Чумацький Шлях• 02 февраля в 04:07
Їжа, що призводить до запалення, підвищує ризик когнітивних розладів
До "запальних" патернів харчування відносять "західну дієту" з великою кількістю рафінованих вуглеводів та м´яса, до антизапальних - середземноморську дієту та інші з великою кількістю овочей, фруктів, цільних злаків, бобових.
Мати тріля• 02 февраля в 04:28
Ну не знаю, теория - это одно, но я живу в Канаде, и бабули едят чипсы с колой и прекрасно водят машины в свои 90 лет и сдачу в магазине считают в уме за секунду.
Даха-сваха• 02 февраля в 05:04
Ответ дляМати тріля
Теж не розумію цей феномен Канади. Що у всіх на обід енергетик з батончиком на роботі, медицина така що поки не вмираєш, нічого не робитимуть. І живуть люди довго.
Чумацький Шлях
• 02 февраля в 05:07
Ответ дляМати тріля
Может потому что вы видите именно таких бабуль, а тех кто в 90 лет в доме престарелых не видите? Ну и живут в Канаде дольше чем в США, возможно и диета в целом здоровее, несмотря на чипсы и колу.
Мишка-шалунишка• 02 февраля в 07:52
В Італії біля моря, з морськими продуктами, альцгеймера через одного в дуже тяжкій формі. Люди жили на оливковій олії,всіх видах риби та зелені, ягоди, овочі цілорічно.
Автор, розслабтесь, що має бути те буде
Морская свинка• 02 февраля в 10:54
Ответ дляМишка-шалунишка
Автор, розслабтесь, що має бути те буде
Оливкова олія шкідлива для здоровʼя, все звідти🤣
Мишка-шалунишка• 02 февраля в 13:16
Ответ дляМорская свинка
Люди шукають зцілення і чарівну пілюю. Хапаються за такі дослідження, але....
Це не працює
Чумацький Шлях
• 02 февраля в 15:34
Ответ дляМишка-шалунишка
Це не працює
Це працює.
Чумацький Шлях
• 02 февраля в 17:27
Ответ дляМишка-шалунишка
Ні
Стверджувати, що це не працює, може людина як повністю не розуміє процесів у організмі. Та ніколи не пробувала на практиці покращити свій раціон і спосіб життя.
Мишка-шалунишка• 02 февраля в 17:29
Ответ дляЧумацький Шлях
Працюю з людьми з альцгеймером. Знаю їх харчові звички з молодості..Ну тіште себе фантасмагоріями
Чумацький Шлях
• 02 февраля в 17:31
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви не розумієте навіть, що таке підвищувати ризик.
Мишка-шалунишка• 02 февраля в 17:31
Ответ дляЧумацький Шлях
Як скажете)))