Моська-слон• 30 января 2025

Хочу відмовитись від гель лаку, порадьте догляд для укріплення нігтів.

Вже давно помітила, що дуже подобаються на дівчатах натуральні нігті. Хочу відмовитись від гель лаку і перейти на гігієнічний манікюр раз на 2-3 тижні без покриття.
Але в мене дуже тонкі нігті, завжди були, і коли відриваються (не ламаються, а саме відриваються по живому) то змінюється нігтьова пластина і від цього дуже болючі і неприємні відчуття.
Підкажіть які є засоби для укріплення нігтів в домашніх умовах, щоб вони не були занадто м´які.
Дякую.
Продавчиня кіз• 30 января 2025
Полностью убрать длину, втирать воск, покрывать
автор Моська-слон • 30 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
я і планую повністю прибрати довжину.
Підкажіть який саме воск і чим покривати?
Продавчиня кіз• 30 января 2025
Ответ дляМоська-слон
я і планую повністю прибрати довжину.
Мне такой нравится. Покрывать базой или лечебным покрытием, - неважно, смысл в том, чтобы ногти были защищены, пока они не отрастут.
Сколько_мне_лет?• 30 января 2025
Я покрываю лаком Диор нейл глоу, для кутикулы крем абрикосовый тоже Диор
Патріотка з дивану• 30 января 2025
Я доньці ось цей в закладки добавила, гляньте.
https://makeup.com.ua/ua/product/433517/
автор Моська-слон • 30 января 2025
Не можу нічого сказати про лаки Діор, в мене іх ніколи не було, але перед тим як створювати тему, переглянула тут декілька схожих тем, були і рекомендації на лаки цієї марки, але спираючись на відгуки на мейкапі, я не хочу на них витрачати такі кошти, не вірю в їхню дієвість.
автор Моська-слон • 30 января 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Дякую, почитала відгуки, додала в кошик, хай там полежить)
Щира українка• 30 января 2025
первые два месяца будут самыми сложными
отказалась в октябре
уже все отросло
вам удачи
Забризкана водою• 30 января 2025
Недавно покрыла впервые после перерыва в 6 месяцев.
Все 6 месяцев пользовалась умной эмалью.
Покупала на мейкап. Есть матовая (кремовая), больше всего понравилось.
Есть другие прозрачные.
Там много вариантов.
Не вижу смысла в Диоре, если есть умная эмаль.
Смайликівна• 31 января 2025
Тут нещодавно була схожа тема, де я теж писала про те, що не всі ’лікувальні’ лаки типу 8 в 1 підходять, коли пластина тонка після гель-лаків або пошкоджена фрезами. Важливо, щоб після покриття ніготь зберігав еластичність, укріплюючі лаки типу ’ міцний кіготь’ ( можливо і через вміст більшого відсотку формальдегіду) можуть дати відшарування тонкої пластини від нігтевого ложа при фізичному навантаженні і дійсно треба спилювати довжину кожні кілька днів. Наприклад, особисто мені не підходив укріплювач Евелін 8 в 1 і засіб на фото.
Смайликівна• 31 января 2025
А ось з такими засобами, теж наголошу, що особисто мені, комфортно і без проблем. Зараз місяць після зняття покриття, відновлюю пересушену пластину. Тому рекомендую.
автор Моська-слон • 31 января 2025
Ответ дляСмайликівна
Дякую за вашу відповідь, я переживаю за те що мені не буде що спилювати, бо вони в мене занадто тендітні, до гель лаку я могла мити голову і волоссям заціпити і надірвати ніготь (
в мене ніколи не було довгих нігтів без покриття, максимум 1-2 мм, і то як виявилося пізніше, це мало бути нігтьове ложе, а вони просто не приростало нормально.
Хоча з кальцієм, волоссям і кістками в мене все ок.
автор Моська-слон • 31 января 2025
Ответ дляСмайликівна
Про кораблик вже в багатьох читала що гарно допомагає.
Смайликівна• 31 января 2025
Якось моє манікюрне захоплення почало переходити в тему відновлення пластини, лікування їх після гель-лаку і я почала помічати, що майже кожен бренд почав випускати засоби для відновлення і зміцнення натуральних нігтів у вигляді лаків та сироваток, більшість випускає свої олійки і засоби від оніхолізису. Зараз бачила у ПНБ, і її сестри Джоя, в Наомі, а є сироватка буст у нашій компанії Джі код. Та багато інших. В ютубі я підписана на англомовну власницю салону з філософією натуральності і догляду, я тут давала посилання на її відео, так вона рекомендує крім всього теплі ванночки з маслами, в коментах під її відео багато відгуків з різних
країн, благо є автоматичний переклад і субтитри українською, бувають цікаві випадки.
Смайликівна• 31 января 2025
Ось вона про віск для кутикули і нігтів, а коментів стільки, я ще не читала, це одне з останніх відео, рекомендую канал всім, хто в темі. Ой, це Анна свій продукт випустила і презентує, але у нас теж схожі є
Щас ухожу• 01 февраля 2025
Sally Hansen - As hard as nails. Твёрдое покрытие, не ламаются.
Смайликівна• 01 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Бренд відомий, має бути якісний товар. Якщо побачите моє запитання, то відпишіться будь ласка - Ви наносили його в період одразу після зняття гель-лаку чи гелю? Питаю тому що нігтьова пластина після таких покриттів має особливості і з лаками для твердості, жорстскості може повести себе непередбачувано. А от коли просто без стійкого покриття живеш і наносиш періодично звичайні лаки - то інша справа.
Щас ухожу• 01 февраля 2025
Використовувала до гель лаку, ефект - блискучий. Після гель лаку нігті шершаві, він майже і не видний, просто робить пластину твердішою. Може і не дуже корисно так, в мене він просто був, використовувала.
Перекус беру завжди• 21 февраля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Що за воск? Скиньте ссилку