Янгол в камуфляжі• 02 февраля в 22:22

Люди, вы уже забыли, что война в стране?

Снова началось выеживание друг перед другом, что 60 тыс это уже не зарплата, что сыр дешевле 1500 грн/ кг это не сыр , что платье недорогое на фотосессию до 5тыс грн.
А совесть у вас есть?
Про помощь ЗСУ уже никто не вспоминает. Про людей , которые в Полтаве без крова остались…
Главный аргумент : «я тут при чем» ?
LudaSHS• 03 февраля в 11:27
Ответ дляbrenda2305
Помощь военным и так падала последний полгода. Сейчас еще упадет - 5% военный, куда еще помогать? Почему у кого есть претензии к людям за донаты, нет претензии к правительству, которое обязано содержать армию?

По остальному - психика устала от войны .И это нормально. Кто изучал психологию, в курсе, что после 2х лет тяжелых условий, все - психика ищет варианты не видеть плохое. Это нормальный процесс. И, чем дольше война, тем больше люди будут пытаться ее не видеть. И, автор, у людей есть совесть жить и делать фотосессии и нормально есть. Завтра может не быть, поэтому надо жить сегодня. Вот все эти разговоры и попытки засудить людей за жизнь уже не работают
Нажаль більшість саме цю владу привело, це некомпетентний уряд. Непрофі в креслах.
Це теж щось з психологіі, в щось вірила більшість, і не вірила, що див не має. Ви ж обираючи Зе орієнтувалися на професійний досвід? Отож
І знову це буде.
І не знаю, чи вибори змінять цю систему.
Якщо некомпетентні ще і українські гниди, то джекпот(
Але так, люди стомилися жити війною, адаптація йде, по сайту навіть - хвилювалок на ракети - дрони не має, коли часами чекали тут вилітів, і годинами спостерігали за шляхом шахедів.
А дрони і ракети є в прильоти є. Звикання.
арина-ветерок• 03 февраля в 11:51
Ответ дляTuchka v nebe
Щойно зайшла в маршрутку, а вона подорожчала, до метро доїхати - 50 грн. Тобто тепер в мене в місяць буде йти 2500 грн доїхати до роботи на метро…
Тому не уявляю як прожити на 6 тис грн, вигідніше на таку роботу не їздити
Жах, благо що в нас весь транспорт безкоштовний. Бо якщо б по стільки платити за проїзд до роботи , то на їжу вже не вистачить.
Len_to4ka• 03 февраля в 11:58
Ответ дляКлевотница
Ну так Путин не устал. Мы правда проиграли по всем фронтам
Якщо ви від початку вірили в утопічні речі про кордони 91-го року, і каву в Криму в літку 23-го то звісно ви програли. 🤷‍♀️ Хто дивиться на світ трохи ширше усвідомлює що так ми не виграли але й далеко не програли. путін понад усе прагнув привласнити собі нашу історію і насадити думку про «адін народ» тільки вони трохи кращі, дещо вищі а ми той самий народ тільки нижчьої касти - малороси. Ідеологічну війну він з тріском програв. Ми довели всьому світу і собі в першу чергу що це не так.
uma• 03 февраля в 11:59
Другой жизни не будет, а войны в истории бывали и 100-летние.
Первый шок давно прошел, все адаптировались.
Моя коллега с 26.02.22 года ежедневно ждет смс от мужа. Есть смайлик - жив. При этом она и новую одежду покупает, и в кино ходит, и кота лечит на тысячи гривен, и сборы медицины для прифронтового госпиталя делает на десятки и сотни тысяч. И все это помогает ей прожить 24 часа до следующей смс и не поехать головой.
Чаюри• 03 февраля в 12:04
Ответ дляарина-ветерок
Не весь. В районі Баварії є автобусні маршрути платні і недешеві, без альтернатив.
Капризулька• 03 февраля в 12:07
Ответ дляЧерговий по кухні
Донатьте напряму рідним, знайомим, які воюють.
Підтримую. в мене знайомий воює і доначу їм, бо знаю хто він і навіщо збирає кошти зі своїми хлопцями
Веточка сакуры67• 03 февраля в 12:07
Ответ дляbrenda2305

Особенно когда ты не один и погружать во все это детей это мрак. Когда началась война моей дочке было 12, сейчас 15 и я не хочу чтобы она варилась в этом дерьме, хочу чтобы она жила как осталтные дети в нормальных странах.
Antiprom• 03 февраля в 12:35
Ответ дляLen_to4ka
Тоді поясніть, якщо наша ціль була це доказати що ми не ’адін народ’ чому ми не пішли на перемовини в 2022? Так як всім українцям стало ясно що ми не ’адін народ’ ще в лютому-березні 2022
Sova splushka• 03 февраля в 12:37
Ответ дляLen_to4ka
Дивлячись на дії нинішньої влади, виникає відчуття, що як мінімум ці тварі не сильно-то й відрізняються від влади в раші. Що тим, що цим, на народ глибоко начхати.
Ирина-bbd0• 03 февраля в 12:48
Ответ дляSova splushka
Так тема не о владе.а о людях
Про украинцев тема
Perfect look• 03 февраля в 13:45
Ответ дляTuchka v nebe
Это из пригорода в Киев ?
Ana Fernandes• 03 февраля в 13:47
Ответ дляviter33
Військовий ’на нулі’ отримує 120 000 в міс = 4 000 в день
Тобто, ДЕСЯТЬ МІСЯЧНИХ військових зборів (по 400 грн) покриють з/п військового ЗА 1 ДЕНЬ
Потужно((((
А крім з/п військового ще кошти йдуть на зброю, пальне, ....
Ну так кто-то платит 400 грн, кто-то 5000.
Ну и 18% тоже на зарплаты военным идут. То есть суммарно почти четверть зп туда идёт
Ana Fernandes• 03 февраля в 13:48
Ответ дляviter33
Потужно((((
С за в 100 тыс это будет 23 тыс, преимущественно на военные нужды
viter33• 03 февраля в 14:25
Ответ дляAna Fernandes
Військовий збір зі 100 000 - 5 000 (цільове використання)
Решта - на інші потреби, в т.ч. на пенсії та іншу соціалку
Ana Fernandes• 03 февраля в 14:26
Ответ дляviter33
Нет, большая часть сейчас тратиться на военные нужды. А социалку с помощи платят.
Так что ваша попытка манипулировала ь цифрами выглядят не очень.
viter33• 03 февраля в 14:29
Ответ дляAna Fernandes
Маніпуляція (майже 23% із з/п на військові потреби) - виключно ваша
Бо цільово - 5% йде не військові потреби (по закону)
Решта - виділяється з бюджету за наявності
Тобто, з середньої з/п ( 20 тис) - це аж 800 грн в міс
Військовий ’на нулі’ - 120 000 /міс
Тобто, треба 150 працюючих із середньою з/п, що заплатити з/п одному військовому на нулі (120 000:800=150). А витрати на військового - не лише з/п
Ana Fernandes• 03 февраля в 14:31
Ответ дляviter33
Військовий ’на нулі’ - 120 000 /міс
Нет, это факты. А ещё факт что те 5% не идут на спец фонд, а в ’общий котел’. Так что ..
Не только за, но и не только из 5% их платят. А из всех доходов.
Моpгана• 03 февраля в 14:55
Ответ дляLudaSHS
І знову це буде.
На жаль
Немає
Вильотів
Моpгана• 03 февраля в 15:01
Бачу, що нову методичку підкинули із закликом ’Припини донатити ЗСУ’. То передайте кураторам, що ніколи не перестанемо. Нам приносить задоволення кожна перерахована копійка для смерті проклятої кацапні.
Lily-2020• 03 февраля в 16:01
Ответ дляТуся муся
400 грн военный сбор, какая к черту помощь?
Мдаа...
LudaSHS• 03 февраля в 16:08
Ответ дляМоpгана
На жаль
Немає
Вильотів
Ок
Дякую
АленаЛ13• 03 февраля в 17:14
Автор, по полочкам:
1- для кого 60 тыс уже не деньги? покажите..или разве что содержанкам у депутатов-извращенцев это деньгами не покажется...
2-сыр за 1500 грн, я лично такого даже не видела, ну пусть себе и едят, на здоровье..
3- платье за 5тыс..снова же- зачем обращаете внимание на дамочек с запросами и понтами..сег у нее платье за 5 тыс, завтра это ее мес. бюджет..тут никто не застрахован.
4-ЗСУ не вспоминают или ’ я тут ни при чем’
Поверьте, уже каждая семья в стране- причем. Многие уже просто помогают туда, где служат их родственники и друзья, напрямую.
У многих свои проблемы с данной ситуацией- погибшие, пропавшие безвести, раненные, после нескольких контузий и прочее.
А женщины в первую очередь думают о детях и тянут все на себе.
А также люди, которые в Полтаве пострадали..а не власть должна о них позаботиться? Или мы должны?..так скажите как или лучше покажите, или заселить человек 5 в свои 42 кв. м?
А еще давайте расскажем, что у нас война банкам, компаниям куда платятся комун. услуги и своим работадателям. Знаете что они ответят?- что войны официально в стране нет...
Mede• 03 февраля в 17:34
Ответ дляtanya_217
Майте совість! Мірятися кому страшніше, коли на місто балісти летить?
Раз на 3 місяці лупашать кБ луч в Києві (Лук´яненівка), не секрет для росіян чому саме вони туди регулярно балістикою б´ють, по солом´янському р-ну прильоти постійно, але ураження не такі, як в Сумах, бо шахеди, а не ракети, бо далі відсутність
Якщо дитина загинула в квартирі в Києві у своєму ліжку від шахеда її менше жаль ніж, якщо дитина загинула від ракети в Сумах?
Всі в небезпеці, по кому летить! В укриття не набігаєшся, коли на завтра на роботу і в школу
А ви зараз хіба не міряєтеся? На. хвилиночку, тривога в Сумах майже цілодобово і заходитися у сховищах з цієї причини ніхто не буде, бо потрібно і вчитися і працювати і якось жити це життя, яке схоже на страшний сон. Щодо балістики, то вона не фіксується взагалі. Інші типи ракет летять лічені хвилини.. Щодо тривоги, то її в 99 відсотках випадків дають вже після прильоту. Шахеди над містом кружляють цілодобово, прикордоння області зруйноване вщент, звуки прильотів кабів по прикордонню також чутно вранці, вдень, увечері і вночі навіть у центрі міста, про окраїни навіть не говорю
Моpгана• 03 февраля в 17:40
Ответ дляMede
Ну, так а хто винен в цьому жаху в Сумах? Київ чи західні області?
Слава Богу, що західні області розташовані далі від рашки, і туди можна поїхати відпочити, підлікувати нерви, відіспатися, просто побути в тиші і відносному мирі і спокої.
Це не їхня провина і не їхня заслуга. Так сталося...
Mede• 03 февраля в 17:46
Ответ дляМоpгана
Щодо Києва я можливо була неправа, але західні області таки не те що забули про війну, а навіть про неї і не знали. Багато з тих областей найперші повиїжджали закордон на соціал і займають місця тих, кому це дійсно потрібно, ще й кукурікають звідти, мовляв не настільки вам у Сумах і страшно. А місто переповнене переселенцями з прикордоння, яким дійсно нікуди податися, та й немає за що
Моpгана• 03 февраля в 17:51
Ответ дляMede
Ви не праві ні щодо Києва, ні щодо західних областей. Сперечатися і переконувати вас не вбачаю сенсу. Ваша оцінка не об´єктивна, це здебільшого штампи, перекручування і маніпуляції. Не захлиніться.
Єдине, повторю своє запитання ’хто винен у цьому жаху?’
Tuchka v nebe• 03 февраля в 18:44
Ответ дляPerfect look
Это из пригорода в Киев ?
Так, Соф. борщагівка -до метро
Tatyana_1975• 03 февраля в 21:17
Ответ дляКапризулька
Мені здається, той, хто хоче допомагати, донатити, завжди знайде, як це зробити. Є безліч можливостей. Хто не зоче-знайде таку саму безліч виправдань
Капризулька• 04 февраля в 12:26
Ответ дляTatyana_1975
Тут, не можу не погодитись. Ви праві