В гости звали?• Изменено 01 февраля в 11:25

Малий вчора скупився

Увів в Дуолінго всі дані моєї картки.
Справився!
Тільки це не заплановано... Я йому почала збирати кошти на інші англійські онлайн-курси, які він просив. Тепер той збір похерено....
Маму не питає, чи можна кудись вводити дані картки? Хоча раніше пояснювала - моя карта - це моє особисте, нею і даними не користуєшся, якщо щось хочеш - кажеш, питаєш.
Що буде далі - буде за мій рахунок свої ігри прокадувати? Зомбі і Редбул?
Я в шоці! Щось пояснюєш - наче розуміє, але потім не слухається.... 12 років пацану
Моя улюблена страшко• 01 февраля в 23:19
пишіть у підтримку, поясняйте ситуацію, можливо повернуть
Перша скрипка• 02 февраля в 00:34
Ответ дляМоже ще третю?
Почему имеет доступ к карте?

То что он считает - его проблемы. Плохо донесли в детстве информацию о фин.грамотности и значении денег.
Ну вообще не нормально не то, что он имеет доступ к карте, а то что без спроса тратит деньги матери и не понимает, что она ему говорит, что нельзя.
автор В гости звали? • 03 февраля в 17:14
Ответ дляSaruide
Авторе, тут питання не в покаранні і забороні брати ваші речі, а в вихованні у сина поняття, що припустимо, а що ні, та відповідальності. Я би зробила так: сказала би, що він-найдорожча та сама близька моя людина, якій я довіряю, і хочу, щоб так було і надалі. Спитала би, чи хоче він, щоб я ховала від нього особисті речі?
Якщо аналогічний прецедент вже був, я би сказала синові, що попереджала, пояснювала і, так як він мене не почув, вимушена покарати: кожного місяця, кишенькові кошти урізаю на 300 грн(припустимо), поки не поверну свої гроші.
Надалі, якщо ситуація повториться-він може сам обрати покарання (місяць без ігровухи, наприклад) або ще щось.
Дитина ваша-вже не така і дитина-він майбутній чоловік, потрібен розуміти наслідки скоєного.
Ще. Я б не ховала картку-нехай тренує волю, але перестрахувалася би та, заздалегідь, потурбувалась би про те, щоб зняти кошти з неї він не міг.
Я була дуже проблемною дитиною, але, ставши дорослою, я зрозуміла, що то був саме педагогічний прокол моєї мами, хоч вона і була педагогом)). Вона підіймала мене сама, занадто покладалась на мене, як на дорослу, і коли я не виправдовувала її очікувань, жорстоко карала. Я боялась покарання, брехала безбожно, і вона знов карала мене.
В мене вже дорослий одружений син. Його я також виховувала сама, але з пелюшок говорила, говорила, говорила з ним, будучи саме довіру.
Так, ми це вирішили - розмова, його усвідомлення, що цим вчинком він зламав певні наші плани. Ну і він сам запропонував перекрити своїми кишеньковими коштами хоча б частину витрат - фінансовими санкціями