Кидстаффовна• 02 февраля 2025
Вот как общаться с подростком?
Девочки, поделитесь опытом, а то хочется уже все нах послать. Муж развелся со мной почти год назад, я за границей с 16 летним подростком. 80 процентов расходов на мне: питание, одежда, аренда, ВСЕ вопросы с поступлением. Ни разу нигде не выходила, работаю много. И тут узнаю, что мой собственный сын о каждом моем шаге докладывает отцу, прям отчет. И мне улыбается как ни в чем не бывало. Капец, стало противно. При этом, мама, нужны кроссы за 100 евро, мама, за спортзал, мама каждый день свежее. Девочки, наорала сегодня, не выдержала. Я - единственный человек, который для него что-то делает. Как так? Ему только 16.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, а ви чоловікові озвучили що дитина залишається вашою СПІЛЬНОЮ, 50/50 дитиною - тобто і його витрати, і ваші після розлучення?
Я вас дуже розумію, це і важко, і образливо, що батько про все в курсі, але допомоги ’0’.. але про таке потрібно постійно говорити. При чому і сину свою позицію теж озвучити, бо він все ще дитина, без досвіду, і він ваших переймань щодо цього може просто НЕ розуміти.
Пи.Си. ми з чоловіком не розлучені, але я з 2-ма дітьми виїхала за його наполяганнями. Ви думаєте він мені допомагає? Ні. Оренда житла, їжа, всі витрати на мені на 2-х дітей. То мені ще й регулярно виноситься мозок, що я не виховую старшу, що вона собі багато дозволяє((( дико звучить, але це триндець..так і живу, ставлю на місце, але на довго його не вистачає..
може в чоловіка автора в самого не має грошей. дає, що може.
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Вы ж не знаете чем просит. Обозначьте чётко темы, которые нельзя обсуждать с отцом.
Причем тут стоимость? Или не общайся с папой или будь без кроссовок?
Обговорювала, пояснювала, що наші відносини з батьком- це наші відносини. Але, вибачте, може щось зі мною не так? Ти не можеш водночас жалітися на матір і чекати від неї допомоги. Це, як мінімум, неприємно будь-якій людині. Справа не у кросівках, я, як мати, буду його забезпечувати. Справа у ставленні. Так, хочеться розуміння.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ок. Я просила, але, все він прекрасно розуміє. Підлітки прекрасно в курсі вартості речей. І якщо такий принциповий, то чому не просить в батька?
купили йому ви. самі. він натякнув, але остаточно було ваше рішення купувати йому дорогі речі.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Де він жалівся на матір? Він згадав, що ви кудись ходили. І не треба переносити те, що бувший чоловік придурок, на сина, який нічим не завинив.
І окремо - син не замінить вам чоловіка, не треба чекати від нього співчуття і гратися в моральний інцест. Син ваша дитина, а не партнер у шлюбі. Тому охолоньте і для співчуття кавалерів пошукайте.
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так і скажіть, синку, я просила тебе не обговорювати мене із татом. Ти не зміг стриматися. Тепер моя черга, я також більше не буду стримувати мою заощадливість, ті кросівки,які ти хочеш, не зможу тобі придбати
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
В чому моя неадкватність? І кому це всім помітно? Ви на моєму місці спробували б з нуля забезпечити все- потім би ображались, або писали б все ок.
повертайтесь додому, раз там так важко. ви всю тему ниєте, що бідна ви нещасна.
Ответ дляКидстаффовна
Будьте добрым полицейским. Иначе вы ж трепать нервы будете только себе. Вы отрываетесь на ребёнке, за разговоры с отцом. А если б не разговоры, все бы ок с сыном было?
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Нє, треба чекати три копійки і слухати, що вона проститутка? Ви б так зробили?
та я б і половини не робила того, що робить автор. але гроші вона бере і має слухати лайно від чоловіка.
Ответ дляГладиолус
И колбасы ьнбе больше не куплю. Будешь есть пустые макароны, пока не поумнеешь. Легко шантажировать человека, полностью от тебя зависящего
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Я не нию, я намагаюсь пояснити, що з неба мені нічого не падає. І я не винна, що Північну Салтівку зруйнували, а кожен день ти чуєш вибухи із Липців. Закрийте рота. Держава мені нічим не допомогла, більш того, зняли 2000 пересел.коштів навесні. Ви не маєте жодного права мене ображати.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Та хай слухає, якщо мазохістка. Але оголошувати сина зрадником - це вже маразм.
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Людина має зрозуміти, що є певні умови нормального ставлення і якщо ти їх порушуєш, то і ставлення також порушується
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
все ясно. у вас всі неадекватні. розбирайтесь самі. бідний ваш син
Ответ дляГладиолус
Не общаться с родным отцом, потому что маму коробит? Повторяю, развелись родители. С ребёнком никто не разводился .
Шантажом оавтор не исправить ситуацию. А добьётся того, что испортит отношения с сыном, и что сын реально вывалит все положение дел отцу. Уже в отместку. И будет сидеть рыдать автор. А сыну срать уже будет. И цена всему этому - кроссовки. Ню-ню
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Не жалійте. Ви самі хоч чогось досягли?
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Общаться на здоровье, но не о том откуда и когда пришла мама. И вообще избавиться от привычки сплетничать о третьих лицах.
И да, это и называется воспитание: показать ребенку,что срать маме на голову, ну только потому,что она терпеливая, нельзя
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Не жалійте. Ви самі хоч чогось досягли?
досягла. що вам це дасть? мені пофіг на вас і вашу сім ю, але розберіться сама з собою, бо у вас реально проблеми.
ТебеОноНадось• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Так класно! Мій чоловік теж каже: ти ж знаєш, немає роботи, грошей немає!
А я, мля, маю іншу позицію - у мене діти і їх треба годувати/одягати і вчити!
Прикольно, мій ще каже: скільки ти там сидіти будеш, час повертатись. Тобто, а коли я повернусь, то нам уже всім треба буде у мене на шиї сидіти, бо ж робота у нього не з´явиться все рівно. Гарна позиція..
Ответ дляГладиолус
А в чем сейчас срет сын?
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
я пишу як є тут.
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
А в чем сейчас срет сын?
Автор писала о том, в каком тоне и как именно он пишет о ней отцу.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
І у вас те саме - чоловік без мізків, ви зриваєтеся на дітях і оголошуєте їх зрадниками.
Це пошесть якась? Хай піде повоює, гроші будуть.
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Потому что перез этим автор уже вставила сыну. Он обиделся. Это нормальная реакция.
Это ненормальная реакция. И подлость, и хамство.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
а якщо чоловік не хоче іти воювати? не хоче іти на видиму смерть?
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Дівчата, перш ніж засуждувати, дайте відповідь ’ а що ви зробили’. Нічого, бо готові власних дітей під вибір ’руської рулєткт’ поставити. А я бачила як виють батьки над дітьми. Мабуть, не всі розуміють, що означаю жити на Північній Салтівці. Вибухи нон-стоп.
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
А для сына подлость от мамы, запрещать общаться с папой.
Мама запретила одну единственную тему- себя любимую. Но, судя по всему, у папы и сына нет других тем для общения, только обсасывать маму. Вот сын и вцепился в нее зубами, ну чтоб папе сделать приятное , а маму обосрать. Не понимает глупенький Табаки, кто его кормит и тряпочки покупает.
Ответ дляГладиолус
Вы сейчас фантазируеье уже.
ТебеОноНадось• 02 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Стоп. Я не писала , що зриваюсь на дітях. У мене ситуація з дітьми взагалі інша.
Я написала Автору про співчуття зі свого боку і про те, що і без розлучення батько не так гостро розуміє потребу власних дітей.
І до чого тут ’нехай повоює’? Не туліть це у всі теми!