75В• 01 февраля в 23:50
В вас в школі батьки теж приходять прибирати бо грязно?
В класі моєї дитини батьки домовились приходити раз в місяць прибирати клас, ба багато пилюки, прибиральниця шкільна вроді як миє кожен день, но вона пройшлась шваброю і все. І це вічно постає питання хто прийде, всі мовчать, але з горем попалам відписують 2-3 мами що прийдуть.
А зараз болото на вулиці, в класі грязно, вчитель попросила щоб прийшли на вихідні і прибрали хто може.
І мами які в чаті активні і переживають чим же діти дихають їхні і чужі давай вже тиснути на тих хто не приходить і взагалі не задіяний в житті класу ) якась мама відписала що працює, виховує 2 дітей одна, немає коли ходити прибирати і її дитині комфортно без того прибирання. Так на неї почали що у них теж пару дітей і робота, що можна знайти час. Ну таке (
Це взагалі норм.? Я проти цих прибирань, або хоча б раз в місяць а не кожні вихідні
Капитошечка• 02 февраля в 17:11
Ответ дляМісячне Сяйво
В яких заручниках?
Пряма скарга до голови міста/ селища,на гарячі лінії.
Головне- не боятись.
Перевірено
Головне- не боятись.
Перевірено
Поведінка батьків неодмінно вплине на ставлення до дитини.
Тому простіше вибрати школу без цієї совкової дичини
Кто крайний?• 02 февраля в 17:12
Ответ дляДиректор Пляжу
Так. В найгіршій з моїх шкіл теж таке було. А от у хороших школах чомусь справляються без дитячої праці. Взагалі якось дивно. Чим гірший заклад, тис більшу увагу приділяють ’трудовому вихованню’. Моя донька навчається в звичайній хорошій школі, нічого не доплачую і якось пані директорка вирішує питання з чистотою та штатом, ремонтами та всім іншим без участі батьків і тимпаче дітей. Хоча ні, в молодших класах ми брали клінінг кілька разів на рік. Але чистили килими та дивани, яких, власне, в класі і бути не мало, тож якось так.
У нас в соседней школе директор пыталась заставлять мыть учителей. Теперь там математику, физику и химию читают трудовики и физруки , они согласны за отстрочку. Родители почему то не в восторге, что дети на этих уроках сидят в телефонах. Но пол помыт
Місячне Сяйво• 02 февраля в 17:13
Ответ дляКапитошечка
От саме совдепівський страх батьків руйнує майбутнє діток
Я не хочу обирати аби підлаштовуватись
Капитошечка• 02 февраля в 17:14
Ответ дляМісячне Сяйво
Я не хочу обирати аби підлаштовуватись
Дуже проникиливо
ви кожну фразу перепишете?)))
Місячне Сяйво• 02 февраля в 17:18
Ответ дляКапитошечка
Дуже проникиливо
ви кожну фразу перепишете?)))
Тю.
Поки можливе редагування))
Диви яка я пава!• 02 февраля в 17:22
Ответ дляОля_с_киркою
а зачем вы тягали? туалет был один на всю школу на первом этаже?
У нас ставили всегда мальчик-девочка, мальчик носил воду, девочка делала влажную уборку. Занимало аж минут 20 после уроков. Не вижу в этом ничего страшного, дети должны понимать, что они убирают ЗА СОБОЙ. Они не директорскую квартиру ходили мыть, а свой собственный класс.
Как показывает эта тема, родители не поумнели, а поглупели, раз стали делать это за детей. У меня оба ребенка убирают за собой сами с детства дома, свои комнаты держат в чистоте (при том, что у нас есть помощница, которая приходит раз в неделю делать генеральную уборку).
Да, был один туалет на всю школу, на первом этаже, в дальнем крыле. Мальчиков на всех не хватало, иногда по две девочки дежурили.
Не имеет значения сколько это времени занимало и за кем убирали дети, потому, что в штате школы числиться человек, который получает деньги за эту работу. Лично мне нравиться как это происходи в Японии - дети сами убирают свою школу, все вместе, одновременно. Обязанности распределены согласно возрасту, у детей все необходимые инструменты. Мне еще вспомнилось, что летом была практика, и мы лезвиями отшкрябывали с линолеума черные полосы. Прекрасное и безопасное занятие для детей.
Вы считаете, что класс в школе и личная комната идентичны?
Директор Пляжу• 02 февраля в 17:23
Ответ дляКто крайний?
Ще раз повторюсь. Це не мої проблеми. Хоча я тут, здається, зрозуміла, для кого така ситуація може бути нормальною. Це доя дітей, яким після уроків зайнятись нічим, крім як підлогу мити. Абсолютна більшість однокласників моєї доньки після занять мають додаткові інтереси. І абсолютна більшість батьків буде б здивувались,якби цим дітям замість музичної/шахів/репетиторів/ плавання чи чого там іншого запропонували мити підлогу в рамках ’позашкільної роботи’. Так як після дзвінка у дітей починається особистий час і у абсолютної більшості він розпланований на зовсім інші справи. А якщо робити більше нічого, то що ж поробиш, можна брати і додаткове соціальне навантаження
І так, в нашій школі діти на уроках в телефонах не сидять
Коренная киевлянка• 02 февраля в 17:25
Ответ дляSvitlo_
Профспілки вже давно не має. Навіть якщо дадуть ставки - де взяти людей. На премії тех.персоналу лиш в жовтні виділили по 1500грн
На думку порадниць, в школу стоїть черга бажаючих. Це якщо хтось шукає помічницю на півдня за 15т , то його зафукають, що це мало і не прожити, а техпрацівники ж то інше , їм і 6500 за щастя (як ще ніхто не пригадав про об´їдки зі шкільної їдальні -така можливість зекономити на обідах)
Коренная киевлянка• 02 февраля в 17:27
Ответ дляДиректор Пляжу
Чому мене це має хвилювати? Недобору директорів у школах немає ще ніби. Це їх питання. Я ж свою роботу нікому не навішую, чому маю робити чужу?
Директору рабів не видають. Наявні технічки помиють сходи, коридор і міжряддя в класі. Нехай сидять з немитими вікнами і партами , чи й не проблема
Кто крайний?• 02 февраля в 17:30
Ответ дляДиректор Пляжу
У нас детей не привлекают, как и родителей. Просто ничего не делают. Школу отлично принимают и с некрашенными полами, и с немытыми окнами.
Возмущающимся предложили работу , никто не согласился
Директор Пляжу• 02 февраля в 17:32
Ответ дляКоренная киевлянка
Я уяви не маю, як справляється наша пані директор, але діти нічого не миють, як і батьки. В школі чистота така, що аж скрипить. В столовій можна їсти з підлоги а від запаху можна слиною вдаватись. Але в цій школі більше зосереджені на вихованні переможців олімпіад, а не рабів на плантації..
Фіфачка• 02 февраля в 17:59
Ответ дляДиви яка я пава!
То есть если б вы жили в Японии, то ребёнок бы убирал в школе, и вы бы не были против?
Кто крайний?• 02 февраля в 18:00
Ответ дляДиректор Пляжу
Номер школи буде?
Директор Пляжу• 02 февраля в 18:03
Ответ дляКто крайний?
Номер школи буде?
Звісно що ні. Я ще притомнв, таку інформацію тут надавати)))
Кто крайний?• 02 февраля в 18:04
Ответ дляДиректор Пляжу
Почему? Такая замечательная школа. Чего боитесь?
Коренная киевлянка• 02 февраля в 18:06
Ответ дляДиректор Пляжу
Ржу . Расхвалили несуществующую школу а теперь боитесь, что директриса вас вычислит?
Жінка з перцем• 02 февраля в 18:07
Ответ дляКоренная киевлянка
Это где зарплата 150€?
Зарплата у уборщиц везде невысокая
Неробименінерви• 02 февраля в 18:07
Ответ дляДиректор Пляжу
Ви в своєму офісі миєте підлогу (чи де ви там працюєте).? Добре, якщо все це так класно, де графік прибирання вчителів в учительській? Чи їм за собою не треба прибирати і таки для цього є тех персонал?
Прибрати за собою - це саме папірець до смітника кинути, а не мити підлогу, яку топтали 20 чоловік і пил терти. Це робота. А робота має бути оплачена. Хоча ви можете навчати своїх дітей працювати безкоштовно
Дійсно, а чому вчителі не прибирають свої класи?
Коренная киевлянка• 02 февраля в 18:08
Ответ дляНеробименінерви
У нас учителя ходят по кабинетом. Какой класс считать своим?
Неробименінерви• 02 февраля в 18:10
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну класні керівники переважно мають якісь закріплені кабінети. Та й в перших класах теж переважно один клас закріплений за дітьми
Бриджит_Фрикандо• 02 февраля в 18:11
Ответ дляКто крайний?
Вы тоже искали на минималку при полной занятости? С мытьем туалетов и окон, с летними ремонтами?
Взагалі сезонних працівників шукали. Знайшли. Але зусиль доклали багато.
Коренная киевлянка• 02 февраля в 18:11
Ответ дляНеробименінерви
Классный руководитель не получает доплаты за кабинет, как и учитель младшей школы
Директор Пляжу• 02 февраля в 18:12
Ответ дляКто крайний?
А воно вам навіщо? От саме тому
Так, у нас чудова школа. І багата громада.
Неробименінерви• 02 февраля в 18:12
Ответ дляКоренная киевлянка
Це ж не заважає класним керівникам теж прибирати кабінети, де він найчастіше знаходиться
Кто крайний?• 02 февраля в 18:15
Ответ дляНеробименінерви
Учитель музыки находится в кабинете своего класса ровно 1 урок в неделю. Географии 2, химии 2 и тд. Физрук и трудовик вообще ни разу. Как вычислите , в каком кабинете чаще?
Коренная киевлянка• 02 февраля в 18:16
Ответ дляДиректор Пляжу
А воно вам навіщо? От саме тому
И? Город? Номер школы? Будем перенимать опыт
Неробименінерви• 02 февраля в 18:18
Ответ дляКто крайний?
Наскільки я пам´ятаю, за дітьми мусить бути якийсь клас, навіть якщо класний керівник мало що в них викладає. Але ж вчителі чомусь не роблять собі графіки, і не ділять кабінети між собою, не прибирають учительські, бо то не їхня робота
Директор Пляжу• 02 февраля в 18:19
Ответ дляКоренная киевлянка
Не смішіть, мені ж не 12
Кто крайний?• 02 февраля в 18:21
Ответ дляНеробименінерви
У нас и дети не убирают, и родители. В кабинетах срач,,но то такое. Ждут желающих заполнить вакансии
Коренная киевлянка• 02 февраля в 18:21
Ответ дляДиректор Пляжу
Не смішіть, мені ж не 12
А врете, как будто 10