ТаПрямТам• 30 января 2025
Вчера училка поставила 2 сыну
Говорит, дело было так: попросила она его стереть с доски. Стер. Селина место. Увидел, что не дотер и вернулся вытереть.
Она сказала что он ведет себя как клоун (или типа того) и влепила 2 б в Единую школу. 5 класс
Какое отношение поведение имеет к успеваемости ?
Потом эти люди удивляются что их перестали уважать и относиться всерьез.
Думают, что с этими новыми детьми проканают те же трюки, что с прежними поколениями. Она и 2 б поставила типа как двойку. Жесть
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це впливає на те, чи здатний вчитель організувати навчальний процес чи ні. Ваша нездатна.
Ви можете тішитися своїми фантазіями, але порядку в неї не буде ніколи і винні будуть всі хто завгодно, крім неї.
Такое ощущение, что учитель - это волшебник. Вы своих булочек дома не можете научить элементарным правилам поведения, а виноват учитель.
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Таке враження, що ви вибірково читаєте.
Чому один учитель може тримати дисципліну в класі і нормально проводити урок, а інший ні? Діти за перерву невиховані стають?
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Ну про те ж і мова.
Є правила, діти з першого класу знають, що за їх порушення відрахують. І завдяки цьому система працює.
В нас же є так само правила, яких вчителі не дотримуються. Самі ж кажете, в ЄС просто так в школу не впустять, а тут велкам на уроці на партах малювати. Ніби діти з білкою на парті будуть навчатися краще, ніж без неї.
Така собі підміна понять, хабарі називати вдячністю, порушення правил називати йти назустріч... І у підсумку за анархію, яка є логічним наслідком недотримання системи, призначити винними дітей.
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Таке враження, що ви вибірково читаєте.
А где там человек написал,что они у другого учителя смирно сидели или вы придумываете сценарий сами?
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Де там?
Я задала питання, цілком конкретно сформульоване. А ви мені про якийсь сценарій.
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Де там?
Я пишу о вашем посте человеку с ником сoch100, а не об абстрактной выдумке в вашей голове.
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Так ви ж відповіли на зовсім інший пост. Тому які абстрактні вигадки ви собі придумали я ж не знаю.
Стосовно дискусії про білок на парті мені додати нічого. Вчитель не може забезпечити дисципліну в класі, якщо сам організовує її порушення і замість проводити урок і зосереджувати увагу на навчанні в нього мами звіринець шкрябають на меблях.
Не діти винні, раз дорослим можна, то чому ж їм ні?
Але звинуватити саме дітей зручно. Правда ж?
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Да я про белок, не туда глянула просто. Так вот там чётко написано, что одни дети занимались, а другие мешали им. И это не вина учителя. Вина родителей, что они не приучили слушать взрослого человека, им дозволено все. От учителя зависит не многое, его дело преподать урок, а не воспитывать вашего ребёнка.
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Просто викласти урок це рівень не школи, а ВУЗу.
Мама на уроці заважає набагато більше, ніж якийсь хлопчик з задньої парти. І вона не має права бути присутньою під час навчального процесу, а тим більше робити висновки про його якість. Про упередженість я взагалі промовчу.
То чому адміністрація і вчитель запросто порушили дисципліну і допустили її в клас? І це ж нікого не бентежить.
Я не уявляю як третьокласник має зосередитися на математиці, якщо поряд з ним чиясь мама на парті малює.
У вузі вчителів вчать методиці викладання, особливостям роботи з різними віковими категоріями. І даний випадок просто за всі рамки виходить. Власне як і оцінка за поведінку по конкретному предмету.
Ну не матиме поваги і авторитету такий вчитель, не треба було лекції прогулювати, знав би це.
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вы застряли в правилах сср. Сейчас все намного проще, это раньше было не слушается дома - спихнуть его в школу, там займутся. Сейчас вашего непослушного ребёнка спихнут вам назад и все.
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
От і чудово було б.
Багато ви знаєте випадків, де виключили зі школи за порушення дисципліни?
Чи щоб вчителя притягли до відповідальності за неналежне виконання обов´язків?
То хто в совку застряв?
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
От і чудово було б.
То хто в совку застряв?
Вы застряли. Где вы прочли , что на уроке не может присутствовать взрослый человек и это нарушение учебного процесса? Сами придумали?
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
В законодавстві. Шукайте.
То ви ж почали нашу дискусію з тих нещасних парт. Я вже декілька раз перефразувала питання, а ви все совком марите. Чому мамі можна під час уроків малювати на парті, а дітям ні?
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
В законодавстві. Шукайте.
В каком законодательстве?
Дети пришли в школу с другой целью, не?
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
В каком законодательстве?
Дети пришли в школу с другой целью, не?
В українському законодавстві. Я розумію що для декого навіть його існування смішно звучить і викликає реакцію ржущі смайли ставити. Про його дотримання ними можна і не мріяти.
Діти прийшли з метою отримати освіту. Задача школи забезпечити належні умови для цього. Вважаєте у випадку з білками школа з цією задачею впоралася? Білки ж якось вплинули на досягнення мети, за якою діти в школу прийшли?
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вот и объясните детям зачем они идут в школу, учитель не волшебник, что бы ваших детей воспитывать. А по поводу законодательства прочтите сами, что является учебным процессом и как определяется вмешательство в него, а не лепите свои выдумки.
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Так пояснили ж.
А ви спробуйте посадити дитину робити домашку і малюйте поряд з ним. Може хоч так зрозумієте як це відволікає дитину від навчання.
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так пояснили ж.
А вы думаете пока ребёнок делает домашку, все дома стоят смирно?
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Ви так мило щоразу відповідаєте питанням на питання.
Так, мої діти робили уроки в спокійній обстановці. Смирно ніхто не сидів, але і поряд з ними шоу не влаштовував.
Давайте все таки ще раз: ви вважаєте нормальним розфарбовування парт на уроках? Від наявності малюнків залежить якість навчання?
Вумна, аж страшно• 31 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я считаю, если ребёнок не умеет вести себя в третьем классе, то это никак не реакция на присутствие постороннего взрослого человека. Вы просто включаете всякие манипуляции относительно ситуации. Мои дети выполняли домашние задания при любой обстановке, никто им специальные условия для этого не создавал.
Да считаю вполне допустимым , учитывая проблемы финансирования этой школы.
Голова колгоспу• 02 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну про те ж і мова.
Тобто недотримують систему вчителі, ок. А як щодо мамок,що бігають лаються в школу як до себе додому. У школі моєї дитини чорним по білому написано, що вхід батькам заборонено, якщо є потреба прийти, через класного керівника. І що, такий вой в чаті здійняли, що капець, батьки рисачать по школі і нехай хто попробує слово скаже. Ще раз, в якій галузі працюєте, де це у нас шоколадок не дарують і вже порядок навели? І хабарі, шановна не можна лише брати, а й давати чи пропонувати. Пропонують не такі як ви?
Голова колгоспу• 02 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Має, з дозволу адміністрації. Якщо ви чимось не цікавитесь і не знаєте, то можекраще не видумувати? Ці лекції чи не ви часом читаєте? Як показує фейсбук, на вчителів найбільше гонять викладачі педагогічних вузів, які їх же і недовчили.
Голова колгоспу• 02 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Де конкретно в українському законодавстві прописана заборона мамі бути на уроках. Покажіть, або не поширюйте нісенітницю.
Забобонний фрукт• 02 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Пускають в школу, то й бігають. З чату можна вийти і не читати вой, він взагалі нічим не регламентований і не обов´язковий.
Я хабарів не даю, не беру і не спілкуюся з тими, хто це вважає нормальним.
Що ви третій день за мною бігаєте і намагаєтеся довести?
Нормально для вас в цій системі, ну і ок, звинувачуйте дітей і носіть подяки в школу.
Забобонний фрукт• 02 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Та ви ж самі вище написали, що у вашої дитини прописана заборона входу батькам. Яку вони порушують. То це незаконна вимога в правилах школи? Ви вже визначтеся якось
Голова колгоспу• 02 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Якщо не спілкуєтеся з такими, то звідки інформація про хабарі, конкретно про яку ситуацію йдеться? З чату не виходжу, бо не заради притрушених там знаходжусь, а задля інформації. Ну вам же нормально звинувачувати всіх вчителів казна в чому, а діти і батьки, що не виконують свою частину обов´язків, то нормально. Де працюєте, де хабарів не беруть і вже порядок.
Голова колгоспу• 02 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Забороняє статут школи, але в законі прямої заборони немає, тому і бігають, бо за шкірки не викинуть. Я на відміну від вас, знаю і права і обов´язки і закони, потрудіться привести закон про який говорили. Чи злив зараховувати?
Забобонний фрукт• 02 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Голова колгоспу• 02 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Удалено администрацией...
Забобонний фрукт• 03 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Можете не читати. Що ж ви за мною ганяєтеся четверту добу, щоб сказати яка як вам байдужа.
Інфи де працюєте ви також немає, але вона і теми не стосується і нікому не цікава.
А викручуються в темі якраз ті, хто розказує, що в школах все супер класно, то діти просто погані. А незручні питання про репетиторство вчорну, батьків по школам і т.д. просто ігнорують.