В гости звали?• Изменено 01 февраля в 11:25

Малий вчора скупився

Увів в Дуолінго всі дані моєї картки.
Справився!
Тільки це не заплановано... Я йому почала збирати кошти на інші англійські онлайн-курси, які він просив. Тепер той збір похерено....
Маму не питає, чи можна кудись вводити дані картки? Хоча раніше пояснювала - моя карта - це моє особисте, нею і даними не користуєшся, якщо щось хочеш - кажеш, питаєш.
Що буде далі - буде за мій рахунок свої ігри прокадувати? Зомбі і Редбул?
Я в шоці! Щось пояснюєш - наче розуміє, але потім не слухається.... 12 років пацану
Міряно-переміряно• 01 февраля в 12:29
Ответ дляВ гости звали?
лежить гаманець у вільному доступі дома на тумбочці
Чому він вирішив, що має право відкривати ваш гаманець і щось там брати?
Міряно-переміряно• 01 февраля в 12:33
Ответ дляИз Виа-гры
Ваши домашние тоже имеют доступ и право распоряжаться вашими картами, заначкой и телефоном, ноутом? Дети с правами берут ваше авто без спроса?
Доступ мають, права ні
Потужна махіна• 01 февраля в 12:35
Ответ дляВ гости звали?
Тоді це можна прирівняти до крадіжки. Залізти в чужий гаманець це злодійство. Виховуйте сина!!!
ДлинноНожка• 01 февраля в 12:37
Ответ дляВ гости звали?
У мене теж гаманець з картками у вільному доступі і невелика кількість готівки в шухляді, дитина про це знає, але ніколи не брала без дозволу, я також до її власних грошей та гаманця не заглядаю.Казала постійно, якщо щось треба, попроси, але ніколи не бери сама, бо це крадіжка і я заявлю в поліцію, незважаючі що ти моя дитина, за злочин повинно бути покарання. Я також можу позичити в неї, якщо треба терміново, але тільки з її дозволу і вона сама мені дає або переводить зі своєї картки, хоча її гаманець також у вільному доступі. Вважаю, що повинна бути взаємоповага і довіра між близькими людьми і дітей цьому потрібно навчати з ранніх років. Якщо дитина безнаказанно краде в 12 років, то далі може бути гірше і суми більші. За крадіжку залишила б без кишенькових на витрачену суму, або б змусила відпрацювати ці гроші, зручним для мене способом (прибирання квартири, миття посуду і т.д.)
Хропочка з гривкою• 01 февраля в 12:37
Ответ дляТочу ляси
Вас розумною важко назвати.
Що ви хочете від малого?
От осинки не родятся апельсинки
Автор як раз розумна, вона хоче жити з сином і довіряти йому, а вот вас розумною не назвеш.Як можна жити дома і ховати свох речі, це зашквар.
Потужна махіна• 01 февраля в 12:38
Ответ дляВ гости звали?
Ну мені не хочеться заходити додому і нички влаштовувати.
Хочу з дитиною жити на довірі
Це можливо з другом, партнером, чоловіком. Діти - інше, діти незрілі, їх треба контролювати, тримати в рамках, дисципліні, обмеженнях. Обов´язки батьків виховувати дітей.
сладкий_ноябрь• 01 февраля в 12:45
Ответ дляОдяг та сумки
ага не допоможе- моя гугл акаунт інший завела....щоб я не бачила що вона порнушку дивиться а новий гугл акаунт мені пароль не каже- ось туди я і не можу батьківський контроль встановити. Хоча в мене вже доньці 14 вже вже пройшли єтап цей
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 01 февраля в 12:46
Ответ дляПотужна махіна
Жесть
Злюка-закусюка• 01 февраля в 13:01
Так поставьте лимиты низкие на расчет в интернете и живите спокойно
Juba• 01 февраля в 13:02
А зачем платить за Дуолингво, когда можно бесплатно, я уже два года там, ничего не платила))
Просто Фіфа• 01 февраля в 13:07
А що дані вашої карти роблять у дитини?
всегдаДаДа• 01 февраля в 13:10
Да ладно, вы серьезно? Мои двое уже бы ремня получили за такие фокусы. Между прочим это воровство, тырить деньги с карты матери.
Просто Фіфа• 01 февраля в 13:11
Ответ дляВ гости звали?
А в кишені й гаманці гостей вашого дому, вчительки, однокласників, пасажирів маршрутки теж можна заглянути? Гарне виховання
Ane4ka-9cee• 01 февраля в 13:17
Краще зробіть нову карту. Мені так був сюрприз недавно, вийшла з душу, дивлюсь -900 з карти. А ще мої хлопці ще рік купували якусь гру на приставку, а через рік знов продовжило підписку. Я тоді зателефонувала в банк, оформили шахрайство, гроші повернули.
На пів ставки• 01 февраля в 13:21
Автор, тобто син витратив гроші на мовні курси?
Він молодець! Ви виростили свідому дитину. Це ж не на компʼютерні ігри та не прогуляв. Він хотів зробити корисне діло.

Просто спокійно поясніть йому, що надалі треба радитись з Вами, бо то Ваша карта.

Мій також сам зареєструвався на Дуо Лінгво, вивчає іспанську, хоче розуміти інтервʼю улюблених футболістів. Поки безкоштовно. Треба буде заплатити, заплачу.
Краля-Галя• 01 февраля в 13:21
Відмініть підписку, це легко зробити. Я так колись помилково підписалась, заключив телефон і воно зняло через Google pay, написала у підтримку, відмінили
На пів ставки• 01 февраля в 13:28
Читаю відповіді. Всі накинулись на автора та на сина.
У них в сімʼї була розмова про мовні курси, от син і витратив на курси. Просто не порадився з мамою. Може вона би інші обрала.
Поговорити треба, навчити розпоряджатись грошима та радитись треба. Але не гнобити дитину.
ФруктЕщеТот• 01 февраля в 13:32
Ответ дляАnnеt
даже если со мной что-то случится, то мой ребёнок всё равно не будет иметь доступа к деньгам на моём счету. для такого есть взрослые родственники. мой кошелёк всегда лежит в сумке и лазить по чужим сумкам без спроса у нас запрещено. свои личные деньги у ребёнка есть.
А якщо не має дорослих родичів?
Тем паче з такою ситуацією в країні?
В мене був випадок, що потрапила в лікарню.
Дитина в квартирі сама, чоловік на війні, родичів в країні не має.
Україна понад усе!• 01 февраля в 13:38
Ответ дляJuba
В платному додаткові функції є і, якщо, наприклад, приймаєш участь в змаганнях та йдеш на призове місце, краще мати супер Дуолінго
Вумна, аж страшно• 01 февраля в 13:46
Я запретила любые платежи с моих карт и почистила все свои данные платёжные в гугл. Трогать мои карты запрещено категорически. Далее, были с их стороны пополнения игр, у нас можно за наличку в любом Табака купить код к роблоксу, но так как были изъяты средства для игр, то и покупки были зря) Насчёт карт. Карт у них нет так как я официально не работаю, поэтому обходятся наличкой. Тоже есть манера - мои это мои, а ты дай. Номер не катит, я не денег сверху положенных не даю. Хочешь денег? Работай) моим 13.6
Вумна, аж страшно• 01 февраля в 13:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Жесть
Что жесть? Воспитывать детей?
Вумна, аж страшно• 01 февраля в 13:48
Ответ дляНа пів ставки

Так это вы заплатите, а не он втихаря деньги с карты взял
Одяг та сумки• 01 февраля в 13:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Барабан для дорослих• 01 февраля в 13:50
Автор, в Дуо має бути пробний період. Може можна ще відмовитися?
Обстановщица• 01 февраля в 13:53
Автор, не знаю писали здесь или нет, но деньги можно абсолютно без проблем вернуть. Пишете в тех. Поддержку из плей маркет или аппстор вроде или даже из самого приложения, что у вас ребенок поразвлекался и хотите вернуть деньги. Они без проблем вам вернут, проверено. Много раз здесь писали об этом и у меня был случай, тоже писала, что по ошибке оформила подписку и всё сразу вернули
Обстановщица• 01 февраля в 13:55
Ответ дляMellisa
Покупка хорошая и полезная, пользуюсь семейной подпиской больше 2 лет. Но то, что без спроса - это жесть, конечно. Зачем вы ему давали данные карты и как он без подтверждения оплатил?
А я особо не почувствовала результат от Дуолинго, много новых слов выучила, письменно перевожу, но говорить так и не научилась и на слух ничегошеньки не понимаю, точнее очень медленно понимаю
Обстановщица• 01 февраля в 13:57
Ответ дляНа пів ставки

Да конечно, без спроса мамины деньги потратил, вот уж молодец. Там и бесплатно отлично можно учить в этом приложении, разницы особо нет
Злива інформації• 01 февраля в 13:59
Ответ дляВ гости звали?
я таке не кажу... десь мій провтик.... лежить мій гаманець у вільному доступі. І я повністю довіряла, бо не ліз і нічого не брав звідти ще
Ну и что ему за это было? Что вы сделали?
булоТАЙминуло• 01 февраля в 14:07
Ответ дляВ гости звали?
Хочу з дитиною жити на довірі
Справа не в ничках і не в довірі .
У вас порушена ієрархія в родині. Це вам уже не дзвіночок а колокол. Ви конкретно прогавили у вихованні і побудові стосунків дорослий- дитина . В нормі не повинно бути ніякої різниці чи ваш гаманець на столі чи сейфі.
Аnnеt• 01 февраля в 14:13
Ответ дляФруктЕщеТот
А якщо не має дорослих родичів?
Тем паче з такою ситуацією в країні?
я исхожу из своей ситуации. вы из своей