Джонсонюк• 02 февраля в 08:27

Палац Україна, Киів

Дівчата, підкажіть, будемо проїздом в Київі декілька днів, є квитки на концерт в палац Україна, ніколи там раніше не була, питання, роздягальні працюють в палаці, потрібно знімати і здавати верхній одяг чи його надо буде тримати при собі? Може комусь буде смішне питання, поясню, в театрах була раніше, але живу в прифронтовому місці і в нашому театрі в даний час роздягальні не працюють, тому і цікавить як в Києві
Дую на вітер• 02 февраля в 08:29
Есть гардероб.
Можете оставить, можете с собой брать в зал
автор Джонсонюк • 02 февраля в 08:29
Ответ дляДую на вітер
Есть гардероб.
Дякую, мабуть краще з собою? Бо великі ж черги будуть?
Дую на вітер• 02 февраля в 08:30
Ответ дляДжонсонюк
Они вроде и большие, но рассасываются быстро.
Я беру с собой, потому что мерзлячка ))
автор Джонсонюк • 02 февраля в 08:33
Ответ дляДую на вітер
Я беру с собой, потому что мерзлячка ))
А підкажіть ще будь ласка, за скільки часу потрібно приїжджати на концерт, 30 хвилин вистачить щоб війти в зал?
мадам Везувий• 02 февраля в 08:34
Ответ дляДжонсонюк
да,конечно.Одежду не сдавайте,рядом есть метро,там укрытие
Дую на вітер• 02 февраля в 08:34
Ответ дляДжонсонюк
Конечно)
Это много.начало не сразу на время.
Чуть всегда затягивают
Карусель-весель• 02 февраля в 08:40
Ответ дляДжонсонюк
это шутка? верхняя одежда оставляется в гардеробе, изучите правила поведения в приличных местах и не чудите людей
Амелі на мілені• 02 февраля в 08:42
Ответ дляКарусель-весель
Давно ли вы сама были в них? В сзящи с войной одежда верхняя не сдается в гардероб, чтоб не создавать толпу и люди могли выскочить в случае тревоги
Бавовна• 02 февраля в 08:43
Ответ дляКарусель-весель
Війна на дворі, стояти в черзі при тривозі ну такоє
Наивная Хо• 02 февраля в 08:54
В театре точно не сдаётся, чтоб потом не стоять в гардероб, если тревога. Думаю тут так же. Правильно выше написали.
18 мнеУЖЕ• 02 февраля в 09:55
Одежду сдавать.30 минут,это минимум.Обычно за 10 минут вы должны сидеть на месте.Если любите все делать бегом,то возможно 30 и хватит.
автор Джонсонюк • 02 февраля в 11:13
Ответ для18 мнеУЖЕ
А якщо тривога, то потрібно ж виходити з залу? І стояти чергу в роздягальню?
18 мнеУЖЕ• 02 февраля в 11:28
Ответ дляДжонсонюк
Так,в підземний перехід.Але я ні разу не попадал на неї в Палаці.Було два рази в театрі оперети,то досить швидко одежу видають.Там допомагають якісь додаткові помічники.
Зараз ввечері рідко тривога.Тому мабуть і не попадаю.Вона або зранку,або вдень.
18 мнеУЖЕ• 02 февраля в 11:31
Ответ дляНаивная Хо
Була за три останні місяці у Франка,і в театрі оперети двічи.Всюди одежу здають.
Можливо хтось і не здає,але біля мене всі сиділи без одежі.