Лгин• 01 февраля в 07:14
Погано розмовляє і школа
Дівчатка добрий ранок )
Син 5,5 років погано розмовляє точніше загальна не зрозумілість ...С логопедом почали працювати але навряд до вересня він вибалакається не знаю що і робити ...Залишити ще в садочку до 7 років чи туди таких великих діток не беруть чи віддати до школи але боюсь що не потягне школу(
Пекельнi Борошна• 01 февраля в 10:18
Ось, автор, якщо ви в Києві, приклад логопедичного класу
Це прям дуже зручно.
По- перше через те, що в класах дітей мало - їм багато уваги.
По- друге прямо в школі з ними буде займатись логопед і дефектолог безкоштовно.
У вас, мабуть , загальне недорозвинення мови. А не нерозуміння.
Це прям дуже зручно.
Обнимашкина• 01 февраля в 10:18
Ответ дляOlga_72
Норма не вимовляти звуки л,р,с,ш до 4-х років. Якщо після 4-х років не вимовляє, то дтільки тоді потрібно до логопеда.
Автор до логопеда попала в 5.5 з явною проблемою, питання в тому для чого сидіти і чекати до 6 років, якщо дитина має кашу замість мови?
Обнимашкина• 01 февраля в 10:20
Ответ дляOlga_72
Те що для 2.2 норма, не норма для 5,5. В 2,2 ще норма інопланетянська мова + 10-15 слів що розуміють батьки. Ця норма до 2роки 6міс. В цьому віці діти можуть за 1 день навчитись говорити, бо у деяких дітей мова включається як тумблером. Вчора він на інопланетянській мові лепетав, а сьогодні тумблер включили, в голові з´явився контакт міжполушарний і він фразами став розмовляти.
Якщо дитина мовчить до 2.2- не думаю, що то норма і мама має вже щось робити
Пекельнi Борошна• 01 февраля в 10:24
Мій син в школі 134 навчався в логопедичному класі.
Якщо лишились ще ті вчителі, то дуже рекомендую
Кидстаффовка• 01 февраля в 10:45
Это для все мам, у которых дети не говорят до 3, потом плохо говорят и они ждут 5, чтоб идти к логопеду. Чем раньше вы начнете, тем лучше. Когда мой второй в 2 не говорил, я была уже у 4 логопедов пока не нашла оч хорошую. И к школе все было ок. Поэтому не слушайте тех, кто пишет, ой у меня до 3 не говорил, потом стихами начал. Если есть отставание, то с ним надо работать , а не ждать. До школы не так много времени, как вы думаете.
Кудрі кручу сама• 01 февраля в 11:03
А Вы с ребенком разговариваете? Книжки в слух ему читаете? В игры играете? Слух проаеряли? И что значит ’’загальна не зрозумілість’’ чего?
Не пью, не курю• 01 февраля в 11:06
У сына была общая задержка речевого развития и подозрение на стертую дизартрию (менял слоги, в разговоре речь стертая, неясная). Занятия с логопедом были с 4.4 лет 2 раза в неделю. Потом перерыв и снова с 5.2 лет + ходила учитель младших классов, к школе готовила. Они июльские, пошли в школу в 6.2 года и учились сразу на 2 языках. Речь выровнялась со временем. Я вообще против того, чтобы держать детей дома до 7-8 лет. Школа такая простая, нечего дома делать. И здоровому лбу в садике тупеть и спать днем. Но! В случае не тяжёлых проблем со здоровьем. Если есть отставание в развитии, серьёзные задержки речи и т.д то конечно, раньше идти в школу нет смысла.
Не пью, не курю• 01 февраля в 11:08
Ответ дляКидстаффовка
Ну мои не говорили и что? Я прошла в 3.1 года с ними врачей, поставили общую задержку речи и я отпустила ситуацию на год. За это время они отлично разговорились, остальное скорректировал логопед. Школа с 6 лет и сразу на 2 разных языках
Ответ дляОбнимашкина
Те що я написала, то дійсно норма. Якщо у вас дитина раніше почала розмовляти, то добре. Але не треба закидати камінням норматичних пізніх дітей. Це не є порушення розвитку дитини, і не потребує втручання спеціалістів, до певного віку де норми змінюються.
Водійка хімарса• 01 февраля в 11:14
Вам потрібно звернутись в ІРЦ . Далі вже після їх висновку буде зрозуміліше віддавати дитину до школи чи ще залишити в садочку . До того ж нададуть безкоштовні заняття з логопедом і так далі
Ответ дляКидстаффовка
Відставання від чого? Є норми. Відставання від ранніх? Ви розумієте, що якщо дитина в 1 рік стала чітко розмовляти , то вона не стане професором тільки завдяки цьому факту. А ви навішуєте зараз комплекси людям тільки тому що приймаєте учать у конкурсі хто перший сяде на горшик.
Патика-мотика• 01 февраля в 11:35
Ответ дляЛгин
Каже що тонус язика є і маленький словарний запас
Идите в 7 лет. Куда торопиться.
Мой пошел в 7 лет, тоже плохо говорил , щанимались с логопедом, потом ещё в школе с другим, к концу первого классе стал хорошо говорить. Сейчас 3 класс занимается с логопедом другим, которая корректирует письмо. Оказалось у него дисграфия . Пишет очень плохо, пропускает гласные.
А остальном хороший ребенок, все понимает, учительница его хвалит, память хорошая. А писать не может. Надеюсь скорректируем.
Кидстаффовка• 01 февраля в 11:50
Ответ дляOlga_72
Отставание от нормы, о которой вы и пишите. Не разговаривать в 3 это отставание от нормы.
Кидстаффовка• 01 февраля в 11:50
Ответ дляНе пью, не курю
Я про таких как вы написала, можете мне не отвечать.
Те у кого не заговорили - не напишут! А таких много! Потом им инвалидность ставят, хотя если бы мама занималась, то все можно было исправить.
Бритоножка• 01 февраля в 11:52
дуже раджу вернутися до нейропсихолога. Ми так і робили, робота логопедом матиме кращі результати, якщо ще будуть заняття із нейропсихологом - вони активують різні зони мозку, і ті що за сприйняття мови відповідають, і за мовлення.
слух теж раджу перевірити.
Ответ дляКидстаффовка
Не розмовляти має багато різних тлумачень. Не розмовляти зовсім і не розмовляти розбірливо, це зовсім різні речі. Тому будь ласка не узагальнюйте і не вішайте клеймо на всіх.
Кидстаффовка• 01 февраля в 11:57
Ответ дляOlga_72
Какое клеймо? Что надо заниматься ребёнком?
Я например знаю одну такую, одним не занималась, сейчас второго родила, тоже наверное ждать будет, на авось.
Водійка хімарса• 01 февраля в 12:28
Ответ дляOlga_72
Загальне недорозвинення мовлення це не лише про вимову звуків . 12 років тому я теж створювала тут тему,бо дитина мала малий запас слів у 2 роки на мою думку , не вимовляла лише «р» та «л» було не чітке . І майже всі мені говорили що я тривожна мамочка , відчепитися від дитини- виговориться . Логопеди та дефектологи говорили що рано до них звертатися , приходьте після 4-х років ,а в 4 роки казали, а де ви так довго були ,чому не зверталися ? В 4 роки нарешті намалювали ЗНМ 2-го ступеня . В 6 сенсорно-моторну алалію важкого ступеня . За цей час мені відмовляли в заняттях всі: від «я не бачу проблем, рано» до «я нічим не зможу допомогти, не витрачайте марно гроші» . Я займалась сама , вивчала методики різні , пробувала застосовувати їх до дитини. З часом та набутими знаннями я вже мала свою методику ,яка дитині «заходила» . Наболівша тема ,сорі
ОхиИВздохи• 01 февраля в 12:32
Ответ дляЛгин
Загальна не зрозумілість ...У невропатолога ніяких заключено немає її порада це заняття з логопедом
Автор,у моего небенка было все прекрасно с речью и т.д.Но отдала в школу в 7.4.Не жалею ни капли.
Бабка-ежика• 01 февраля в 13:22
Ответ дляЛгин
Ну нас нічого не ставлять 🤷
Я в шоке с Вашего релакса относительно этой темы
Не пью, не курю• 01 февраля в 13:24
Ответ дляКидстаффовка
Я сама решу отвечать мне или нет. И если вы прочитали то я написала что прошла всех врачей с ними перед тем как приняла решение закончить с обследованием. Если бы врачи поставили какой-то более серьёзный диагноз чем ’зрр’ то конечно я бы не остановилась. А тратить деньги и дальше занимаясь тем что и так придёт- глупо.
Ответ дляВодійка хімарса
От не вірю що вам казали що малий словниковий запас норма до 4 років.
Перше дослідження дитини 1 рік. перевіряють чи чує дитина. Вже повинні бути звуки, або навіть короткі слоги слова, па, ма, ба, да.
Другий етап це 2 роки 6 місяців. це теж норма коли дитина каже не більше 10 слів. і якщо мама істерить в 2,2, то це не нормально. А коли мама питає в 2,6, то це вже зовсім інші відповіді.
Наступний вік перевірки у 3 роки рівно. Вже повиннени бути словниковий запас у 250 слів і ще купа того що дитина повинна вміти. але допускається що дитина не вимовляє, або погано вимовляє кілька звуків.
А в 4 роки це вже показовий. Якщо дитина має малий словниковий запас і не вимовляє звуки, то це вже обов´язково звертатися.
Водійка хімарса• 01 февраля в 13:36
Ответ дляOlga_72
Це не мені казали, це я вважала так
Шалена красуня• 01 февраля в 14:16
Ответ дляОбнимашкина
Тому що і в 4.2 ті самі мами не бачать проблеми, чому так багато людей, які картавоять,гикають,замість л- в говорять? Бо батькам норм, виговориться, як тут пишуть. Не думаю, що автор з 2.5 років займалася дитиною, ні 3.2, ні в 4.2
Це не відміняє того, що в 2 роки більшість дітей майже не говорить і більшість з них до 3 років відповідають нормі. Тому порівняння некоректне і згадування тієї теми.
Покорительная• 01 февраля в 14:30
Ответ дляWill_Be...
У меня у старшего сына стояла дислексия и дисграфия, в первый класс шел плохо разговаривая, сейчас уже в восьмом. Выговорился.
Нет в этом ничего страшного, просто продолжайте занятия с логопедом.
У моего сына тоде, но на речь это не влияло вообще.
Обнимашкина• 01 февраля в 15:00
Ответ дляOlga_72
Не норма мовчати в 2.2
Наизнанку• 01 февраля в 15:13
Ответ дляДуб береза
Мой сын плохо говорил до 6, прям вообще непонятно было, что он говорит. В 6 резко разговорился, с логопедом поправили - все ок. В школу отдала в 7.8 (он январский). Ну, единственное о чем пожалела, что сейчас он будет в свои 18 ещё в 11-ом классе( а так, это было для него правильным решением. Но у него и друзья шли в возрасте после 7, был ’взрослый’ класс, 7-ми летних больше, чем 6-ти летних. И именно после 7 он был готов, в 6.8 и 7.8 - это были два разных ребенка.
аплодирую стоя!
Какой идиот придумал школы с 6 лет, с 5 лет отдают! Может дети и готовы, но это не физиологично.
Админко• 01 февраля в 15:38
Ответ дляЛгин
Ну нас нічого не ставлять 🤷
Автор, діагноз має ставити дитячий психіатр. Ви у нього були?