Смажена полуничка• 31 января в 15:51
Ви теж сьогодні сонні?
Зараз пʼю третю чашку кави, зазвичай всього дві вживаю, знову туман і мряка(
Мать драконов• 31 января в 15:53
Я сонная две недели, очень сбился сон - ложусь около 5, было и в 6 утра, встаю в 10( не могу никак наладить режим
Смажена полуничка
• 31 января в 15:54
Ответ дляМать драконов
Коли сонячно було, то більш менш нормально
Ви приймаєте ліки?
Магній?
Валеріану?
Ви приймаєте ліки?
Магній?
Валеріану?
Совбез• 31 января в 15:54
Ответ дляМать драконов
Не шуткуйте із сном, налагоджуйте режим, поки організм не збунтувався
Мать драконов• 31 января в 15:56
Ответ дляСмажена полуничка
Ви приймаєте ліки?
Магній?
Валеріану?
Ви приймаєте ліки?
Магній?
Валеріану?
Да, магний, снотворное.
Смажена полуничка
• 31 января в 15:56
Ответ дляМать драконов
Да, магний, снотворное.
Треба перевірити гормони, жіноче здоровʼя
Кортизол
Мать драконов• 31 января в 15:56
Ответ дляСовбез
Спасибо, я пытаюсь. Если не изменится, пойду к неврологу на следующей неделе
Файна дівка• 31 января в 15:56
Ответ дляМать драконов
Абзац! Тоже со сном мда.. до 3 ночи не могу уснуть. ХОтя пью валом для сна препаратов и что-то не берут меня
Мать драконов• 31 января в 15:57
Ответ дляMarmu
блін, і я( геть пішла до психіатра і він мені виписав снодійне
Вы наконец стали спать нормально?
Смажена полуничка
• 31 января в 15:57
Я то нормально сплю, але в мене є спорт, і прогулянки перед сном. Просто сьогодні як соня
Ответ дляМать драконов
Вы наконец стали спать нормально?
не ідеально, але набагато краще! це щось таке було - лягала в 12 спати, о 1 прокидалася і кілька годин тупо не могла заснути, читала-відоси дивилася. Через тиждень як зомбак була. І це вперше за 43 р, завжди дуже добре спала по 9 год
Мать драконов• 31 января в 15:58
Ответ дляФайна дівка
Сейчас такое у многих, я даже тему создавала тут тк прочла на другом ресурсе массовые жалобы на отсутствие сна в этот период.
Смажена полуничка
• 31 января в 16:02
Ответ дляТаПрямТам
Дууже сонна сьогодні, голова болить і шия
Сьогодні сонний день)
Мудрецыха мира• 31 января в 16:06
Вчора сонце було, то я прямо літала. Сьогодні вирубаюсь цілий день, хоч і спала нормально вночі, навіть тривогу не чула
Совбез• 31 января в 16:11
Ответ дляМать драконов
Це не його кваліфікація, а психіатра
Хтомолодець? Я!• 31 января в 17:06
Не то что сонная, а вообще как перед обмороком
Еле отработала
Хтомолодець? Я!• 31 января в 17:08
Ответ дляСмажена полуничка
Сьогодні сонний день)
Жадь что не суббота
Смажена полуничка
• 31 января в 17:24
Ответ дляТирамісу на терасі
Я думала у мене тільки так😴
Ні, сьогодні дуже відчутно