Адміністрація Трампа зняла обмеження на програми допомоги, зокрема, для України, - CNN Офіс управління та бюджету Білого дому скасував замороження федеральної допомоги, знявши обмеження на фінансування деяких гуманітарних програм, зокрема, для України.
"Меморандум OMB M-25-13 скасовано. Якщо у вас є питання щодо реалізації виконавчих указів президента, будь ласка, зв´яжіться з юрисконсультом вашого агентства", - ідеться в меморандумі, який було отримано CNN від представника адміністрації президента США Дональда Трампа.