Дайте подумать• 30 января 2025

Питання до вчителів, хто вже отримав зарплату за січень

Ви побачили там ту тисячу доплати, про яку кричали скрізь? Бо я не те що не побачила, а отримала приблизно на ту ж тисячу менше, ніж за грудень. Це просто... тут невчительське слово має бути. Надурилово, коротше.
А завтра прийде чиясь чергова обурена мамо і буде ще завзятіше права качати, бо вчителі ж тепер у цій тисячі розкошують, як вареники у маслі...
графиняВишенка• 30 января 2025
А яка зараз зарплата у вчителів?
Сама не знаю• 30 января 2025
Ну ви мам до ... *надурилова*.... від держави не мішайте до купи
А ось і я• 30 января 2025
4 штуки євро не платять?
ir.zhuck• 30 января 2025
ще не має зарплати за січень
Сизоока бестія• 30 января 2025
Так. Вона приходила окремим платежем, на другий день.
Стрибну в гречку• 30 января 2025
А мама чужа до вашої неотриманної 1000 яким боком? Ви ж за покликом пішли вчителювати, то хіба не знали , що то за робота буде?
Чи питання задати культурно, щоб батьків ваших учнів не полити брудом, не получається? Професійне?
ir.zhuck• 30 января 2025
Ответ дляграфиняВишенка
А яка зараз зарплата у вчителів?
Приблизний розмір зарплати вчителя І категорії (6 567 грн та надбавки й доплати) становитиме 13 906 грн. А вчитель вищої категорії з доплатами та надбавками отримуватиме близько 14 759 грн.

https://osvitoria.media/experience/kalkulyator-zar...).
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляir.zhuck

В половину больше чем у медсестры без категории. Только без шанса заразиться гепатитом.
Сизоока бестія• 30 января 2025
Ответ дляграфиняВишенка
А яка зараз зарплата у вчителів?
Від 7 до 25 тис
Глубоководная селедка• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
Отчего же.
Мамина подруга именно из школы себе Боткина принесла. Не надо уж так обижать.
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Отчего же.
Учитывая фекально-оральный путь передачи могу только посоветовать маминой подруге мыть руки после туалета и перед едой.
Сизоока бестія• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
Не ображайте медсестер, а то по вашому виходить, що вони рук не миють
Глубоководная селедка• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
Медсестре тоже можно много чего посоветовать. Но главное - не стрелять с пенсионеров за уколы.
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляСизоока бестія
У медсестер другой тип передачи , через кровь.
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Отчего же? С детей за дополнительное занятие от 300 грн можно, а с пенсионеров нет?
Глубоководная селедка• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
Не берите дополнительные занятия, раз вам не по карману, пенсионеры-то тут при чем?
Сизоока бестія• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
Так і медсестрі можна за уколи на дому, але не в робочий час
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
А я и не беру дополнительные занятия именно потому , что мне не по карману с зарплатой медсестры которая вполовину ниже чем у учителя и именно потому , что я за время своей работы не взяла деньги ни с пенсионеров , ни с кого либо еще.
Все до блиску• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
Медсестра це спеціаліст з середньоспеціальною освітою, вчиться 2-3 роки, а педагогу необхідна вища освіта, вчитися 5 років. Дивно порівнювати вчителя з медсестрою, порівнювати треба з лікарем.
Опля Картопля• 30 января 2025
Ответ дляА ось і я
4 штуки євро не платять?
4 штуки мали терапевти отримувати
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
До повышения зеленским зарплаты медикам врачи получали меньше чем учителя. Сейчас +- одинаково
Сизоока бестія• 30 января 2025
Доплата за січень прийшла від 1000 до 1500 в залежності від навантаження
автор Дайте подумать • 30 января 2025
Ответ дляФорточка
А зарплата людини з ВО і без взагалі якось має відрізнятися чи аби не здохли з голоду?
автор Дайте подумать • 30 января 2025
Ответ дляСизоока бестія
Дякую, у вас єдина відповідь по суті.
Сизоока бестія• 30 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Дякую, у вас єдина відповідь по суті.
Бо моя робота пов´язана з виплатами вчителям, то я знаю ситуацію краще, за медсестер з форума.
Форточка• 30 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Так у врачей есть во , но зарплата была до 2021 года меньше чем у учителей , они ведь не сдохли с голода. Хотя почему не сдохли, мой преподаватель, хирург умер от голода. И сейчас пенсия у родителей врачей 3400.
Вся в кредитах• 30 января 2025
Ответ дляСизоока бестія
Від 7 до 25 тис
Прям обзавидоваться можно
Викупана• 30 января 2025
Ответ дляА ось і я
4 штуки євро не платять?
А чому ви насміхаєтесь, ви вважаєте, що це смішно?
Викупана• 30 января 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Поклик, ви зараз серйозно?
А батьки учнів дуже часто нахабніють і рахують вчительські кошти
Сизоока бестія• 30 января 2025
Ответ дляФорточка
І винні в цьому були звісно вчителі, що всі гроші з бюджету вигребли лопатами