ОноВамнадо• 01 февраля 2025
Що я роблю не так, ну або чому таке стається? Молитва.
Я хочу стати людиною, яка молиться, живе з Богом. Але… Тільки я починаю молитись, в житті все йде не добре. Через що таке відбувається? Це вже просто роками помічене… Я християнка.
ОноВамнадо
• 02 февраля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Бог есть 100 %
Не знаю, прочитаете или нет, откликнитесь.)
У нас есть 2 силы которые тянут на с разные стороны.
Бог и сатана.
Пока вы не молитесь - стана спокоен - потихоньку погружаетесь в его мир или тьму.
Начинаете молиться - он начинает возмущаться.
Тут бы знать, что именно с вами происходит? Потому что может быть разное.
Бог и сатана.
Валиться все на купу…
Стосунки з багатьма
Вічно щось станеться
Стосунки з багатьма
Вічно щось станеться
Шкала Радощів• 02 февраля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Валиться все на купу…
Стосунки з багатьма
Вічно щось станеться
Стосунки з багатьма
Вічно щось станеться
из того что написали - проблемы в отношенииях.
Бывает, что вера в Бога вызывает насмешки и агрессию, просто ярость необоснованную и непонятную. Понятную, конечно - это атаки сатаны от людей, которые попали под его власть.
Я не знаю, что у вас но так бывает.
Могу рассказать пару случаев из опыта своего - может вас на какие то мысли натолкнет про свои истории.
У меня был случай - мама давно не ходила в церковь, и попросила меня с ней сходить.
Давно это десятки лет, т.е. очень давно не ходила в церковь.
Сломался трамвай(!!!!), на котором она ехала к месту нашей встречи.
А я не могла дойти до метро, меня так схватило, что не могла шагу ступить. Я сказала про себя, что домой не вернусь, если надо поползу( я была молодая и здоровая, и для меня это было вообще не понятно.), И все отпустило и больше не болело.
Надо обьяснять, кто мешал?
У меня еще был случай, когда женщина подговорила старика напасть на мою собаку. Он подошел с ведром воды , начал кричать нападать, что обольет ее водой, я смогла его остановить с помощью людей, а он потом подошел к этой женщине - она аж белая была ее трясло, было видно как она дрожала.
Причем эта бабушка ходит в церковь, но ее тоже избрал сатана орудием своей злости.
Причем потом мы с ней даже разговаривали и она не трогала мою собаку.
Если бы не знала об этом случае, то не поверила бы - нормальный человек, не злобный.
Но , правда там, мне кажется был разговор их с батющкой, мне передали фразу, которая заслуживает быть крылатой))
Главное чтобы люди не гавкали как собаки.
Если не отступать, то проблемы прекращаются.
Т.е. сатана испытывает на крепость намерение ваше.
Я не знаю, что у вас но так бывает.
Надо обьяснять, кто мешал?
Басноплетка• 04 февраля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Я поважаю Вашу думку. Скажіть? А що ви думаєте буде після смерті, якщо Ви не вірите в Бога? І чому люди народжуються? Просто так одноразова акція чи що?)) ну якийсь сенс має бути всього цього)
Ви у школі. Це школа і працює вона так як і звичайна школа. Ваша душа має набути досвід. Навчитися чомусь. Ось Ви і вчитесь як можете. Смерть - це повернення додому. Не стало тіла - душа повернулась та готується до іншого втілення.
Христианство та будь яка інша монорелігія - це спроба тримати людей під колпаком. і ця спроба досить вдала. хоча за моїми спостередженнями бачу що в темні часи все ж такі, люди повертають к істокам. (Наприклад, у наших воїнів все частіше тату з Руни Одал). Подумайте над цим.
Басноплетка• 04 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
В мене теж таке було, є і буде. Люди, які взагалі ні в що не вірять, цього не зрозуміють.
Це, коли посповідаєшся, а потім в цей же день нагрішиш ще більше. Чим ближче людина хоче наблизитися до Бога, тим більше нечистий цьому протестує. Два крила, за словами з Біблії, наближають нас до Бога - піст і молитва. І, як тільки людина починає постити і молитися, відразу починаються спокуси. Постиш - тут на роботі принесуть щось смачне, молишся - проблем більше з´являється.
Я, наприклад, прийшла до висновку, що головне не робити щось напоказ, не показувати на людях, що ти ревна християнка. Головне, не робити ніякого зла, не осуджувати, дотримуватися моральних принципів, бути чесною з самою собою, покладатися на Бога, що все в житті має бути так, а не інакше. Тоді й в душі буде спокій
100%, так і є. І не важливо яка віра, або взагалі ніяка.
У мене не пост , а аскеза. Я не їм день\два - очищую себе. І саме в ці дні найбільша спокуса.
Або інформаційна гігієна -дні без гаджетів та інтернету . І обов´язково щось трапляється, що треба взяти до рук планшет, телефон.
Це провокація системи. Не важливо якої: христианської, або язичної. І там і там потрібні тільки сильніші , ось таким чином і обирають сильних. І ось таким чином і ми вдосконалюємо свою силу волі.
І так - ніколи нікому не говорити про те, що робите.