Очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук закликав заздалегідь виїхати з прифронтових територій області, яка межує з Донеччиною.
Про це він написав у соцмережах.
Голова облради зауважив, що наразі офіційну евакуацію з прифронтових громад Дніпропетровщини не оголошено.
"Є логістичним хабом": речник добровольчої армії пояснив, чим важлива для окупантів Велика Новосілка. Наразі у росіян є план захопити Велику Новосілку Донецької області, що поблизу адмінкордону з Запорізькою та Дніпропетровською областями. В разі захоплення Великої Новосілки у росіян відкривається шлях для подальшого наступу в декількох напрямках – як на північ Донецької області в бік Покровська, так і на захід – у бік Запорізької та Дніпропетровської областей.
Про це він написав у соцмережах.
Ответ дляStar39
Так видео сегодня выкладывали, что на границе Донецкой и Днепропетровской области уже слышно звуки взрывов и обстрелов. Фронт совсем близко
Вже давно каби долітають до Синельниківського району, не те що щось чутно... Ну і Нікополь постійно з Енергодару обстрілюють ...
Аноним ФЕЯ• 30 января 2025
Ответ дляМимо_шла
Вы вообще представляете себе уличные бои?
Сколько выпили ,признавайтесь
Це провокатор і ждун. Не здивуюсь що ото як він пише шо буває і в Києві і в Вінниці та інших містах, то він їздить і робить фото і здає координати наших стратегічних об’єктів русні. Він же по любому не військовозобовʼязаний.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Да уж, такого я в свой адрес ещё не слышал!
Ответ дляStar39
Но это не повод всё ещё действующей администрации отказаться от распилочных схем. На сайте госзакупок всё ещё висит контракт на закупку автоподъемника для Великой Новоселки с начальной ценой 6 200 000 гривен
Крепкие хозяйственники, понимать надо! Им не до войны какой-то там.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Яка ви скора на розправу
Аноним ФЕЯ• 30 января 2025
Ответ дляlilu1990
Яка ви скора на розправу
Він тут сто років сидить на форумі, просто час від часу міняє акк. За цей час вже всі старожили зрозуміли хто це.
виктория7аас• 30 января 2025
Ответ дляlilu1990
Чекайте, мова тільки про Дніпропетровщину. Дніпро це стратегічна ціль і думаю в 2025 році йому нічого не загрожує
В чем его стратегичность? А область это основная, кроме Донбасса, интересная для них промышленность Украины. Там и уран (Желтые воды), и железная руда, и остатки лития, и угля.
АлександраА• 30 января 2025
Блін, флешбеки до лютого-березня 22. В нас тоді фронт зупинився в 10 км від мого дому. Також чули вибухи і бої. З вікна бачила, як ту колонну довжелезну зупиняли. Не танки самі, а вже прильоти по ній.
Доречі що цікаво: знаєте яка організація першою евакуювалося? ТЦК! Вже 26 лютого їх в місті не було.
Korall place• 30 января 2025
Ответ дляBaba Nina
Вы ж понимаете, люди клоуны, они не будут до последнего верить в плохое, на третьем годе войны. Не отвечайте им. Пусть думают, что Новоселовка ещё наша и , что все отвоюем
Ответ дляАлександраА
Наше тцк ще й усі документи та архіви знищило перед втечею.