Як ви ставитесь до ситуації, коли заходиш у магазин, а продавці розпивають алкоголь. Не відкрито, але чути запах їжі та алкоголю у магазині. Ви будете щось приміряти, купувати там?
Краля-Галя• 30 января 2025
А чому ні? Вас що алкоголізмом заразять?
Он продавці на відкритих ринках завжди під градусом
З вишневого садка• 30 января 2025
негативно, але то не моя справа, я і вийти можу, якщо мене не влаштовує. Інша справа, коли в салоні краси майстри в обід можуть пляхан вдути, або вихователі під час сну дитячого
Непозбувна Бентега• 30 января 2025
ненавиджу
В нас на минулій роботі , було святкування др перед початком роботи , це стандарт - торт та шампанське , всім виходило по бокалу. от вип´єш той бокал об 11 , потім пів дня голва болить . брєдове то мєропріятіє було ...
Налитое яблочко• 30 января 2025
Мне от этого ни холодно, ни жарко. Я не за их моральным облаком следить зашла.
Домовенок Кузя• 30 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Поддержу.
Если всё в адеквате - то норм.
Я могу выпить бутылку вина (не сразу) - и не в одном глазу - не берёт...
Если всё в адеквате - то норм.