Само_достаточная• Изменено 01 февраля в 20:56
Сайт знайомств, фото
Для серйозного, довготривалого результату які краще фото виставити?
Я в житті рідко фарбуюсь, губи трішки з татуажем легким, робила 2 роки тому, просто насичений натуральний колір, наче легка помада. Веснянки, нюдовий підтон. Якось і звичайні фото дивно виставляти, але ж якщо з макіяжем виставлю, то буде очікування і реалість. Чоловіку ж зі мною бути без макіяжу.
Думала якісь з роботи, відпочинку виставити і щось домашнє, в одязі, звичайно, і не пошлі, щоб адекватний знайшовся
Які у вас були фото, що чоловік спокійно спілкувався, поженились? Не хочу отримувати дікпіки
Дюйм оф о4ка• 01 февраля в 20:58
Выставляете фото голышом, поверьте, на макияж никто даже не обратит внимание.
Само_достаточная
• 01 февраля в 20:58
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви читали тему?
Алгонавт• 01 февраля в 20:59
У меня фото без макияжа, видны все мои неровности кожи, обычное живое фото без фильтров. Мужчины лайкают 😁
Дюйм оф о4ка• 01 февраля в 20:59
Ответ дляСамо_достаточная
Ви читали тему?
До того, как вы её исправили.
Само_достаточная
• 01 февраля в 20:59
Ответ дляДюйм оф о4ка
До того, как вы её исправили.
Я тільки 1 букву змінила, було пошті, стало пошлі
Само_достаточная
• 01 февраля в 20:59
Ответ дляАлгонавт
Добре, дякую
Конотопська відьма• 01 февраля в 21:03
Это было очень много лет назад, но я выставляла естественное фото - только лёгкая помада была - так, как я и в жизни хожу, а так все было по-обычному. И одежда обычная повседневная.
Кому надо, тот и обратит внимание. Кому нужна расфуфыренная - на меня и не посмотрели бы)
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:04
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую
Нехай щастить• 01 февраля в 21:04
Я дивилась TED відео на цю тему. Спікер рекомендувала виглядати природно але трохи причепуритись, посміхатись і трохи показати тіло (руки оголені або шия відкрита).
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:06
Ответ дляТра Ля Ля
А на каком сайте сидите? Тоже хочу попробовать
Колись в бамбл, видалилась. Зараз ще думаю
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:06
Ответ дляНехай щастить
Дякую, а точну назву не пам´ятаєте? Люблю Тед для прокачки англ
Нехай щастить• 01 февраля в 21:07
Ответ дляСамо_достаточная
Белая котичка• 01 февраля в 21:08
Чем хуже, тем лучше) В реальности зато обрадуется) И ожиданий не будет.
Сижу_и_плачу• 01 февраля в 21:10
Навіть якщо анкета буде і без фото, повірте, перших 3-4 дні буде багато повідомлень. Кажу вам, як досвідчений користувач СЗ. Були і мої фото і не мої, і не було фото, і відфотошоплені. Навіть робила одночасно 2 анкети з різними фото і писали одні й ті ж самі люди з однаковим текстом на обидві одночасно анкети. Не думайте, що з перших днів знайдете свого єдиного, треба буде дуже гарно попрацювати і пофільтрувати непотріб.
Пи. Си Мала досвід 8 років, чоловік із СЗ. Вже 5 років туди ні ногою, як згадаю той контингент, аж погано стає.
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:13
Ответ дляСижу_и_плачу
Та мені всяке сміття не треба. Хочу так, щоб у них не було думок мені писати свої приколи
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:13
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую за досвід
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:13
Ответ дляБелая котичка
Гарна ідея)))
Брюльтик• 01 февраля в 21:14
Ответ дляСамо_достаточная
Это не зависит от вас или ваших фото😂
Сижу_и_плачу• 01 февраля в 21:14
Ответ дляСамо_достаточная
Я вам бажаю тільки терпіння і розуму. Головне не закохуйтесь у гарні тексти, поки не дізнаєтесь що це за людина
СКИБИДЫШь• 01 февраля в 21:28
Різні. Але у мене зовнішність специфічна, не дуже слов’янська, то увагу звертають в принципі (бо щось не надто типове), а не через антураж
До речі, мій чоловік саме з сайту знайомств))
Познайомились майже 17 років тому)
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:30
Ответ дляСКИБИДЫШь
Познайомились майже 17 років тому)
Круто
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:30
Ответ дляСижу_и_плачу
Ні, у мене такого немає)
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:30
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую!
Само_достаточная
• 01 февраля в 21:31
Ответ дляБрюльтик
Это не зависит от вас или ваших фото😂
Ну як же) якщо я виставлю в купальнику чи груди нарозпашку, чи разкоряку
Брюльтик• 01 февраля в 21:33
Ответ дляСамо_достаточная
Нет, не важно😂 Просто вы ещё там не были, поэтому такое стандартное, немного примитивное мнение о СЗ
СКИБИДЫШь• 01 февраля в 21:33
Ответ дляСамо_достаточная
Круто
Круто було 17 років тому
. У мене за вечір було по 2 -3 побачення. Виходила з авто, забігала в будинок, чекала 5-10 хв, поки кавелєр поїде і сідала в авто до іншого) Кожному було відведено 2-3 години максимум).
То були чудові часи, але дітям розказати нІчого
. Чоловік за мене боровся півроку, але таки переміг і довів, що він найкращий , тому саме він і став моїм чоловіком
Само_достаточная
• 01 февраля в 22:13
Ответ дляСКИБИДЫШь
Круто було 17 років тому
Нічого собі, я б так не змогла) ви не проектний менеджер?)
Само_достаточная
• 01 февраля в 22:13
Ответ дляБрюльтик
Я була, тому і пишу, що не хочу всякого дивного