Mrs.Sexuality• 01 февраля 2025
Вже пройшов січень, вчителі, ви отримала 1000?
Результат:
вже голосів:
20 (64.52%)
Подивися результати
6 (19.35%)
Так
5 (16.13%)
Ні
КинДза• 01 февраля 2025
За 1000 в січні не кажу, а от сестра-педагог казала, що кінець року був вдалий - в листопаді дали по 8 тис премії, перед НР - по 15.
Глас_Народа• 01 февраля 2025
Ответ дляПарасюха
За, что им тысяча?
Доплата от уряду. 1300 грязными каждый месяц.
А если больше 18 часов/неделю, то пересчитывают от нагрузки, соответственно больше.
Страхованная• 01 февраля 2025
Ответ дляКинДза
То видно кошти залишилися і щоб не повертати їх в бюджет, вирішили людям роздати. Дуже правильне рішення. Хоча начальнику то в мінус - нема економії коштів, нема особисто йому захмарної премії)) Сестрі пощастило, що нормальні люди керують освітою у них і дають щось педагогам, а не все під себе.
парИла я парИла• 01 февраля 2025
Ответ дляПарасюха
За, что им тысяча?
Доплата 1000 долярів до тих 4000, які зелене обіцяло
Леди_на_драндулете• 01 февраля 2025
Полтава: вчителі за січень не отримали за клас, зошити і стаж. Грошей нема у влади.
пані Солоха• 01 февраля 2025
Ответ дляПарасюха
За, что им тысяча?
За те, що сидять у підвалі з вашими дітьми
пані Солоха• 01 февраля 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це ваші на місці крутять. Вчителі отримають кошти з державної субвенції. Рівненська обл. В січні отримали все і за клас, і за зошити і стаж. Оплатили заміни, відрядження на олімпіади, дітям за участь в олімпіаді. І тисячу доплати теж. Вони приходить окремим платежем, а не з зарплатою.
палка-копалка• 01 февраля 2025
Київ, Шевченківський район, ще зарплату не отримали. А за грудень отримали без надбавок і доплат.
Леди_на_драндулете• 01 февраля 2025
Ответ дляпані Солоха
Заміни вже років 10 не оплачують у старшій школі. Олімпіади на місцях, тому без відряджень. Так, на місці рішення. Влада тут ненавидить вчителів. Перевірки й аудит вже дві школи пройшло за 2025 рік. Багато молоді тікає серед навчального року. І тут же парадокс: студентів за окремим дозволом можуть допустити... Вакансії є, але чомусь відбір дивний.