Без комплексів• 30 января в 13:01

Як зробити брускети зі смаженою рибою?

Хочу брускети, маю заморожену форель. Якщо її приготувати на грилі, порізати та змішати з вершковим сиром, буде смачно? Планую викласти на брускети обсмажені на олії з часником руколу, а потім ту суміш, полити бальзамічним соусом для салатів.
Чи йти за солоною рибою? Я трохи економлю зараз.
Моя улюблена страшко• 30 января в 13:02
Нищебродство какое
Виннипуховна• 30 января в 13:03
Думаю буде смачно, але ви ж можете її засолити самі. Все на ваш смак.
Повелитель бітка• 30 января в 13:04
вам ее надо разморозить, поджарить, охладить и только потом порезать либо порвать кусочками, смешивать с сыром не надо, сыр, а сверху рыба
автор Без комплексів • 30 января в 13:04
Ответ дляВиннипуховна
Я не вмію солити, і боюсь, що зроблю щось не так, що може зашкодити.
Аристократка-тунеядка• 30 января в 13:05
Смажену рукколу?
Виннипуховна• 30 января в 13:05
Ответ дляБез комплексів
Це дуже просто, подивіться багато відео є.
автор Без комплексів • 30 января в 13:07
Ответ дляАристократка-тунеядка
Смажену рукколу?
Ніби писала, що планую викласти руколу на брускети обсмажені
Белочкой зови• 30 января в 13:08
Ответ дляБез комплексів
Хлеб просто подсушите на сухой сковороде или в духовке
Зачем в масле жарить?
Обжарьте рыбу, разберите на кусочки\слайсы и положите на подсушенный хлеб с сыром и рукколой
автор Без комплексів • 30 января в 13:10
Ответ дляВиннипуховна
Дякую, але не зможу, мабуть, їсти її.
Трохи тривожна я )
ВерСаСе• 30 января в 13:10
Не смешивайте с сыром, будет непонятное месиво, сыром брускету намажьте, на него рукколу, не будет спадать.
автор Без комплексів • 30 января в 13:14
Ответ дляБелочкой зови
Зачем в масле жарить?
Може й так. Я взагалі планувала одну сторону змастити олією з часником і приправами, посмажити, а іншу сторону без олії.
Белочкой зови• 30 января в 13:15
Ответ дляБез комплексів
Вы для себя готовите или гостям?
Если для себя - пробуйте, экспериментируйте
Масло и чеснок лишние, как мне кажется
Леопардові панчохи• 30 января в 13:19
Ответ дляБез комплексів
Форель і без часника, буде впевнено себе почувати
автор Без комплексів • 30 января в 13:20
Ответ дляБелочкой зови
Вы для себя готовите или гостям?
Масло и чеснок лишние, как мне кажется
Мама приїде, це буде закуска за кілька годин до вечері.
Белочкой зови• 30 января в 13:22
Ответ дляБез комплексів
Маме понравится)
Делайте без чеснока, масла. Хлеб, сыр, руккола, рыба и соусом полейте, будет вкусно
Но идеально было бы с соленой
coch100• 30 января в 13:36
Она мягкая будет после жарки, если с сыром смешать, размазня получится. Лучше сыр на брускетку, а сверху просто кусочек рыбы.
Marmu• 30 января в 13:43
Я би рибу окрему подавала, а на брускети чогось іншого - сир, рукола, можна якусь грушу