Кидстаффовна• 02 февраля 2025
Вот как общаться с подростком?
Девочки, поделитесь опытом, а то хочется уже все нах послать. Муж развелся со мной почти год назад, я за границей с 16 летним подростком. 80 процентов расходов на мне: питание, одежда, аренда, ВСЕ вопросы с поступлением. Ни разу нигде не выходила, работаю много. И тут узнаю, что мой собственный сын о каждом моем шаге докладывает отцу, прям отчет. И мне улыбается как ни в чем не бывало. Капец, стало противно. При этом, мама, нужны кроссы за 100 евро, мама, за спортзал, мама каждый день свежее. Девочки, наорала сегодня, не выдержала. Я - единственный человек, который для него что-то делает. Как так? Ему только 16.
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Зрозуміла, ви без документів виїхали
З паспортами. Встигла зробити йому за гроші закордон на 10 років.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Им пофиг. Мне тоже казалось, что она что-то видит, но она видит только себя. Возможно, это и правильно, а нас воспитали видеть всех, кроме себя. Теперь я учусь быть, как она. И вы учитесь. Устраивайте свою жизнь, радуйте себя, пока можете и хотите. А он не долго с вами будет.
я в 16 років теж жила своїм життям і не замислювалась де беруться гроші.
Апрель Ивановна• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Повезло вам, а я с достаточно раннего возраста знала их ценность. Но тут нет ничего хорошего. Когда думаю, что дочь неблагодарная коза, то сама же себя и останавливаю. Я ведь не хочу, чтоб у нее было, как у меня.
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
А он знал, что нельзя? Для него нет в этом ничего такого, потому что это папа, с которым он общался и до вашего раскола. Для него не поменялось. Он не видит связи , мама даёт деньги, значит папу игнорим. Почему треш? Обсудите с ним. Не орите, не попрекайте деньгами, и другими благами, которые даёте ему. Моц раз в год общается с бывшей свекрвхой. Ему 300 лет не нужно, но из вежливости говорит. Я когда-то попросила, чтоб он не упоминал где мы сейчас живёми и где я работаю. Спросил почему? Объяснила. Понял. Говорит обо всем, темы про меня мягко игнорит.
Ок. Але вибачте, ну складно ці гроші йдуть, ну хочеться підтримки. При чому, як з´ясувалось, все написав, що міг, а зранку як ні в чому не бувало ’мамкає’. Ну не можу я так.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ірландія, але халяви вже немає( Виживаємо, тому що працюю за спеціальністю і отримала тут освіту.
дякую за відповідь.
але все рівно це не дає вам права диктувати умови, як спілкуватись сину з рідним батьком.
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
дякую за відповідь.
Я не диктую, випадково з´ясувалось. Мені було неприємно, брехати не буду. Просто відчуваєш, що тебе використовують.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Що ви не можете - обматюкаьи чи заблокувати бувшого, щоб не писав вам гидоти? То це ваші проблеми.
Радійте, що досі мамкає, не всі так везе з підлітками.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
та ні. ми теж жили з мамою дуже дуже бідно, вона все тянула сама, але я якось не задумувалась над цим.
КоКоКоКоКоКо...• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так, але я виїхала минулого року, неможливо жити на Салтівці, особливо коли Епіцентр палає поряд.
Я вас рлзумію, але ви ж не домовились з сином як йому відповідати на запитання від батька. Знайдіть якісь універсальні відповіді. Син не проти вас, він як звичайна дитина, яка батька любить також, відповідає чесно на його питання.
Ответ дляКидстаффовна
Он не видит предательства в том, что общается с отцом. Попробуйте отпустить обиды. Но не навязывать чувство вины сыну. Попреканием вы думаете, вы наладить ситуацию? Нет. Испортите отношения только. И кому от этого легче будет? Сын не виноват, что жизнь сейчас тяжёлая, что деньги тяжело даются. Не его это вина. Зачем на него взыаливать груз вины? Чтоб боялся мороженое лишнее купить, а то вдруг на хлеб не будет?
Он вчера с отцом, потому что любит его. А с утра мамкает, потому что вас любит не меньше. Для него вы остались мамой и папой. С ним никто не разводился.
Попросите не обсуждать ваши личные доходы, планы и тд. С отцом. Без скандала. Скандалы и ругань ещё никому не помогли
Своего не предлагать• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дівчата, так нічого немає. Я завжди дома! Я працюю на двох роботах, у пт пішла на др колеги, повернулась весела. Наступного дня я отримую кучу повідомлень про те, що я прос-ка і алкашка. Це треш просто. Навіщо він написав це?
Придурок батько, а дитина відгребла
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Напевно. Кожен зі свого боку дивиться. Може я втратила зв´язок із реальністю, не знаю. Але, повірте на слово, складно. І я не пішла іноземця шукати, я намагаюсь достойно себе поводити, я тримаюсь не дивлячись на якісь коменти колег, яких ми вже всі задовбали. Я ту ЗП відпрацьовую повністю. Ну від кого чекати розуміння?
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
ви трохи дивна. я теж працюю зараз на 3 роботах, але чекати від підлітка підтримки та ще й такої?
ТебеОноНадось• 02 февраля 2025
Автор, а ви чоловікові озвучили що дитина залишається вашою СПІЛЬНОЮ, 50/50 дитиною - тобто і його витрати, і ваші після розлучення?
Я вас дуже розумію, це і важко, і образливо, що батько про все в курсі, але допомоги ’0’.. але про таке потрібно постійно говорити. При чому і сину свою позицію теж озвучити, бо він все ще дитина, без досвіду, і він ваших переймань щодо цього може просто НЕ розуміти.
Пи.Си. ми з чоловіком не розлучені, але я з 2-ма дітьми виїхала за його наполяганнями. Ви думаєте він мені допомагає? Ні. Оренда житла, їжа, всі витрати на мені на 2-х дітей. То мені ще й регулярно виноситься мозок, що я не виховую старшу, що вона собі багато дозволяє((( дико звучить, але це триндець..так і живу, ставлю на місце, але на довго його не вистачає..
Своего не предлагать• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Зручно? Спробуйте))) Авторка отримала дві освіти, щоб не клянчити ні в кого і жити за свої.
А чого ви не можете своєму бувшому чоловіку написати, що ваше життя-це не його собаче діло, як ви така самостійна?
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Авторе, поверніться у розум. Так,дитина вас використовує як ресурсну базу. І це не тільки нормально,а й закріплено законом. Дуже дивно на це ображатися. Дитина-це не окрема доросла людина,яка має піклуватися про себе сама, має обирати з ким вона підтримує відносини,а кого посилає. Це дитина двох батьків,які однаково важливі у її житті.
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Ок. Я просила, але, все він прекрасно розуміє. Підлітки прекрасно в курсі вартості речей. І якщо такий принциповий, то чому не просить в батька?
Инфотуфелька• 02 февраля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Придурок батько, а дитина відгребла
та там все хороши. Мой старший в жизни бы не доложил мне, что отец пришел навеселе после встречи с другом. Вот младший - 100% бы заложил, но ему простительно, он поборник ЗОЖ
А тут мама пришла веселая, сын сдал ее папе, БМ пишет гневные послания БЖ
Ответ дляКидстаффовна
Вы думаете, сын написал, что вы бухать ходили?
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
ви народили дитину і вона буде використовувати вас як матір мінімум до 18 років, або рівно стільки, скільки ви цього дозволите.
Гладиолус• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Тому що ви не сказали про це прямо: сину, я нещодавно купила тобі досить дорогу річ, мій ліміт покупок вичерпаний. Звернися до батька, він має тобі допомогти.
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
ну чоловік гроші дає хоч якісь. заблокувати, значить і цього не буде.
Своего не предлагать• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
І що що мамкає? Ви якась неадекватна, це всім помітно крім вас
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляМerida
Так, так і написав, що я приперлась об 11 вперше за...скільки місяців і спала зранку. Брехати не буду. Напевно із його боку я тільки обслуга.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так, ви втратили зв´язок з реальністю. Знайдіть іноземця чи кого завгодно, якщо вам це треба. Поводьте себе так, як вам хочеться. Не приносьте сину жертви і не дорікацте йому цими жертвами, про які вас не просять.
Коменти колег пропускайте повз вуха або дайте здачі. Чоловіка пошліть подалі.
Сину купіть кросівки і розкажіть, що він ваше щастя і надія.
Бажаю вам самодостатності. А що люди скажуть - пофіг.
Ответ дляКидстаффовна
Вы ж не знаете чем просит. Обозначьте чётко темы, которые нельзя обсуждать с отцом.
Причем тут стоимость? Или не общайся с папой или будь без кроссовок?
Кидстаффовна
• 02 февраля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
В чому моя неадкватність? І кому це всім помітно? Ви на моєму місці спробували б з нуля забезпечити все- потім би ображались, або писали б все ок.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Нє, треба чекати три копійки і слухати, що вона проститутка? Ви б так зробили?
Я така бойова• 02 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
у вас якась каша в голові. до чого тут це? ну ведіть себе не достойно. закрутіть роман. живіть своїм життям.