antoninalav• 30 января 2025

Якщо не буде підтримки від США, Київ та Львів будуть під рф

🔴У 2026 році Київ і Львів можуть потрапити під контроль рф, якщо США припинять підтримку України - The Hill.

Також видання пише, що до 2026 року Україна втратить ефективну ППО, що дозволить Росії проводити безперервні великомасштабні бомбардування.
автор antoninalav • 30 января 2025
Я теж не вірю, що до того дійте. І що сили в росіі теж не безмежні
Але лякає, що лишимось самі на одинці з тим чортом з кацапією.
Svetl.ana• 30 января 2025
https://suno.com/song/abb7426d-8808-41a1-9792-873a...
пісня про грантоєдів
Gaimer• 30 января 2025
Ответ дляtanya_217
Послухайте тих, ще раз, хто пережив окупацію
Одразу відпадуть рожеві окуляри
Живуть родичі. Слухаю з перших вуст
КОШЪ• 30 января 2025
Ответ дляantoninalav
Ви статтю всю читали? На одинці ми не залишимось, бо у 2030 доведеться з новою силою воювати з парашою, але вже трохи по іншому і затратніше для США і інших
автор antoninalav • 30 января 2025
Ответ дляКОШЪ
Читала. І це якийсь сюрреалізм.
КОШЪ• 30 января 2025
Ответ дляantoninalav
Читала. І це якийсь сюрреалізм.
Чого?
автор antoninalav • 30 января 2025
Ось стаття за грудень 2021 року
https://lb.ua/world/2021/12/04/500193_bild_rosiya_...
lilu1990• 30 января 2025
Я бачу це як маніпуляцію для внутрішньої аудиторії
lilu1990• 30 января 2025
Ответ дляantoninalav
Ось стаття за грудень 2021 року
Ну та автор, це все лиття на вуха трампістів шо коли вони лишать Україну, потратити у 2030 р прийдеться Ще більше. Не здивуюсь якшо статтю замовив офіс зеленського
lilu1990• 30 января 2025
Ответ дляantoninalav
Читала. І це якийсь сюрреалізм.
Росія зможе реалізувати план максимум тільки після масштабної мобілізації І перерви 2-3 роки.

Захопити 2 третини території з бухти барахти? Ну це тупо. Навіть якшо вони прорвуться вглибину зараз - ну це максимум на 50 км. Та й хто захоче іти на такий прорив без генерального плану?
автор antoninalav • 30 января 2025
Ответ дляlilu1990
Там є посилання на першоджерело. 2021 році трмпісти трохи не в ділі були. Зеленський мав жарити шашлик.
https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/...
lilu1990• 30 января 2025
Ответ дляantoninalav
Автор, шоб захопити великі міста, ну це треба мати детально прописане стратегічне планування, це зовсім інші сили і резерви.
Colombina.• 30 января 2025
Как я ’переживаю’ за Киев и Львов у себя в Днепре, не передать словами
Манула• 30 января 2025
Ответ дляColombina.
Ну то спочатку Дніпро, а потім вже Київ та Львів. Це в корні міняє діло?
KrupinkaSs• 30 января 2025
А шо,кордонів 91 вже не буде?
Colombina.• 30 января 2025
Ответ дляМанула
На третьем году войны, да
Воюйте дальше, и реально все окажетесь в оккупации
Colombina.• 30 января 2025
Ответ дляKrupinkaSs
А шо,кордонів 91 вже не буде?
Зеля говорит, что будут
KrupinkaSs• 30 января 2025
Ответ дляColombina.
Зеля говорит, что будут
І шо,народ вірить,як в 2022?
Манула• 30 января 2025
Ответ дляKrupinkaSs
А шо,кордонів 91 вже не буде?
Зразу після Львову напевно ...
Colombina.• 30 января 2025
Ответ дляKrupinkaSs
І шо,народ вірить,як в 2022?
Хз, но у есть знакомые, которые внезапно пошли служить (не близкие, потому узнать их мотивацию не могу)
KrupinkaSs• 30 января 2025
Ответ дляМанула
Зразу після Львову напевно ...
Тоді получається воюєм до кордонів 1990?
Манула• 30 января 2025
Ответ дляKrupinkaSs
хло свої плани озвучив, хоче кордони есересер 2.0
Carin• 30 января 2025
Ответ дляkpss2017
Так их сейчас тьма, реально неделю где-то началось, как подурели. И что интересно, там много из них не местных, даже не киевлян.
Это привычная тактика. Специально засылают из др регионов, чтобы местных не жалели и не договаривались. И не придушили этих мразей в их берлогах.
frumoasa17• 30 января 2025
Ответ дляlilu1990

За 2 роки відновити самостійно потенціал 2022 року, який х#йло відбудовував кілька десятиліть нереально, а тим паче схрони совка, який теж готувався до війни з НАТО. Зараз це все ховають в Україні. І відновити все що було, плюс наростити для нападу на Європу, ну це малоймовірно. Навіть на військових рейках. В цьому і є цинічне затягування суттєвою допомогою Заходом. Тобто дають, але так щоб одні не програли, а інші не виграли, а останнім щоб ще і потенціал зрізали.
kpss2017• 31 января 2025
Ответ дляCarin
В этом есть и плюс, они дворов не знают)
annu-b519• 31 января 2025
Ответ дляColombina.
Я в Киеве и тоже не переживаю )
annu-b519• 31 января 2025
Ответ дляМанула
Но ты другому отдана и будешь век ему верна (с)

Это я про Львов, если что)
owl62• 31 января 2025
Ответ дляGaimer
Живуть родичі. Слухаю з перших вуст
Поділіться новинами з форумчанками. Правда, що там у всіх пенсії 20-30 тис. руб., а комуналка 1,5тис.?
annu-b519• 31 января 2025
Ответ дляKrupinkaSs
А шо,кордонів 91 вже не буде?
Будут, если ещё год два повоюем, правда в пределах 91 года до августа)
Иошши• 31 января 2025
Ответ длячаревна
Если не будет поддержки, проиграет вся страна не только Киев и Львов
Но останется больше целых городов и живых людей