Кракадэ• Изменено 01 февраля в 10:48
Дитина гризе нігті. Порадьте засіб
Яким можна їх мазати, щоб не гризла)
Дитині 10 років
Вільний митець• 01 февраля в 10:54
Какое, блин, средство?! Нужно убрать тревожность ребенка и сразу уйдет проблема.
Ms. Анонимная• 01 февраля в 10:56
Ответ дляВільний митець
1. Не думаю, что как-то связано с тревожностью. У меня и старшего ребенка сдвг, это вариант фиджетинга. Задумался - и уже что-то грызешь или ковыряешь.
2. Если автор в Украине, то не факт, что тревожность в принципе можно убрать
Весняний Марафон• 01 февраля в 10:57
Дитина ж гризе не для того щоб зробити вам на зло чи тому що нігті смачні, а тому що це її такий спосіб зняти внутрішню напругу. Не буде гризти нігті, буде висмикувати волосся. Наголо поголите?
Зверніться до невропатолога і здайте самостійно аналізи на д3 і б12.
Вільний митець• 01 февраля в 10:58
Ответ дляMs. Анонимная
Ага. В Украине все нервнобольные остались
Надеюсь, вы спаслись и выехали
Весняний Марафон• 01 февраля в 10:58
Ответ дляMs. Анонимная
Ну ви ж в курсі, чому рдужки мають неконтрольовані рухи, коли задумуються?
Малі діти якщо війна не торкнулася їх особисто взагалі не розуміють серйозності ситуації і не переживають через війну.
сладкий_ноябрь• 01 февраля в 11:02
Ответ дляMs. Анонимная
:)) ні, це таки невроз.
Ms. Анонимная• 01 февраля в 11:03
Ответ дляВільний митець
Надеюсь, вы спаслись и выехали
При чем тут нервнобольные? Если есть тревожность, то убрать все факторы напряжения невозможно с постоянными сиренами, не согласны?
Не ехидничайте. Я не заезжала. Не все в других странах беженцы
НуКаНаКа• 01 февраля в 11:03
Ответ дляMs. Анонимная
плюс першому пункту, мінус-другому
Кракадэ
• 01 февраля в 11:08
Ответ дляВільний митець
Дитина народилась раніше терміну постраждав мозок.
Багато займались зі спеціалістами.
Минулого року тільки перестали ходити до психолога. В цілому результати є, але нігті лишились.
Тривожність не через війну. Живемо в тихому місці. Телевізор не включаємо
Багато займались зі спеціалістами.
сладкий_ноябрь• 01 февраля в 11:14
Ответ дляКракадэ
Багато займались зі спеціалістами.
Психолог ??
Це ж не лікар, ви це знаєте?
Весняний Марафон• 01 февраля в 11:16
Ответ дляКракадэ
Багато займались зі спеціалістами.
Є ще дефнктологи, педагоги з аорекції поведінки чи як їх там, ну і невролог все-таки не відміняється.
Ms. Анонимная• 01 февраля в 11:18
Ответ дляВесняний Марафон
Чому?
Бо я читала дослідження і згідно з ними це - варіант додаткової стимуляції, а не невроз. Бо при рдуг є проблема: або замало стимуляції, або забагато. Я воджу машину з включеним ютубом (який можна слухати) на фоні, бо без паралельної задачі для мозку вже 2 рази в канаву з´їжджала
Одні думки• 01 февраля в 11:34
Это невроз, к сожалению лак не всегда помогает. Может начать моргать, носом шмыгать и тд. Невролог подскажет как правильно поступить. Но, таблетки нет от этого.
Добродійка• 01 февраля в 12:04
Ответ дляMs. Анонимная
Це точно тривожність, кажу це вам як людина, яка не могла зупинитися їх гризти. Це на нервовому підгрунті. Лаки гіркі до дупи, розмови туди ж. Дитина не контролює те.
Кракадэ
• 01 февраля в 12:13
Ответ дляВесняний Марафон
Все це ми проходили з дитинства.
І неврологів у нас було штук 5.
Ох уж ці порадниці...
І неврологів у нас було штук 5.
Ох уж ці порадниці...
Царівна Жабка• 01 февраля в 12:17
Ответ длясладкий_ноябрь
Психолог ??
Це ж не лікар, ви це знаєте?
Весняний Марафон• 01 февраля в 12:40
Ответ дляКракадэ
Все це ми проходили з дитинства.
І неврологів у нас було штук 5.
Ох уж ці порадниці...
І неврологів у нас було штук 5.
Ох уж ці порадниці...
Ну і що? Невролог ніяк не коментує цю проблему?
Ви так пишете, ніби всі зобов´язані володіти телепатією і знати вашу ситуацію. Опишіть її більш детально.
КоКоКоКоКоКо...• 01 февраля в 12:41
Ответ дляДобродійка
В мене кума вирішила питання нарощуванням нігтів гель лаком.
Дитині таке навряд зробиш
Кракадэ
• 01 февраля в 17:32
Ответ дляЦарівна Жабка
А ви вкурсі, що психіатри в Україні не зацмаються корекцією поведінки?
Дефектолог, логопед це теж не лікар.
Царівна Жабка• 01 февраля в 17:54
Ответ дляКракадэ
Дефектолог, логопед це теж не лікар.
займаються психотерапевти