Очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук закликав заздалегідь виїхати з прифронтових територій області, яка межує з Донеччиною.
Про це він написав у соцмережах.
Голова облради зауважив, що наразі офіційну евакуацію з прифронтових громад Дніпропетровщини не оголошено.
"Є логістичним хабом": речник добровольчої армії пояснив, чим важлива для окупантів Велика Новосілка. Наразі у росіян є план захопити Велику Новосілку Донецької області, що поблизу адмінкордону з Запорізькою та Дніпропетровською областями. В разі захоплення Великої Новосілки у росіян відкривається шлях для подальшого наступу в декількох напрямках – як на північ Донецької області в бік Покровська, так і на захід – у бік Запорізької та Дніпропетровської областей.
Про це він написав у соцмережах.
Ответ дляStar39
Так видео сегодня выкладывали, что на границе Донецкой и Днепропетровской области уже слышно звуки взрывов и обстрелов. Фронт совсем близко
так взрывы наша область давно слышит. К примеру от Энергодара до Никополя совсем близко через водохранилище.
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
а рукопашным ,,,
пипец ,,,
за покровск так же летом гундели ,,, бинокль видно , осталось , всем приготовить ножи, вилы , лопаты ,,,
средина зимы покровск и ныне ,,,
да кстати , харьков ,,,
года полтора как взят сдан окружен ,,,
пипец ,,,
средина зимы покровск и ныне ,,,
да кстати , харьков ,,,
года полтора как взят сдан окружен ,,,
Аноним ФЕЯ• 30 января в 21:29
Ответ дляАюшка
Что за брехню вы тут пишите?!!!
Пишіть скарги на пости цього ждуна. Може хоч так адміни прикриють йому рот.
impossibilia non sunt• 30 января в 21:30
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
В плохие новости киевляне привыкли не верить с самого начала войны. В этом наша и проблема
Ответ дляCarin
Новоселку уже увы забрали. Очильник этот, мля, эстонец какой-то
Но это не повод всё ещё действующей администрации отказаться от распилочных схем. На сайте госзакупок всё ещё висит контракт на закупку автоподъемника для Великой Новоселки с начальной ценой 6 200 000 гривен