Нашли в капусте• 02 февраля 2025
У Нідерландах хочуть дозволити добре інтегрованим українцям довгострокове перебу
У Нідерландах хочуть дозволити добре інтегрованим українцям довгострокове перебування.
В уряді Нідерландів вважають, що українці, які працюють в країні, платять податки і таким чином "роблять максимальний внесок", повинні отримати можливість залишитися в Нідерландах довше.
Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє De Telegraaf.
Читали вже новину? Дуже рада за наших людей.
На_оба_рот• 02 февраля 2025
Ответ дляЩедрик
У нас у всех есть дело до всех, аы не заметили? ))
В нас так лише в інтернеті, в реальному житті не такі всі сміливі)
волосатое стекло• 02 февраля 2025
Ответ дляО_Юми
180. Не знаю чому Ви пишете, що лише 200 євро, він мені казав, що майже вся сума. Але я не буду сперечатись, особисто не цікавилась, бо мені не актуально, тож може Ви і праві.
Не знаю как ему это удалось но таких цен в Гауде давно нет. Вот, смотрите - поставила фильтр площадь дома больше 175 м2, цена до 500к. Результатов 0. Про полный возврат налогов - то вы неправильно поняли, возврат налогов на % который вы платите банку. Нашла пример расчета, читайте скрин 3, потом скрин 2, как я и писала - возврат 180 евро в месяц. Но с каждым годом сумма возврата меньше
Щедрик• 02 февраля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Слава богу, если бы и в жизни гризли друг друга вообще жесть бы была)
Коник-стрибунець• 02 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Він мені не земляк, бо родом я все ж з Хмельницького )))). А питання провокативне, та відповім чесно. Я його зневажаю, і ніколи цього не приховувала.
Нині всі так кажуть, ’він мені не земляк’, ’я за нього не голосувала’, ’я Зелінський, а не Зеленський!’.
Де поділися ті самі 73%, гублюся в здогадах
Рубаю олівлє• 02 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Потому что только за них были согласны впрягаться работодатели и оформлять документы
А зараз роботодавці захочуть впрягатися за умовних прибиральниць? Погоджуся з постами вище, що залишать працівників тих сфер, де кожна конкретна країна відчуває значний дефіцит кадрів. Всі інші сфери, а особливо ті, що цікаві місцевому населенню, для наших будуть закриті. Це ж зрозуміло і логічно для кожного. Ніяка країна не буде ущемляти місцевих заради наших біженців.
Khmelnichanka• 02 февраля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну, ми з друзями ще в 2019 були приголомшені, що людям ’ як пороблено’... Я у ФБ тоді навіть це писала, можу пошукати той допис )))))
Нашли в капусте
• 02 февраля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
По ссылке прочитала, что когда в Украине станет спокойно,то всех попросят до дому, до хаты. А пока должны работать во благо страны.
Но потом, по домам.
Не увидела и намека на возможность остаться в этой стране.
Вообще, это нестабильное состояние выматывает, ни домой вернуться, ни здесь остаться нельзя. Х.з. как дальше жить.
Но потом, по домам.
У вас проблемы с пониманием прочитанного. Почитайте здесь что ли
Или здесь на нидерландском
Коник-стрибунець• 02 февраля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Пора уже заканчивать эту войну, какие 7 лет? Кто воевать будет? Детей- школьников на фронт будут отправлять?
А когда будет конец войне,тем кому есть куда возвращаться, всех по домам.
Партнери не допустили швидкого припинення війни у березні 2022 року (можете назвати це капітуляцією), бо в цьому випадку весь мобілізаційний, економічний та військовий потенціал України міг би дістатись північним сусідам. Та й загалом, плани інші. Потрібна тривала, довга локальна війна. Масштабована, звісно ж.
Все буде• 02 февраля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
а то нічого, що Львів прихистив найбільше ВПО і харчує їх за рахунок міського бюджету? Нагадую, у вересні москальня рознесла у Львові цілу жилу вулицю, там і досі попри всі роботи, що йдуть, антураж як у хорорі.
А на Марсовову полі скоро закінчиться місце для поховання, і там ховають лише тих, кого знайшли і ідентифікували, і родичі дали згоду на поховання саме там.
Ужгород та Чернівці справді більш спокійні регіони, але там живуть тисячі ВПО і уламки також падають на голови людей
Я до того, що ті райони більш спокійні. При чому тут прихисток, я теж прихисток, багато речей, одягу, грошей давала. А взагалі нема безпечних регіонів. Нічого не знаємо ніхто з нас, що може бути завтра
короткопамятна• 02 февраля 2025
Ответ дляПишу з калідору
Так за кордоном немає значення, звідки ви приїхали. Там у всіх однакові стартові умови, просто хтось адаптовується і живе, а комусь не вдається - і шукає винних.
Ну местные тоже немного разбираются, что кто-то с линии фронта приехал, а кто-то из Винницы. Все они понимают. Условия вроде и одинаковые у всех, но не совсем. Курсы языковые (некоторые ждут год, некоторым сразу, там где я - курсы не дают почти ничего, слабые по уровню преподавания), квартира (некоторые год живут с цыганами и прочими в бункерах , а некоторым почти сразу). Я уже не говорю, что в больших городах проще с работой, а некоторые попадают в села на отшибе, куда и автобус ходит не часто. Какой соцработник тоже влияет, который у меня - не то что не помогает мне , а даже палки в колеса ставит (по работе, по учебе и т.д). У всех абсолютно разная ситуация, нельзя сказать, что у всех одинаковый старт.
Рубаю олівлє• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Вы знаете, я в живую таких тварей не видела. Все очень хра рые только в интернете. Ни разу мне не встречался человек, который в лицо захотел бы что-то подобное сказать. Боятся, что физиономию начистят?
Так, і це дуже сумно. Тому що в лице вони говорять приємні речі, а втиху, коли вважають що їх не викриють, роблять дуже погані вчинки. У мене така ситуація сталася з колишньою колегою чоловіка. Він її так хвалив, співчував. А вона, не знаючи, що я дружина, таке відро помиїв на ньго вилила, що мені дуже кортіло привести чоловіка та дати послухати що несе ця його ’приємна жіночка’.
волосатое стекло• 02 февраля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Или здесь на нидерландском
Проблемы с пониманием у вас😁 еще раз, для особо непонятливых, оригинальный текст, перевод с нидерландского: Фабер уже работает над программой возвращения, которая будет действовать, когда Украина станет безопасной. В обмен на помощь в возвращении министр ВВС хочет помешать украинцам массово подавать заявления на получение убежища в Нидерландах, когда истечет срок их права на пребывание здесь, заявила она в письме парламенту. Планируется оказать поддержку людям, желающим вернуться, например, предлагая им курсы или возможность работать из Нидерландов в компании на Украине. Это позволит им развить навыки, которые они смогут использовать в процессе восстановления после возвращения на родину. Чтобы принять участие в программе возвращения, украинцы должны отказаться от своего заявления о предоставлении убежища. Фабер также работает над программой для украинцев, желающих остаться в Нидерландах. Она рассматривает возможность предоставления этим людям временного вида на жительство «на время, пока они находятся здесь и вносят как можно больший вклад в наше общество и экономику». В письме не указывается срок действия этого разрешения. Эта договоренность также зависит от условия отзыва заявления о предоставлении убежища. Источник
Хочу наколоти губи• 02 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Не моя страна по духу. Плюс тяжело интегрироваться морально в среде людей, которые относятся к тебе с презрением.
Ну украинцы отчасти в этом сами виноваты
Хотя мне и не понятно чем те же арабы лучше
Думаю тут просто полит манипуляции
Нашли в капусте
• 02 февраля 2025
Ответ дляволосатое стекло
Зачем вы мне перевод пишете, я в оригинале читаю. Они будут помогать вернуться тем украинцам, которые не работают и хотят вернуться домой. Материально и консультационно. Таким образом они выполнят свои обязательства перед Украиной, которая хочет, что они восстанавливали страну.
В то же время они разработают план, предусматривающий получение ПМЖ людям, приносящим пользу стране.
Ещё вопросы?
ЖующаЯКонфету• 02 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Не треба нічого доводити.
Живіть собі.
Natal_ka91• 02 февраля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Ну то ж проблеми дівчини з Франківська, вона не хоче інтегруватись, то поїде додому, я не розумію чому до цього є діло іншим українцям? Хтось інший інтегрується не поїде додому, як не хоче мову вчити дівчинка з Франківська, то і не конкурент вона в пошуку роботи. То в чому проблема, чому самі українці своїх готові з´їсти?
Бо менталітет такий
І,певно, конкуренція
Ангел-предохранитель• 02 февраля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Ещё вопросы?
Так у вас проблемы с нидерландским, вы не понимаете прочитанного.
волосатое стекло• 02 февраля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Ещё вопросы?
Читайте внимательнее, важное в скобках - [[рассматривает возможность]] предоставления этим людям [[временного вида на жительство]] «на время, пока они находятся здесь и вносят как можно больший вклад в наше общество и экономику».
любименькая• 02 февраля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Ещё вопросы?
Все в общих чертах, никакой конкретики.
Это все написанное и так очевидно, нового и конкретного ничего.
Вот когда хоть проэкт закона будет как в Чехии, тогда и будет что обсудить. Но я выше писала, как в Чехии - так, что или во время войны заимей довоенные условия перехода на рабочую визу, или жди окончания войны и переходи потом и там стаж проживания обнуляется.
В Нідерландах не вижу много людей способных на самообеспечение. Вообще практически нет.
Директриссимо• 02 февраля 2025
Ответ дляШалена невинність
Дякую,я вже знайшла,не переймайтеся
Будь ласка. Мені не коштувало зусиль те написати
Нашли в капусте
• 02 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Все в общих чертах, никакой конкретики.
Только вы способны, уже все поняли.
Ладно, время рассудит. Я прекращу дискуссию.
Natal_ka91• 02 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Все в общих чертах, никакой конкретики.
В мене декілька колег з роботи виїхали в Нідерланди. Всі звільнилися з нашої роботи і давно вже працюють на місцевій - переважно фабрики, заводи. Бо вижити на 200 євро допомоги нереально навіть з соцжитлом
Ангел-предохранитель• 02 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Соц жилье в Нидерландах украинцам не предоставляется, предоставляется общежитие или жилье на несколько семей под одной крышей, которое работающие полностью сами оплачивают
Анонимушка• 02 февраля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
А не надо будет если сделают как написано.
Natal_ka91• 02 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Можливо, я не уточнювала яке саме в них житло від держави. Але вони його не оплачували не той момент
Ангел-предохранитель• 02 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Законы поменялись давно, все меняется и ужесточается
Глас_Народа• 02 февраля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
І це ще не все, економіка всюди рухнула, нелегальної зброї дуже багато вже, а це небезпечно в будь-якому регіоні. Але в нашим просто заважає конкуренція, про причини виїзду саме тої дівчини з Франківська вона не думала.
Так не факт, що дівчина взагалі рузькомірною уявою не намальована. Ці її виселили я вже не вперше зустрічаю. А скільки раз і я, і інші писали дати посилання на те ’інтерв´ю’,- робить вигляд, що не бачить тих постів
Natal_ka91• 02 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Напевно, так і є. Але сама суть - всі ще в 22 році вже були на місцевій роботі, тому що зп з онлайн-роботи не вистачало на норм рівень життя там. Було би бажання
Роздратована шкіра• 02 февраля 2025
Ответ дляШалена невинність
Молодці
І ще б не приймали всіх підряд зі спокійних регіонів,а лише тих,хто дійсно від війни
До вчера Полтава считалась спокойным регионом((((так что Ваше предложение мимо
любименькая• 02 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
От ви згадали про соц житло не даремно.
От ваші знайомі в соц житлі мабудь і живуть, хоч і працюють, так?
А як щодо їх мед страхування?