в дол. продали, погасили кредит, часть осталась себе. Например, взяли кредит на 36 тыс. гривен. Купили 20 тыс.дол. Доллар стал 5, продали 8-9 тыс. дол. погасили кредит с учетом процентов и подарка тем, кто разрешил взять кредит, остальное (11-12тыс. дол) себе. Думаю, не стоит говорить, что банковские работники знали все заранее