ЯблокоРаздора• 29 января 2025

Чи відкладаєте ви гроші собі на майбутнє?

Цікавить в плані відкладання не в валюту чи під матрас.
А чи реально можливо інвестуєте, чи формуєте приватну пенсію в недержавних пенсійних фондах? Чи депозити тощо?
Як у вас? Простих людей (коли нема змоги купити нерухомість і тд.)
Думаєте про майбутнє чи надієтесь на державні виплати?
Чекаю завтра• 29 января 2025
Ответ дляПослушная
Де та більшість? Зайдіть в школи, коледжі та університети, подивіться хто там працює. Щонайменше 50% це пенсіонери, а то і більше. А прибиральниці, двірники, лікарі? Повно пенсіонерів і працюють вони не від гарного життя.
Моїм батькам по 68 років - мама викладач, тато зав лабораторією на заводі, працюють. Свекру 74 роки, рік тому ще працював по повній, він автослюсар. Зараз 1-2 дні на тиждень його викликають на СТО, конкретно під нього йде замовлення. Та й працювати не дуже є кому. Молоді жінки з дітьми повиіздили, хлопці на війну пішли. У кума на підприємстві в цеху працювало 4 молодих чоловіка. У понеділок всіх 4 одразу викликали в ТЦК. Є загроза, що цей цех зупинить роботу. Ось така правда життя
Война не навсегда.Мы еще неплохо живем.Мои бабушки в селах,свои продукты.Не голодают.
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Про разминирование это ужасно и за это должны были ответить те кто это сделал , даже на самом высоком уровне .
Так отож. Від того у мене і недовіра до влади. Що таку глобальну зраду затихарили.
Напевно ж ті хто здав Чонгар , досі у нас якісь головнокомандувачі, досі у руля.
Чекаю завтра• 29 января 2025
Ответ дляУхахайкина
Є фінансова подушка. Але з нашими реаліями, вона може піти будь-куди і будь-коли. Тому по трошки докладаю і сподіваюсь, що ці кошти будуть на старість.
Якщо так і вийде, то планую почати брати з неї по 300 дол щомісяця, починаючи з 60 років. Якщо будуть проблеми із здоров’ям або щось інше, можливо раніше.
Классно
Мию вікна у мороз• 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Почему нельзя хранить ? А в тумбочке ?
В тумбочке тем более нельзя, попал в квартиру осколок .все сгорело.
ничевока• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Песія з 60, суть не дуже, але трошки міняє)
Не зовсім, якщо немає стажу, поки це 35 років, то пенсія відтерміновується і до 65.
Скажений гудзик• 29 января 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Метлайф. Я не бачу сенсу в їх страховці.
я когда выбирала сразу их отбросила. у меня ОТП Пенсия
Ухахайкина• 29 января 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Мабуть так само і сейф ? Як прилетить, то нічого не залишиться (
Чекаю завтра• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Не правда.Никто там не разминировал ничего.Вышел с плена по обмену парень,все рассказал.Видео на ютубе.Там не наша вина вообще
Скажений гудзик• 29 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Уже готовятся принудительно из ЗП 9% забирать в накопительный фонд.
https://sud.ua/uk/news/publication/321749-obyazate...

Все уже придумано до вас.
уже опровергли
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляничевока
Вони оху...ли вже. З моєї зп сплачується 45% податків. Я не проти накопичувальної пенсії. От нехай з тих 22% ЄСВ і накопичують, а ні з лохів треба ще 9 зістригти.
Саме про те і мова.
В принципі поки немає законопроектів рано про що говорити.
Яле якщо податки зніматимуть з працівника - то податки складуть 32 відсотки.
Якщо з роботодавця на нарахування буде 31 відсоток - теж тягар.
Подивимось
Чекаю завтра• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Вас почему то не тревожило,как власть воровала и до 2019г Крым и Донбасс сдала
ничевока• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Я вже одну дитину випхала закордон.
( Саме цікаве що вона років в 16 не хотіла виїжджати) Повезли на екскурсію в розвинену країну на місяць.
Отримала тут диплом і чкурнула закордон аж дим стояв.
Треба ще меншу випроводити.
І все, можна спокійно доживати старість
У мене ще малі діти. Та і не відправиш 16 річну закордон на вільні хліби. Фінансова можливість також має бути. А нам вже не по кишені життя в Україні.
КондуктЕр тролейбуса• 29 января 2025
є декілька квартир в Україні. + валюта. але нерухомість сьогодні є завтра ні :( поки працюю і думаю що інше придумати
Скажений гудзик• 29 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Почему нельзя хранить ? А в тумбочке ?
шахеды и ракеты
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Можете скинути посилання
Чекаю завтра• 29 января 2025
Сдали Крым,Донбасс еще до 2019 года,а сами воровали у народа,наживались и бизнес с россией мутили.И до сих пор никто не понес наказание.Там кучка Гиркиных была с титушками,нельзя было их выгнать?Власть только оружие все продавала со складов и за Иловайск и Донецкий аэропорт никто не понес наказание!
Соображалочка• 29 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Так, бачила це теж. Це за умови офіційного працевлаштування. А якщо робота неофіційна?
Ну вот , что мешает купить себе 50 -100 евро со своей неофициальной ЗП и отложить? Считайте это Ваш налог. И откладывать не как заначку , а в отдельный конверт как пенсию?
Чекаю завтра• 29 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Согласна
Мию вікна у мороз• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Ой, милі мої. Я бачила своїми очима цей парад російського війська який тривав дві доби.
Вони їдуть, їдуть, їдуть.
Брат в Скадовскі, питаю - колона вже закінчилась? Нє, каже, їдуть.
Ви розумієте?
Така банальна річ!
Розмінувати перешийок
Там одна грьобана дорога яку наші розмінували.
В тому що допустили окупацію Херсонщини і Запоріжжя винне саме правління України
А Ви думаєте кацапи були не в змозі розмінувати перешийок, просто старою технікою, без людей? Так, часу б пішло на це більше, серед кацапів були б жертви, але це їх би не зупинило.
Ноунэйм• 29 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Хто ніколи не жив в селі так розповідає. Зазвичай пенсіонери у селі хочуть переїхати в місто. Бо немає сил на курочку і городик, хоча все життя на ньому працювали.
То міські пенсіонери думають, що курочка ’святим духом’ харчується чи травку щипає, а земля сама родить жук сам дохне, тільки сиди сємки попльовуй та врожай з яйцями збирай.
Чекаю завтра• 29 января 2025
Ответ дляНоунэйм
Не обесценивайте.В Африке и на Севере люди дерутся за клапоть чернозема.А у нас даже захочешь с голоду помереть-не сможешь.
Скажений гудзик• 29 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
где посмотреть? я тоже думала, что врядли специально разминировали, больше наши обосрались, а у русских была информация как пройти по незаминированному
Ядвига Юсьлегко• 29 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Интересно Зеленский имеет отношение к разминированию Чонгара . Даже если он это сделал по скудоумию , а не из за Договорняка,за такое надо отвечать и он не должен был занимать после этого пост президента как минимум . Если это было не по его приказу , кто это сделал
Соображалочка• 29 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Не Вы що во всем виноват Зе боневтік . Иначе уже жили бы припеваючи вот тут писали , что нашим пенсионерам на оккупированных пенсии ого-го какие платят и хватает им на все и откладывают даже. Недавно попалась тиктокерша из Мариуполя тоже рассказывала как им ох..но живётся при пидарасии магазины показывала, что все есть, что дома отстроили , что прям лучше чем в Европе и США у них жизнь и конечно же намного лучше чем жили в Украине. Меня аж тошнить от ее видео начало (
Скажений гудзик• 29 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
их тогда это не коснулось просто
Джонсонюк• 29 января 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Подивіться на карту цього перешийка.
Місяць Росія накопичувла техніку біля перешийка.
А що ми робимо?
Розміновуємо.
Бо ж шашлики
Ноунэйм• 29 января 2025
Ответ дляничевока
Це ви в точку, все життя офіційна з/п і податки всі з неї, а зараз відберуть ще 9% в + до ВЗ і розкажуть, що попередні гроші з´їла інфляція, а коли дійде до пенсії, виявиться, що не накопичилася.
Привіт з ботойбіччя• 29 января 2025
Ответ дляviter33
Дуже добре вивчіть - який механізм гарантування коштів в недержавних пенсійних фондах ( і чи є такий взагалі)
Якщо не впевнені - долари під подушку чи в банк . Назбираєте доларів - купите житло в спокійному регіоні
Ще б знати, де ті регіони, які гарантовано будуть спокійними на найближчі десятиліття.
Мию вікна у мороз• 29 января 2025
Ответ дляСоображалочка
А не рассказывала, что в Мариуполе стали пропадать одинокие старики у которых квартиры уцелели?
Послушная• 29 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Не погано? Ви з тих, хто завжди каже «могло бути гірше»? А я з тих, то знає що могли б жити набагато краще, якби не ср@на русня. Погано зараз живе Україна і ще не відомо скільки часу пройде, щоб повернути хочаб той рівень, який був 5 років тому.