ФрекенБок• 31 января 2025
что ваши подростки делали, после чего вы были в шоке?
Доктор Хаос• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Чесно, я навіть не знаю, порадіти за вас чи поспівчувати. Дитина не має бути ідеальною. Тим більше підліток. Бо це вік, коли вони вивчають себе, свої можливості. А ви, виходить, не вивчали. А були зручною дитиною. Ні, я не виключаю випадки, коли дитина по факту з мозком дорослого, і вчинки всі врівноважені, як у дорослого. Але таких одиниці.
А от я б не хотіла, щоб моя донька у віці 35+ отак аналізувала і думала, що вона була ідеальною дитиною. Нехай живе, вчиться, щось пробує, робить помилки. А я постараюся бути поруч з нею, підтримати, щоб помилки не стали невиправними, фатальними. А все решта - це життєвий досвід.
А что вы имеете ввиду под экспериментами?
Если покрасить волосы в зеленый цвет - это одно, а если как я в 1993 сесть в машину к ’пацанам’, да знакомым и укатить с ними купаться на море, вам тоже подходит такое взросление? Мне было 15) До сих пор Бога благодарю, что все хорошо закончилось.
Непозбувна Бентега• 31 января 2025
Я була дуже боязлива щоб йти наперекір і робити дурниці. Але моя дитина інша, а мама і тут дає свої поради щодо виховання, які працювали зі мною, але не пройдуть з донькою, а просто закриють її від мене. Мама цього не розуміє. Якби повернути час назад, я б йшла до поліції кожного разу як мене били ременем за те, що пішла до подруги котика подивитися, за трійку на самостійній, бо іншим допомагала і не встигла, за запис у щоденнику ’Розмовляла на уроці’, ’Не слідкувала за текстом’ І тд. І яка внутрішня образа і біль від цього.
ГейТуда• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Ну вы же понимаете, что это поколение без уважения к старшим и никому ничего не должное, будет нас с вами досматривать в старости? Нам стареть среди них. Вы уверены, что это хорошо? Я сильно сомневаюсь.
Моїй зараз 13 з 12 почала їздити до школи сама, так ті старші просто більшість не вадекваті. То 35+ жінка поставила на неї сумки , то чоловік почав на неї кричати що штани в неї не такі і такого просто навкруги багато то бабки
на неї кричать ,а вона просто тихо сама їде у школу
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Да, я была умненькой и оч удобной. Выучилась в институте, уехала в другой город. Денег не просила. Сама нашла работу, жилье. Замуж выходила-разводилась. Дети. Все сама-сама. Не было у меня диких экспериментов, крайностей. Не было желания лазить по подворотням, искать приключений на свою ж..проверить судьбу на авось...
Вот посоветуйте мне как поступить. В профиле своего акка девочка вставила фразу с матами в ее же сторону(текст на англ примерно такой: Я обдолбанная сука)Этот акк будет доступен учителям в школе, попросила удалить мат. У нас случилось недопонимание.
Как правильно поступить с надписью в акке?
Верочка 100%• 31 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Но для ребенка же нормально.
Я написала про свои чувства. Для меня это стало бы кошмаром. При чем тут ребенок?
175см55кг19лет (она)• 31 января 2025
Я з молодшою дитиною в Німеччині, старшому сину 22 , категорично не хотів їхати і залишився з бабусею і дідусем . Вчиться в університеті , працює.
На минулій неділі подзвонив і повідомив що подав документи на службу в армії. Щоб я не сміла нічого робити і це його вибір і зважене рішення. Якщо я спробую йому завадити він піде в піхоту.
Я не то що в шоці , я навідь не плачу , а вию кожен день.
А зробити нічого не можу.
Може він вже і не підліток , а для мене це завжди дитина.
А зробити нічого не можу.
Підмітайло• 31 января 2025
Ответ дляВерочка 100%
А, для вас… ))) Ну дети это не всегда удобно…
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Експерименти. В 40 собі вже не дозволиш. І часто ми не дозволяємо, бо школа, що там скажуть, буде виділятися, а не тому що це шкодить дитині і її здоров´ю.
До речі, так. Я більше переживала не тому, що негарно вийде, а тому, що в школі проблеми будуть. Але коли донька себе в образу не дала, заспокоїлася трохи.
Доктор Хаос• 31 января 2025
То что тут многие считают ’бунтом’, на самом деле вообще не бунт это скорее проказы породистой домашней кошки, которая иногда хочет свободы, немного праздника и удовольствия.
ой, я прогуляла уроки.... неделю, ой... послала при всех учителя в ж...., ой, обстригла косу под мальчика...
СкрипяСердцем• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
ніяк, просто ніяк, такий вік
СкрипяСердцем• 31 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
А зробити нічого не можу.
обіймаю вас, ніяк ви не завадите
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Я не кажу, що все для мене є прийнятним. Є і межа. Мені, як мамі, багато чого хотілося б, щоб дитина уникнула. І про куріння, алкоголь, а тим більше наркотики. І ранні чи хаотичні статтеві зв´язки. І багато чого ще. І я не кажу, що все на самотік пускати треба. Має бути і виховання, і контроль, і - мабуть в першу чергу - взаєморозуміння між дітьми і батьками. Та погодьтеся, потяг до якогось екстриму є у всіх підлітків. Для них це характерно. І батьки мають навчити контролювати цей потяг, чи направити його в інше русло, щоб дурниць глобальних не наробити. Але, якщо дитина нічого не хоче, та ще й в той період, коли гормони вирують, то це привід замислитися, а чи все добре з дитиною.
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляГейТуда
У доньки в школі був день піжам. Ну вона і одяглася відповідно, не в піжамі, а в костюмі домашньому, пухнастому. Так в автобусі оті ’правильно виховані’ жінки старшого покоління її ледь до сліз не довели. Бо що це вона в такому вигляді до школи йде.
НеВРотик• 31 января 2025
Ответ дляБла бла бла
А він що? Хоча б зрозумів?
Дорогущий урок, але чи хоч навчив чомусь?
Ну він мені так і каже, що отримав урок. Але мені від цього не легше(, виховую дітей сама, працюю багато. Все що було на навчання просто в туру злиток(. Пішов нехотячи підпрацювувати, це була моя умова. Як буде далі я вже не знаю
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Закрити профіль, щоб школа не лазила по особистій сторінці? Яка їм різниця, що вона ПИШЕ в своєму особистому профілі? Ми теж писали, коли з´явилися однокласники і контакт. Та й таке, що зараз соромно. А до цього на сумки значки ціпляли з факами і матами. І це не означає, що ми такими були. І що вона така, як написала, теж не означає.
Доктор Хаос• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну вот я не красила волосы в зеленый цвет, не стригла, не носила мини по попу, а про ту поездку мама моя до сих пор не знает, а мне уже за 45))
У взрослых большие иллюзии на тему контроля. Я хотела быть крутой и нравится вон тем ’пацанам’. Это такой был бунт о котором никто не знал)
Мне повезло. Все обошлось. Знаю у кого не обошлось(
Тоже этап взросления. Кстати я не курила и не пила. Родители тоже уверены, что мое взросление им обошлось парой истерик. Я тоже удобный ребенок. Удобные это те кто не перекладывает свои проблемы на родителей или чей бунт ’ой как мило, а помнишь и мы готами были’)
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
А у меня сестру родители отпустили так на море, лет в 17, а парень с ней забрал ее деньги документы(для сохранности) и принуждал к сексу. Телефонов мобильных тогда не было, домашнего тоже у нас. Я(немного старше, чем сестра) сперва была в шоке, что сестру отправили, но родители ж разрешили. Потом сестра это переживала долго, по сути это изнасилование, она этого человека видела, это сотрудник родителей. Вот и родительская дозволенность. Родители ничего не знают по сей день. У сестры долго не складывались отношения с мужчинами.
Доктор Хаос• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Сочувствую...
А моя подружка так уехала с парнем не спросив родителей. Живут вместе 28 лет уже. Внуков воспитывают. Супер семья. Как он говорит ’я себе жену украл, вырастил и воспитал’ и при этом свою дочь ’выслеживал с собаками и дробовиком)))’
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Сочувствую...
По-моему, это дебильный поступок. А последствия могли быть и другими. Пусть на его дочери ему вернется.
Доктор Хаос• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Зря вы так(( они очень счастливы. Там любоффф до сих пор.
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Пусть у его дочери будет так же...и любофф
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
У вас трохи викривлене розуміння поняття ’зручні діти’. І що означає, діти не перекладають свої проблеми на батьків? Проблеми дітей - це автоматично проблеми батьків. Навіть коли батьки про ці проблеми не знають. Не уявляю, якби моя дитина самотужки вирішувала проблеми через небажання перекласти їх на мене. Це був би мій провал, як матері. Сподіваюся такого уникнути.
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
А оце вже якась неадекватна поведінка з вашого боку. Тобто ви побажали неприємностей абсолютно незнайомій дівчині просто через те, що вона народилася в родині, яка сформувалася не так, як вам подобаєтьбся? Серйозно?
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Вот-вот,..я про то же...
Про сестру я писала...
А вот еще пример от одногруппницы(когда она мне рассказывала, я была в шоке, но типа сделала вид, что это норм...типа приключение). Она была уверена, что это было прикольно. Ей было 19 лет. Она пошла в бар, поехала со взрослым мужиком в первую попавшуюся посадку, трахалась без презерватива. Потом он ее привез домой.
Я была в шоке, а она считала, что это было приключением.
Про сестру я писала...
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
а судьи кто?)
Адекватно выкрасть девушку, хвастаться потом, что сделал ее женой, под себя...Потом же самому делать с точностью наобоот по отношению к своей дочери(почему же вдруг???)Рассказать всем на форуме и ожидать восторга? Серьезно?
дамаБезСобачки• 31 января 2025
Дочка 14 лет. Умница, отличница. Я сняла квартиру маме, но так вышло, что её положили в больницу и пришлось отказываться от квартиры, она стояла пустая 2 недели и дочка просилась там пересиживать по вечерам когда гуляли на улице и мёрзли. Я ж наивная, доверяю, ключи даю. И в последний день перед возвратом квартиры я её послала вещи последние забрать. Она была в двоём с подружкой. Они там нашли какуе-то стрёмную, старую бутылку водки, открыли её и на камеру ( видео делали) пили водку чистоганом. Потом пришли к подружке домой и решили догнаться папкиным коньяком. Подружку немного откачивали, моя выдержала.
Меня поразил факт выпивания водки у деда в квартире ( дед сдал) Мало ли что за водка, потравились бы там. Ещё и набрехала мне, пока подружки мама мне видос не скинула.
Доктор Хаос• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
а судьи кто?)
Слушайте.... девушка уехала по своей воле с любимым человеком, то что ее родители были против и не отпустили бы ее но то проблема родителей.
Вы хоть читайте то что написано)) Он просто старше ее на 12 лет потому так и говорит)) Им сейчас 46и 58)) они счастливые бабушка с дедушкой))
Місячне Сяйво• 31 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ну и ладушки...С родителями девушка же перестала общаться в угоду любви, верно?
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
а судьи кто?)
Викрав чоловік, одружився чоловік, за донькою слідкує теж чоловік. А ви за все це побажали нещастя ДОНЬЦІ??? Вона вам чим завинила???