В гости звали?• Изменено 01 февраля 2025
Малий вчора скупився
Увів в Дуолінго всі дані моєї картки.
Справився!
Тільки це не заплановано... Я йому почала збирати кошти на інші англійські онлайн-курси, які він просив. Тепер той збір похерено....
Маму не питає, чи можна кудись вводити дані картки? Хоча раніше пояснювала - моя карта - це моє особисте, нею і даними не користуєшся, якщо щось хочеш - кажеш, питаєш.
Що буде далі - буде за мій рахунок свої ігри прокадувати? Зомбі і Редбул?
Я в шоці! Щось пояснюєш - наче розуміє, але потім не слухається.... 12 років пацану
Справився!
Из Виа-гры• 01 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
лежить гаманець у вільному доступі дома на тумбочці
Это прикол такой? К вам значит любой приходящий в дом человек может иметь доступ к вашей карте. Цирк.
Love_Love_Love_• 01 февраля 2025
Ответ для90x60x90
Ви знаете данные его карты? Там, где его НЗ? Оплатите ей свою покупку. Пусть не на 1600, а на 600.
А вообще, странно, что вы так легко рассказываете о том, что вас обокрал собственный сын. Потому что, то, что он сделал, называется кража.
Я впервые , честно, сталкиваюсь с тем, что дети знают данные и пинкод родительских карт.
И второе - у вас отключен смс банкинг? Как вам приходят коды для платежных систем? Или сыночка свободно распоряжается и вашим телефоном тоже?
Так для онлайн платежів не потрібно пінкод
Из Виа-гры• 01 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Ну мені не хочеться заходити додому і нички влаштовувати.
Хочу з дитиною жити на довірі
Ну так откройте на доверии кредитный лимит тисяч в 200, что бы он и их тоже спустил.
90x60x90• 01 февраля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Ну, судя по всему, да. Автор хочет жить в доверии. Это же очевидно.
Гарні диньки• 01 февраля 2025
Ви про сина пишете, як про 8-9 річного.
12 років - відносно дорослий хлопець.
У мене так знайома. Коли говорить про 12-го сина, таке враження, що йому не більше 9-ти.
12 років - відносно дорослий хлопець.
Из Виа-гры• 01 февраля 2025
Ответ для90x60x90
ждем тему ’сын лудоман загнал в долги’.
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Вы еще скажите что ребенку 10 лет и он сам виноват .
Автор , я в шоке с вас
Дитині 12, а навіть якщо 10 і вона є нормотиповою, то зробила це свідомо. Тому так, не мама винна, що гаманець не схвалила, а дитина, яка дозволила собі ним скористатися.
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Чому прикол?
Людина вдома.
Из Виа-гры• 01 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому прикол?
Людина вдома.
Ваши домашние тоже имеют доступ и право распоряжаться вашими картами, заначкой и телефоном, ноутом? Дети с правами берут ваше авто без спроса?
Ответ дляВ гости звали?
я таке не кажу... десь мій провтик.... лежить мій гаманець у вільному доступі. І я повністю довіряла, бо не ліз і нічого не брав звідти ще
и у меня по карте стоит лимит на интернет оплаты не больше 1000 грн. в сутки, если нужно больше, то иду в приложение и каждый раз меняю перед покупкой, а потом снова понижаю.
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Мати вільний доступ до грошей і мати право їх витрачати, е для вас одне ц те ж саме? Так, моя карта, гроші в вільному доступі. Право на їх витрати маю лише я, якщо дітям потрібно, вони запитують в мене.
Творю чудеса• 01 февраля 2025
Ответ для90x60x90
Ви напевно не сама живете? Моя старша дитина мала всі пінкоди моїх карток, знала де лежать гроші і де лежать картки, що не у моєму гаманці. Тому що йдучи на роботу, у магазин, ти ніколи не будеш певний, що повернешся додому. Може статися що завгодно - погано стало, машина збила.... І що в такому випадку з дітьми? Рідних не має, лише друзі. Тому у дітей 100% мав бути доступ до грошей, щоб на випадок якщо я в лікарні, наприклад, було за що жити. Ніколи діти ні копійки не взяли без дозволу. Дитина автора так вчинила вперше і не зі зла, нічого страшного не відбулося. Треба пояснити і сподіватися, що будуть зроблені висновки.
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
+
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Я такої ж думки
Мамкиня доця• 01 февраля 2025
Ну что вам автор рассказать, моя дочка 2 года назад, (было ей 5 ) 2+2 запомнить не могла , Но вот за хорошее поведение папа ей в току боку задонатил , И надо же , человек запомнил как это делается и пароль от карты , и так 4тыс незаметно ушло с карты на донатики и платные игрушки , офигели если чесно , Почему так быстро учаться тому что не надо 🫣
Творю чудеса• 01 февраля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Мої діти так. Мають право. Я теж маю право взяти їх гроші, навіть без дозволу, у випадку необхідності. Якщо мені потрібна терміново готівка, я можу взяти у дітей, а ввечері сказати, що взяла і повернути. Це ніколи не було проблемою. У нас правило - обов´язково попереджати, якщо хочеш взяти. Але якщо термінова справа - то і так беремо і попереджаємо щойно бачимо одне одного. Ніколи конфліктів через гроші не було. Ніколи не з´ясовували ’хто платить’? Хто може, той і платить. Частіше я, звичайно, але у дітей є власні кошти, тому інколи ініціатива йде вже від них.
Хата на мати• 01 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Не дуже, ігрозалежний і не комунікабельний.
Зроблю
Не дивно, бо для рідної матері він не син з іменем, а як наче собачка з кличкою «малий» !
Чи ви сімʼя магніланів ?
Разгуляшка• 01 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
А учить чтотнельзя брать чужие веши, тем более кошельки??? Это ужас
Organic• 01 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
У нас с мужем тоже кошельки лежат в свободном доступе,но дети не лазят по ним
У вас большие проблемы с доверием в семье
Ответ дляТворю чудеса
даже если со мной что-то случится, то мой ребёнок всё равно не будет иметь доступа к деньгам на моём счету. для такого есть взрослые родственники. мой кошелёк всегда лежит в сумке и лазить по чужим сумкам без спроса у нас запрещено. свои личные деньги у ребёнка есть.
Точу ляси• 01 февраля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Вас розумною важко назвати.
Що ви хочете від малого?
От осинки не родятся апельсинки
Що ви хочете від малого?
От осинки не родятся апельсинки
Творю чудеса• 01 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
А якщо немає родичів? Що буде робити ваша дитина? Чи ви думаєте, що у всіх комплект родичів? У моїх дітей не було нікого крім мене. Що в такому випадку?)
ЦібаФу• 01 февраля 2025
Ответ для90x60x90
У меня две карты мужа работают на телефоне. Ими спокойно плачу, пин кодов не знаю, эпл пей
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
++++++
90x60x90• 01 февраля 2025
Ответ дляЦібаФу
При чем тут карта для оплаты телефоном к физической карте, с которой на сайте для покупок ты должен сначала внести все данные, а потом, на телефон, привязанный к карте, приходит смс из банка для подтверждения оплаты.
Это два разных способа платить. Когда я плачу в магазине телефоном, естественно, не приходит никаких смс.
Но, когда я покупаю в приложении УЗ билеты на поезд, билеты в театр или оплачиваю кабельное телевидение, даже с привязанной к аккаунту карты, из банка приходит смс.
Вот такое смс должно было прийти автору при попытке оплатить курсы. Потому что это была не оплата эплпей и не оплата через НФС на кассе магазина телефоном.
Поэтому, автор или придумала историю, или сынок там руководит не только маминым кошельком, но и маминым телефоном.
Одяг та сумки• 01 февраля 2025
що сказати - молодець що на англ потратив, а не на херню якусь. Моя собі в 14 таке не дозволя мою картку брати.
В неї є тиссяч до 5 ти завжди на картці на її трати...я знаю що вона більше 1 тис 500 грн у місяць не витрача. а чому у вашого в 12 нема особистих коштів? - усе протринькав? якщо ви не даєте то пора вже- хай з них і відклада на усіляке Тільки виб у 12 на англ витрачали свої особисті? -гадаю ні. яб сварила не за оплату анг., а за те що узяв чуже
Одяг та сумки• 01 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зробіть так, щоб ви в застосунку завжди підтверджували онлайн покупки
Але дитині 12, він нормотиповий?
ага не допоможе- моя гугл акаунт інший завела....щоб я не бачила що вона порнушку дивиться
а новий гугл акаунт мені пароль не каже- ось туди я і не можу батьківський контроль встановити. Хоча в мене вже доньці 14 вже вже пройшли єтап цей