lilu1990• 30 января 2025

Дніпропетровщина і фронт

Очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук закликав заздалегідь виїхати з прифронтових територій області, яка межує з Донеччиною.

Про це він написав у соцмережах.
Голова облради зауважив, що наразі офіційну евакуацію з прифронтових громад Дніпропетровщини не оголошено.

"Є логістичним хабом": речник добровольчої армії пояснив, чим важлива для окупантів Велика Новосілка. Наразі у росіян є план захопити Велику Новосілку Донецької області, що поблизу адмінкордону з Запорізькою та Дніпропетровською областями. В разі захоплення Великої Новосілки у росіян відкривається шлях для подальшого наступу в декількох напрямках – як на північ Донецької області в бік Покровська, так і на захід – у бік Запорізької та Дніпропетровської областей.
Nerses• 31 января 2025
Ответ дляОдяг та сумки
я вам ще так скажу ментів патрульку ще перших теж евакуюють - кума у патрульці . коли на нас наступали їм сказали чуть що їх перших з сім´ями евакуюють автобусами.навіть палатки їм купили вдруг що щоб було де спати.... Во блін защітніки...вониж з калашами повинні нас захищати- ну це моя думка....
Менты для того что б охранять власть, а не население. Потому так.
impossibilia non sunt• 31 января 2025
Ответ дляLen_to4ka
Шо дасть ця тема на порадниці??? Ми якось можемо це змінити?
Вибачте, я вже просто не вивожу. Мені мама годину назад дзвонила і 40 хв ридала в телефон з цього приводу ( живемо в Київській області).
Мені теж болить за тих людей, але я не певна що буде краще якщо я ридатиму вечорами .
Рыдали по какому поводу? Если вам жаль людей из Днепра, вы готовы с переселенцами жильем поделиться? Нет ведь, тогда к чему эти пафосные спектакли с рыданиями? 40 прям минут аж, ага, верим. Мой пост выше именно про вас
Аюшка• 31 января 2025
Ответ длявиктория7аас
Ну вообще информация от ВСУ цитата Когда они возьмут Покровск, они пойдут прямо на Днепропетровскую область. Все ключевые дороги там. Днепропетровск уже нужно готовить, как готовили Берлин в 1945 году, Х
комбриг 53-й отдельной механизированной бригады ВСУ Анатолий Козел призывает готовить оборону Днепропетровска, как нацисты готовились к обороне Берлина в 1945 году.
Оборону чего?? Днепропетровска?? Цитата от ВСУ? От ты ж троляка!
ЄвгеніяЕвгения• 31 января 2025
Ответ дляlilu1990
Неприємно що фронт так близько, коли у Кривому Розі до прикладу повно переселенців.
Так до КР ще ж не поряд. Коли була херсонщина окуповпна правобережна, набагато ближче було, і тоді також повно переселенців було.
Але тенденція сумна, що і казати.
ЄвгеніяЕвгения• 31 января 2025
Ответ дляlilu1990
І правильно зробили
Вивезти до Ужгорода не можна було?
ЄвгеніяЕвгения• 31 января 2025
Ответ дляАлександраА
Щодо знищення документів - не в курсі, бо не бачила. А, от, що чоловік пішов, аби стати на захист, і зачинені двері поцілував - це я знаю.
Поліція працювала, ТРО захищало, адміністрація працювала, навіть хліб привозили... А ТЦК поїхало. Бо небезпечно.
Це який регіон у Вас?
ЄвгеніяЕвгения• 31 января 2025
Ответ дляLife-game
Он не взял не то что Харьков и Сумы, а и Краматорск, Славянск, пока ...
Нужен ему и Днепр и Львов и что?
Як думаєте, хуйло затіяло війну заради Краматорська? І чи є в нього реальні мотиви зутинятися?
автор lilu1990 • 31 января 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Вивезти до Ужгорода не можна було?
Легше спалити. Ви розумієте які там дані могли бути?
ЄвгеніяЕвгения• 31 января 2025
Ответ дляlilu1990
Розумію. Спалити то легше завжди, але тепер кілька млн чоловіків ’в потєрях’, і в тому числі через це ловлять кого прийдеться на вулиці. Уявіть, аби соцзахист спалив архіви, пенсійний, і половина би людей пенсії не отримала.
Вважаю, що тцк дуже багато списують через війну, що хочуть, те і творять. А по суті це така ж державна структура, як і інші.
автор lilu1990 • 31 января 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Ай, вся існуючи система тцк неефективна була і є. Були б ті архіви чи їх не було б. У моєї сестри купа воєннозобовязаних людей до війни не оновлювали інформацію у воєнкоматі. І вона теж. Та інфа все одно була не актуальна
АлександраА• 31 января 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Це який регіон у Вас?
Північ Київської області.
Одяг та сумки• 31 января 2025
Ответ дляNerses
для того їм влада і зп зробила гарну- так нажаль завжди було
Life-game• 31 января 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
В первую очередь он затеял войну, ради войны. Иначе его народ может проснутся, вдруг.
Во вторую ради ископаемых. И прибылей.
На счёт останавливатся. Нет, ему бы всего и побольше. На счёт остановки для подготовки к большей войне (если Литва, Латвия, Эстония или другие страны выйдут из НАТО) или для включения в войну Беларусии и Молдовы. Да, он может остановиться, потом что ему может быть нужен перерыв. И нет, границы не откроют 99,9%
sky-labs• 31 января 2025
Ответ дляJulliK_
За часов Яр каждый день пишут о продвижении, а в дип стейте такого нет
У них есть определенная задержка