Яжемать Мне можно• 29 января 2025

Кардиограмма кто понимает

Подскажите пожалуйста,что это?Совсем плохо?Мама после лучевой(облучатели левую грудь)прошло 4 мес.Пошла на контрольное обследование и вот такой результат.Чувствует себя хорошо, сердце не болит
Пургену мне• 29 января 2025
Потрібна консультація кардіолога.

За даними ЕКГ:
Є склеротичні зміни у вигляді вогнищ у передньо-перетинковій зоні. Напевно, пов´язані з атеросклеротичними змінами.
Гіпертрофія лівого шлуночка, може бути пов´язана з гіпертонією, але і є інші причини.
Є глибокі зміни в міокарді бокової стінки з розповсюдженням на верхівку лівого шлуночка.
Потрібно буде пройти УЗД серця. Є ще інша назва УЗД серця - трансторакальна ехокардіографія.

Вінцеві артерії - це коронарні артерії. За даними ЕКГ написано - недостатність. Потрібно обстежити, скоріше всього, буде коронарні артерії.
автор Яжемать Мне можно • 29 января 2025
Ответ дляПургену мне
Потрібна консультація кардіолога.

За даними ЕКГ:

Господи!!Її нічого не турбує,нічого не болить ,задишки немає...
Пургену мне• 29 января 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Нехай мама пройде УЗД серця.
Потім консультація кардіолога.
Кардіолог дивлячись плівку ЕКГ дає свою оцінку.
Атеросклероз - це вікові зміни.
Ответ дляПургену мне
Нехай мама пройде УЗД серця.
Потім консультація кардіолога.
Атеросклероз - це вікові зміни.
Дякую.Вже записались на 4 число
ЦібаФу• 29 января 2025
Но платить никто не хочет...
Халява - так и живём...
ЦібаФу• 29 января 2025
Ответ дляПургену мне
Потрібна консультація кардіолога.

За даними ЕКГ:

Автор хоче халяву, замість вивчення навиків....Щоб розумітись....